<<
>>

Стаття X

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

Тилове забезпечення

1. Тилове забезпечення, як правило, є національною відповідальністю. Кожна Сторона відповідає за тилове забезпечення власних військ, у тому числі за стратегічні перевезення під час проведення навчань та розгортання SEEBRIG у разі надзвичайних ситуацій.

Крім того, Сторони відповідають за організацію власних військ та забезпечення їх стандартизованим та (або) сумісним оснащенням.

2. Багатонаціональна система тилового забезпечення повинна розроблятися Сторонами. Для визначення принципів тилового забезпечення під час проведення операцій та навчань у кожному разі укладаються окремі угоди (меморандуми про взаєморозуміння).

3. Сторона, на території якої розміщується штаб SEEBRIG, забезпечуватиме штабне ядро:

a) матеріально-технічними засобами для штабу (у тому числі засобами зв'язку) на безоплатній основі;

b) медичною допомогою, що надає медична служба збройних сил для особового складу штабного ядра та членів їхніх сімей на безоплатній основі;

c) невідкладною медичною допомогою в цивільних або військових шпиталях без будь-якого відшкодування витрат;

d) паливно-мастильним матеріалами на компенсаційній основі;

e) усіма необхідними меблями та оснащенням для штабу.

4. Держава, що приймає, ґрунтуючися на затвердженому бюджеті, діятиме як агент з укладання контрактів та закупівель від імені штабу SEEBRIG у справах стосовно закупівлі, оренди та інших юридично обов'язкових домовленостей.

5. Додаток D (Підтримка держави, що приймає) визначає принципи та необхідні подробиці підтримки держави, що приймає, за винятком тих, що викладені в пунктах 3 та 4.

<< | >>
Законодавчий акт: Угода про багатонаціональні миротворчі сили Південно-Східної Європи " Офіційний переклад"Держави - учасниці цієї Угоди (далі - Сторони),. Рада Міністрів Оборони Південно-Східної Європи (РМО ПСЄ). 1998

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття X