Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!
 <<
>>

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 18 квітня 2018 р. № 259-р"Про утворення Організаційного комітету та затвердження плану заходів з підготовки та проведення у 2018 році заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні". Кабінет Міністрів України. 2018

Документ актуальний на 03.05.2018
завантажити документ, актуальний на поточний час

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18 квітня 2018 р. № 259-р

Київ

{Розпорядження втратило чинність на підставі Постанови КМ № 5 від 15.01.2020}

Про утворення Організаційного комітету та затвердження плану заходів з підготовки та проведення у 2018 році заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення у 2018 році заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у складі згідно з додатком.

Надати співголовам Організаційного комітету право затверджувати його персональний склад та вносити у разі потреби до нього зміни.

2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що додається.

3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям подати до 1 жовтня 2018 р. Державній службі у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції інформацію про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для її узагальнення та подання до 15 жовтня 2018 р. Кабінетові Міністрів України.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 73


Додаток

до розпорядження Кабінету Міністрів України

від 18 квітня 2018 р. № 259-р

СКЛАД

Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Прем’єр-міністр України, співголова Оргкомітету

Глава Адміністрації Президента України, співголова Оргкомітету (за згодою)

Віце-прем’єр-міністр України, заступник співголів Оргкомітету

Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі

Віце-прем’єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Міністр соціальної політики

Міністр охорони здоров’я

Міністр фінансів

Міністр внутрішніх справ

Міністр оборони

Міністр закордонних справ

Міністр освіти і науки

Міністр молоді та спорту

Міністр культури

Радник Міністра культури

Перший заступник Міністра інфраструктури

Голова ДСНС

Голова Служби безпеки (за згодою)

Голова Укрдержархіву

Голова Держкомтелерадіо

Голова Адміністрації Держприкордонслужби

Голова Українського інституту національної пам’яті

Перший заступник голови Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Заступник Глави Адміністрації Президента (за згодою)

Заступник Глави Адміністрації Президента (за згодою)

Керівник Головного департаменту з питань національної безпеки та оборони Адміністрації Президента України (за згодою)

Керівник Головного департаменту регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України (за згодою)

Керівник Головного департаменту з питань внутрішньої політики Адміністрації Президента України (за згодою)

Керівник Головного департаменту Державного Протоколу та Церемоніалу Адміністрації Президента України (за згодою)

Виконуючий обов’язки Керівника Головного департаменту з питань діяльності правоохоронних органів та протидії корупції Адміністрації  Президента України (за згодою)

Керівник Управління протокольного забезпечення заходів Державного управління справами (за згодою)

Голова Київської міської держадміністрації

Голова Київської обласної держадміністрації

Голова Української спілки в’язнів - жертв нацизму (за згодою)

Голова Всеукраїнського союзу громадських об’єднань учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів “Всеукраїнський союз” (за згодою)

Директор Меморіального комплексу “Національний музей історії України у Другій світовій війні” (за згодою)

Директор Центру досліджень визвольного руху (за згодою)

Голова Всеукраїнської спілки ветеранів війни (за згодою)


ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням Кабінету Міністрів України

від 18 квітня 2018 р.

№ 259-р

ПЛАН

заходів з підготовки та відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

1. Забезпечити:

1) затвердження та виконання планів заходів з підготовки та відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Мінкультури, Мінсоцполітики, Міноборони, МВС, МЗС, Мінекономрозвитку, Мінрегіон, Укрдержархів, Держкомтелерадіо, Адміністрація Держприкордонслужби, МОН, МОЗ, ДСНС, Мінфін, Український інститут національної пам’яті, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Національна академія наук (за згодою), обласні та Київська міська держадміністрації.

Квітень 2018 року;

2) своєчасну виплату разової грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”.

Мінсоцполітики, Мінфін, обласні та Київська міська держадміністрації.

Квітень - травень 2018 року;

3) відвідування представниками органів виконавчої влади ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, які перебувають на лікуванні у закладах охорони здоров’я та закладах соціального захисту населення.

Обласні та Київська міська держадміністрації.

Квітень - травень 2018 року;

4) надання належної кваліфікованої медичної допомоги ветеранам війни, учасникам українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертвам нацистських переслідувань, нинішнім захисникам Вітчизни, зокрема диспансеризацію та госпіталізацію, приділивши особливу увагу відповідним особам, що проживають у населених пунктах сільської місцевості.

МОЗ, Міноборони, обласні та Київська міська держадміністрації.

Постійно;

5) зміцнення та розвиток матеріально-технічної бази госпіталів, відділень, палат для ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, будинків-інтернатів для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, геріатричних пансіонатів, пансіонатів для ветеранів війни та праці.

МОЗ, Мінфін, Міноборони, Мінсоцполітики, обласні та Київська міська держадміністрації.

Постійно;

6) проведення обстеження матеріальних та соціально-побутових умов проживання ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань та сімей загиблих (померлих) воїнів з метою надання їм за рахунок місцевих бюджетів матеріальної та іншої допомоги.

Обласні та Київська міська держадміністрації.

Постійно;

7) проведення у закладах загальної середньої освіти та військових частинах військово-патріотичних заходів, уроків мужності, лекцій, виставок, презентацій за участю ветеранів війни, борців за незалежність України у

ХХ столітті, учасників антитерористичної операції.

Обласні та Київська міська держадміністрації, Мінмолодьспорт, МОН, Міноборони, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

4-7 травня 2018 р.;

8) проведення зустрічей керівників органів виконавчої влади з представниками громадських об’єднань ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, учасників антитерористичної операції (далі - громадські об’єднання) з метою виявлення проблемних питань соціального захисту та вжиття заходів для їх вирішення.

Мінсоцполітики, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, обласні та Київська міська держадміністрації.

Квітень - травень 2018 року;

9) здійснення заходів з упорядкування та підтримання у належному стані меморіалів, пам’ятників, військових поховань жертв Другої світової війни.

Обласні та Київська міська держадміністрації.

Постійно;

10) відвідування делегаціями ветеранів війни, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, близьких родичів загиблих військовослужбовців, представників громадських об’єднань місць поховань воїнів, які загинули під час Другої світової війни на території України, Республіки Австрія та Румунії.

Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Мінсоцполітики, МЗС, Мінінфраструктури, Адміністрація Держприкордонслужби, обласні та Київська міська держадміністрації.

Травень - жовтень 2018 року;

11) проведення урочистих заходів на території Меморіального комплексу “Національний музей історії України у Другій світовій війні”.

Київська міська держадміністрація, Мінкультури, Міноборони, Український інститут національної пам’яті, громадські об’єднання (за згодою).

8-9 травня 2018 р.

12) розроблення та розміщення соціальної реклами до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

МІП, Український інститут національної пам’яті, Держкомтелерадіо, обласні та Київська міська держадміністрації.

1-9 травня 2018 року.

2. Сприяти:

1) проведенню релігійними організаціями панахиди за загиблими у Другій світовій війні та молебнів за захисників Вітчизни.

Мінкультури, обласні та Київська міська держадміністрації.

8-9 травня 2018 р.;

2) провадженню громадськими об’єднаннями статутної діяльності, пов’язаної з проведенням заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Мінсоцполітики, обласні та Київська міська держадміністрації.

Постійно;

3) широкому висвітленню у державних засобах масової інформації заходів з підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Держкомтелерадіо, обласні та Київська міська держадміністрації.

Квітень - травень 2018 року.

3. Забезпечити підготовку та проведення:

1) заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, за участю представників органів виконавчої влади, дипломатичного корпусу, народних депутатів України, представників територіальних громад, громадських об’єднань, волонтерів, молоді та духовенства.

Мінкультури, Український інститут національної пам’яті, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Мінсоцполітики, Міноборони, МЗС, обласні та Київська міська держадміністрації.

8-9 травня 2018 р.;

2) заходів з покладення вінків, квітів з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні до пам’ятників і меморіалів у столиці України - місті-герої Києві, обласних центрах, інших населених пунктах.

Обласні та Київська міська держадміністрації, Міноборони, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Мінсоцполітики.

8-9 травня 2018 р.;

3) меморіально-мистецької акції “Перша хвилина миру”.

Мінкультури, Український інститут національної пам’яті, Київська міська держадміністрація, громадські об’єднання (за згодою).

8 травня 2018 року;

4) Всеукраїнської акції “Мак пам’яті”.

Український інститут національної пам’яті, Мінкультури, обласні та Київська міська держадміністрації, громадські об’єднання (за згодою).

1-9 травня 2018 р.

4. Забезпечити разом із Київською міською держадміністрацією участь у святковому дійстві “Пам’ятаємо! Перемагаємо!” військових оркестрів та особового складу Збройних Сил на території Меморіального комплексу “Національний музей історії України у Другій світовій війні”.

Міноборони, Київська міська держадміністрація.

9 травня 2018 року.

5. Організувати:

1) показ художніх та документальних фільмів, присвячених подвигу Українського народу у Другій світовій війні, виступи у засобах масової інформації учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, учасників антитерористичної операції та учасників заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та представників ветеранського руху.

Держкомтелерадіо, обласні та Київська міська держадміністрації.

Квітень - травень 2018 року;

2) проведення виставок фото- та архівних документів, присвячених Другій світовій війні.

Укрдержархів, Український інститут національної пам’яті, обласні та Київська міська держадміністрації.

Квітень - травень 2018 року.

6. Забезпечити у місцях проведення заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні:

охорону громадського порядку, безпеку дорожнього руху та безпеку громадян від надзвичайних ситуацій.

МВС, Служба безпеки (за згодою), ДСНС, обласні та Київська міська держадміністрації.

Квітень - травень 2018 року;

належне медичне та санітарно-епідеміологічне супроводження заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Обласні та Київська міська держадміністрації.

Квітень - травень 2018 року;

використання державними службовцями та представниками громадськості як елемента одягу стилізованого знака “Мак пам’яті”.

Центральні та місцеві органи виконавчої влади, громадські об’єднання (за згодою)

3-9 травня 2018 року.


Публікації документа

 • Урядовий кур'єр від 25.04.2018 — № 80

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =
<< | >>

Розпорядження Кабінета Міністрів України:

 1. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 14 лютого 2018 р. № 193-р "Про внесення зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2015 р. № 389". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 2. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 28 березня 2018 р. № 187-р "Про передачу нерухомого майна у м. Новоград-Волинському". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 3. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 28 лютого 2018 р. № 148-р "Про затвердження проекту “Будівництво лікувально-реабілітаційного корпусу державної установи “Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України”, за адресою: вул. Амосова, 6 в Солом’янському районі м. Києва (Коригування)”". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 4. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 173-р "Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США “Про податкові вимоги до іноземних рахунків” (FATCA)". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 5. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 169-р "Про звільнення Пімахової Д.В. з посади першого заступника Голови Державної міграційної служби України". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 6. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 171-р "Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у квітні - травні 2018 року". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 7. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 172-р "Про погодження відчуження нерухомого майна дочірньої компанії “Газ України” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 8. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 174-р "Про утворення державної установи “Офіс із залучення та підтримки інвестицій”". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 9. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 176-р "Про встановлення чітких цілей діяльності для державних унітарних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких 100 відсотків акцій (часток) належать державі, функції з управління якими чи управління корпоративними правами щодо яких здійснює Кабінет Міністрів України, на 2018 рік". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 10. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 177-р "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 11. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 178-р "Про затвердження фінансового плану державного підприємства “Енергоринок” на 2018 рік". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 12. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 170-р "Про звільнення Мінаєва А.Є. з посади першого заступника генерального директора Державного концерну “Укрторф”". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 13. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 14 березня 2018 р. № 163-р "Про підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом Держави Кувейт про співробітництво у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 14. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 175-р "Про передачу об’єкта благоустрою у спільну власність територіальних громад Закарпатської області". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 15. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 14 березня 2018 р. № 166-р "Про внесення зміни до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 липня 2015 р. № 765". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 16. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 179-р "Про затвердження плану заходів щодо зміцнення національної єдності, консолідації українського суспільства та підтримки ініціатив громадськості у зазначеній сфері". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 17. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 11 січня 2018 р. № 6-р "Про погодження відчуження основних фондів публічного акціонерного товариства “Укртранснафта”". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 18. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 11 січня 2018 р. № 14-р"Про передачу автомобільних доріг та окремого індивідуально визначеного майна у власність територіальної громади м. Світлодарська". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 19. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 11 січня 2018 р. № 2-р "Про погодження ставок портових зборів". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 20. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 11 січня 2018 р. № 3-р "Про призначення Стефанишиної О.А. заступником Міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -