<<
>>

Стаття II

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

Визначення

1. "Держава, що приймає" означає країну, на території якої розташовується постійний штаб SEEBRIG.

2. "Підтримка держави, що приймає" означає підтримку, що надає держава, що приймає, штабові SEEBRIG, штабному ядру та членам сімей особового складу.

3.

"Спільні фонди" означає ті фонди загального бюджету, що надають Сторони відповідно до фінансового додатка та які використовуються лише для покриття спільних витрат.

4. "Початкові витрати" означає ті витрати, необхідні для заснування постійного штабу SEEBRIG до початку його функціонування.

5. "Штабне ядро" означає ключовий особовий склад штабу, який Сторони надають постійно та який підпорядковується командиру бригади SEEBRIG для виконання щоденного планування, а також інших функцій, як це описано в додатку C (Штаб SEEBRIG) та в доповненні 4 (Штабне ядро).

6. "Член сім'ї" означає дружину (чоловіка) члена штабного ядра або дитину такого члена, яка (який) залежать від його (її) підтримки.

<< | >>
Законодавчий акт: Угода про багатонаціональні миротворчі сили Південно-Східної Європи " Офіційний переклад"Держави - учасниці цієї Угоди (далі - Сторони),. Рада Міністрів Оборони Південно-Східної Європи (РМО ПСЄ). 1998

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття II