<<
>>

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 8 листопада 2017 р. № 787-р"Про затвердження плану заходів з впровадження системи проведення логічного та арифметичного контролю декларацій та модернізації програмно-апаратного комплексу інформаційно-телекомунікаційної системи “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”". Кабінет Міністрів України. 2017

Документ актуальний на 30.03.2018
завантажити документ, актуальний на поточний час

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 8 листопада 2017 р. № 787-р

Київ

Про затвердження плану заходів з впровадження системи проведення логічного та арифметичного контролю декларацій та модернізації програмно-апаратного комплексу інформаційно-телекомунікаційної системи “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”

{Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ

№ 874-р від 21.11.2018}

1. Затвердити план заходів з впровадження системи проведення логічного та арифметичного контролю декларацій та модернізації програмно-апаратного комплексу інформаційно-телекомунікаційної системи “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” згідно з додатком.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, визначеним виконавцями плану заходів, затвердженого цим розпорядженням:

забезпечити виконання плану заходів;

подавати щомісяця до 15 числа Національному агентству з питань запобігання корупції інформацію про стан виконання плану заходів для її узагальнення і подання до 30 числа Кабінетові Міністрів України;

розробити і подати на розгляд Кабінету Міністрів України у разі потреби проекти нормативно-правових актів, необхідних для виконання плану заходів.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 29

Додаток

до розпорядження Кабінету Міністрів України

від 8 листопада 2017 р. № 787-р

ПЛАН

заходів з впровадження системи проведення логічного та арифметичного контролю декларацій та модернізації програмно-апаратного комплексу інформаційно-телекомунікаційної системи “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”

1.

Погодити технічне завдання на доопрацювання за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги та розширення функціональних можливостей системи проведення логічного та арифметичного контролю декларацій (далі - система), вдосконалити систему відповідно до технічного завдання.

Національне агентство з питань запобігання корупції (далі - Національне агентство).

Листопад 2017 року.

2. Передати програмне забезпечення системи від Програми розвитку ООН (ПРООН) до Національного агентства на позабалансовий облік.

Національне агентство.

Листопад 2017 року.

3. Підготувати документи для проведення експертизи програмних засобів, які здійснюють функції з технічного захисту інформації, що міститься в системі, та подати їх до Адміністрації Держспецзв’язку.

Національне агентство, Адміністрація Держспецзв’язку.

Листопад 2017 року.

4. Забезпечити отримання позитивного експертного висновку за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги, погодити з Адміністрацією Держспецзв’язку питання щодо розміщення програмного забезпечення системи у захищеному середовищі та завантаження до неї даних з інформаційно-телекомунікаційної системи “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” (далі - Реєстр).

Національне агентство, Адміністрація Держспецзв’язку.

Листопад - грудень 2017 року.

5. Забезпечити приймання-передачу програмного забезпечення системи та необхідної документації від ПРООН до Національного агентства.

Національне агентство.

Після отримання позитивного експертного висновку.

6. Розробити і затвердити протоколи автоматизованого обміну між Реєстром і такими державними реєстрами та інформаційними базами даних:

Державним реєстром речових прав на нерухоме майно;

Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань;

Державним реєстром обтяжень рухомого майна.

Національне агентство, Мін’юст, Адміністрація Держспецзв’язку, Державне агентство з питань електронного урядування.

Листопад 2018 р.;

Державним реєстром актів цивільного стану громадян;

Єдиним реєстром довіреностей;

Спадковим реєстром.

Національне агентство, Мін’юст, Адміністрація Держспецзв’язку, Державне агентство з питань електронного урядування.

Протягом одного місяця після прийняття змін до законодавчих актів;

Єдиним державним реєстром МВС.

Національне агентство, МВС, Адміністрація Держспецзв’язку, Державне агентство з питань електронного урядування.

Листопад 2017 р. - березень 2018 р.;

інформаційними ресурсами ДФС.

Національне агентство, Мінфін, ДФС, Адміністрація Держспецзв’язку, Державне агентство з питань електронного урядування.

Листопад 2017 р. - березень 2018 р.;

Державним судновим реєстром та Судновою книгою України.

Національне агентство, Укртрансбезпека, Адміністрація Держспецзв’язку, Державне агентство з питань електронного урядування.

Листопад 2017 р. - березень 2018 р.;

Державним реєстром цивільних повітряних суден.

Національне агентство, Державіаслужба, Адміністрація Держспецзв’язку, Державне агентство з питань електронного урядування.

Листопад 2017 р. - березень 2018 р.;

Реєстром застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Національне агентство, Пенсійний фонд України, Адміністрація Держспецзв’язку, Державне агентство з питань електронного урядування.

Листопад 2017 р. - березень 2018 р.;

Державним земельним кадастром.

Національне агентство, Держгеокадастр, Адміністрація Держспецзв’язку, Державне агентство з питань електронного урядування.

Листопад 2017 р. - березень 2018 р.;

інтегрованою інформаційно-телекомунікаційною системою щодо контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які переміщуються через державний кордон (система “Аркан”).

Національне агентство, Адміністрація Держприкордонслужби, Адміністрація Держспецзв’язку, Державне агентство з питань електронного урядування.

Листопад 2017 р. - березень 2018 р.;

загальнодоступною інформаційною базою даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про ринок цінних паперів;

інформаційним масивом адміністративних даних та інформацією, що подається у вигляді електронних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Національне агентство, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (за згодою), Адміністрація Держспецзв’язку, Державне агентство з питань електронного урядування.

Листопад 2017 р. - березень 2018 року.

{Пункт 6 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ № 874-р від 21.11.2018}

7. Забезпечити інтеграцію Реєстру до системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних реєстрів для автоматизації та технологічного забезпечення обміну електронними даними з державних електронних інформаційних ресурсів.

Національне агентство, Державне агентство з питань електронного урядування, Адміністрація Держспецзв’язку.

Грудень 2018 року.

8. Вжити заходів до розроблення та впровадження регламентів взаємодії акредитованих центрів сертифікації ключів з Реєстром.

Національне агентство, Мін’юст, Адміністрація Держспецзв’язку, акредитовані центри сертифікації ключів (за згодою).

Листопад - грудень 2017 року.

9. Привести комплексні системи захисту інформації у відповідність з нормативними документами у сфері захисту інформації, забезпечення автоматизованого обміну інформацією з Реєстру шляхом внесення відповідних змін та/або створення комплексних систем захисту інформації.

Мін’юст, Державне агентство з питань електронного урядування, МВС, Укртрансбезпека, ДФС, Державіаслужба, Пенсійний фонд України, Держгеокадастр, Адміністрація Держприкордонслужби, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (за згодою), акредитовані центри сертифікації ключів (за згодою), Адміністрація Держспецзв’язку, Мінфін, Національне агентство.

Листопад 2017 р. - травень 2018 року.

10. Провести аудит роботи Реєстру із залученням незалежних фахівців, його модернізацію та розширення прикладного програмного забезпечення, у тому числі розробити необхідну документацію, вжити заходів до автоматизованого обміну з іншими державними реєстрами та інформаційними базами даних.

Національне агентство, Адміністрація Держспецзв’язку, Мін’юст, Державне агентство з питань електронного урядування, МВС, Укртрансбезпека, Державіаслужба, Пенсійний фонд України, Держгеокадастр, Адміністрація Держприкордонслужби, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (за згодою), акредитовані центри сертифікації ключів (за згодою), Мінфін.

Листопад 2017 р. - вересень 2018 року.

11. Створити та провести атестацію комплексної системи захисту інформації, що міститься в Реєстрі.

Національне агентство, Адміністрація Держспецзв’язку.

Грудень 2018 року.


Публікації документа

 • Урядовий кур'єр від 22.11.2017 — № 220

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =
<< | >>

Розпорядження Кабінета Міністрів України:

 1. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 14 лютого 2018 р. № 193-р "Про внесення зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2015 р. № 389". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 2. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 28 березня 2018 р. № 187-р "Про передачу нерухомого майна у м. Новоград-Волинському". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 3. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 28 лютого 2018 р. № 148-р "Про затвердження проекту “Будівництво лікувально-реабілітаційного корпусу державної установи “Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України”, за адресою: вул. Амосова, 6 в Солом’янському районі м. Києва (Коригування)”". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 4. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 173-р "Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США “Про податкові вимоги до іноземних рахунків” (FATCA)". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 5. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 169-р "Про звільнення Пімахової Д.В. з посади першого заступника Голови Державної міграційної служби України". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 6. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 171-р "Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у квітні - травні 2018 року". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 7. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 172-р "Про погодження відчуження нерухомого майна дочірньої компанії “Газ України” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 8. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 174-р "Про утворення державної установи “Офіс із залучення та підтримки інвестицій”". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 9. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 176-р "Про встановлення чітких цілей діяльності для державних унітарних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких 100 відсотків акцій (часток) належать державі, функції з управління якими чи управління корпоративними правами щодо яких здійснює Кабінет Міністрів України, на 2018 рік". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 10. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 177-р "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 11. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 178-р "Про затвердження фінансового плану державного підприємства “Енергоринок” на 2018 рік". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 12. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 170-р "Про звільнення Мінаєва А.Є. з посади першого заступника генерального директора Державного концерну “Укрторф”". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 13. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 14 березня 2018 р. № 163-р "Про підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом Держави Кувейт про співробітництво у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 14. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 175-р "Про передачу об’єкта благоустрою у спільну власність територіальних громад Закарпатської області". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 15. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 14 березня 2018 р. № 166-р "Про внесення зміни до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 липня 2015 р. № 765". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 16. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21 березня 2018 р. № 179-р "Про затвердження плану заходів щодо зміцнення національної єдності, консолідації українського суспільства та підтримки ініціатив громадськості у зазначеній сфері". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 17. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 11 січня 2018 р. № 6-р "Про погодження відчуження основних фондів публічного акціонерного товариства “Укртранснафта”". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 18. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 11 січня 2018 р. № 14-р"Про передачу автомобільних доріг та окремого індивідуально визначеного майна у власність територіальної громади м. Світлодарська". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 19. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 11 січня 2018 р. № 2-р "Про погодження ставок портових зборів". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
 20. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 11 січня 2018 р. № 3-р "Про призначення Стефанишиної О.А. заступником Міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції". Кабінет Міністрів України. 2018 рікк
- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -