<<
>>

Стаття VII

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

Структура командування та управління

1. Структуру штабу SEEBRIG, у тому числі штабного ядра, штатної структури в надзвичайній ситуації для штабу SEEBRIG і штатної структури для штабного ядра викладено в додатку C (Штаб SEEBRIG) цієї Угоди.

Штабні елементи, за винятком групи управління бригадою, повинні розподілятися між Сторонами згідно із співвідношенням їхніх відповідних внесків до складу сил.

2. Група управління SEEBRIG складається з командира бригади, двох заступників, начальника штабу та двох заступників начальника штабу. Представники Сторін у званні бригадного генерала армії виконують обов'язки командира бригади протягом двох років, а представник держави, що приймає, у званні полковника виконує обов'язки начальника штабу бригади. Інші ключові керівні посади повинні розподілятися між Сторонами один раз протягом двох-трьох років. Точна тривалість ротації повинна підлягати попередньому консультуванню. Держава, що приймає, не бере участі в ротації командира бригади, заступників командира бригади та заступників начальника штабу.

3. Штаб SEEBRIG повинен бути повністю активізований для проведення навчань та операцій. В інших випадках постійне штабне ядро діятиме під командуванням командира SEEBRIG.

4. Штабне ядро в тісному співробітництві з відповідними національними штабами розроблятиме постійний порядок дій, бази даних та варіанти стратегічних перевезень, необхідних для скорочення часу на планування та розгортання до початку будь-якого дійсного розгортання. Воно плануватиме й готуватиме проведення оперативного й тилового тренування та навчання, ґрунтуючися на рішеннях політично-військового керівного комітету. Воно розробляє тилові плани операцій та плани операцій у надзвичайній ситуації.

Воно бере участь у місіях для з'ясування обставин, які проводяться під час підготовки до виконання завдань, які передбачають розгортання та застосування SEEBRIG.

5. Увесь особовий склад, призначений для штатної структури в надзвичайній ситуації, як правило, під час операцій розгортатиметься в складі штабу SEEBRIG, незалежно від загальновійськової групи тимчасового складу, визначеної для конкретної операції.

6. Рота штабу й рота зв'язку підтримуватимуть належний ступінь готовності для забезпечення підтримки штабному ядру для виконання основних функцій.

7. Командир SEEBRIG має право віддавати накази підпорядкованим підрозділам, коли SEEBRIG бере участь у спільних тренуваннях, готуючися до дій у районі проведення операції, у якій SEEBRIG має намір брати участь, та протягом ведення такої операції. Ці підрозділи зобов'язані виконувати отримані накази, якщо вони не суперечать внутрішньому законодавству держави, громадянами якої вони є, відповідають цілям та принципам для яких SEEBRIG було створено, мандату, відповідно до якого діє SEEBRIG, та чинним правилам застосування зброї.

8. Командир SEEBRIG надаватиме щорічний звіт і в разі необхідності звіти про поточну ситуацію до політично-військового керівного комітету, а також у порядку інформування - копії до відповідних військових органів Сторін.

<< | >>
Законодавчий акт: Угода про багатонаціональні миротворчі сили Південно-Східної Європи " Офіційний переклад"Держави - учасниці цієї Угоди (далі - Сторони),. Рада Міністрів Оборони Південно-Східної Європи (РМО ПСЄ). 1998

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття VII