Наближай ПЕРЕМОГУ!

Долучайся до збору на авто для виконання бойових завдань!

Звернення та звітність

 <<

Стаття 130

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

Класи внесків (Статут ( 995_101 ), стаття 21, Загальний регламент, статті 115, 128)

1.

Країни-члени беруть участь у покритті витрат Союзу відповідно до того класу внесків, до якого вони належать. Це такі класи:

клас у 50 одиниць;

клас у 45 одиниць;

клас у 40 одиниць;

клас у 35 одиниць;

клас у 30 одиниць;

клас у 25 одиниць;

клас у 20 одиниць;

клас у 15 одиниць;

класу 10 одиниць;

клас у 5 одиниць;

клас у 3 одиниці;

клас у 1 одиницю;

клас у 0,5 одиниці призначений для найменш розвинених країн, визначених Організацією Об'єднаних Націй, і для інших країн, зазначених Адміністративною радою.

2. Незважаючи на класи внесків, перераховані в пункті 1, будь-яка країна-член може вибрати для оплати число одиниць внесків, що перевищує 50 одиниць.

3. Країни-члени включаються до одного із зазначених вище класів внесків на момент їхнього прийняття або приєднання до Союзу відповідно до процедури, передбаченої в статті 21.4 Статуту ( 995_101 ).

4. Країни-члени можуть згодом змінити клас внеску, за умови, що їхнє повідомлення буде отримано Міжнародним бюро принаймні за два місяці до відкриття Конгресу. Це повідомлення, доведене до відома Конгресу, набуває чинності з моменту набуття чинності фінансовими положеннями, прийнятими на Конгресі. Країни-Члени, що не повідомили в запропонований термін про бажання змінити клас внесків, залишаються у класі, до якого вони належали до цього часу.

5. Країни-члени не можуть наполягати на одноразовому переході у нижчий розряд більше ніж на один клас.

6. Тим не менше, у виняткових випадках, таких як стихійні лиха, коли потрібна міжнародна допомога, Адміністративна рада може дозволити тимчасово перейти один раз між двома Конгресами на один клас нижче, якщо ця країна надасть докази неможливості зберігати свій внесок відповідно до класу, обраного спочатку. За тих самих обставин Адміністративна рада може також дозволити країнам-членам, які не належать до категорії найменш розвинених країн і вже перебувають у класі в 1 одиницю, перейти до класу 0,5 одиниці.

7. Тимчасове зниження класу на виконання положень пункту 6 може бути дозволено Адміністративною радою на максимальний період у два роки або до наступного Конгресу, якщо останній проходить до кінця цього періоду. Після закінчення встановленого періоду заінтересована країна автоматично переводиться у свій початковий клас.

8. Незважаючи на положення пунктів 4 і 5, жодних обмежень стосовно переходу до більш високого класу не існує.

<< | >>
Законодавчий акт: Загальний регламент Всесвітнього поштового союзу " { Регламент затверджено Указом Президента N 564/2006 ( 564/2006 ) від 21.06.2006 }"{ Поправки до Загального регламенту див. у Першому додатковому протоколі( 055_068 ) від 12.08.2008 }. Всесвітній поштовий союз. 1989

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 130

- АОВЦСЄ - Всесвітній поштовий союз - Всесвітня медична асоціація - Всесвітня митна організація - Всесвітня організація інтелектуальної власності - Всесвітня організація охорони здоров'я - Всесвітня психіатрична асоціація - Всесвітня туристична організація - Гаазька конференція з міжнародного приватного права - ГУАМ - Дунайська Комісія - Економічний Союз Бенілюкс - Європейська організація з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) - Інтернет-корпорація з призначення доменних імен та номерів (ICANN) - Ліга арабських держав - Ліга Націй - Міжнародна асоціація академій наук (МААН) - Міжнародна асоціація органів страхового нагляду (МАОСН (IAIS)) - Міжнародна Асоціація Повітряного Транспорту (IATA) - Міжнародна гідрографічна організація (МГО) - Міжнародна комісія з цивільного стану (СІЕС) - Міжнародна конфедерація вільних профспілок - Міжнародна морська організація - Міжнародна організація виноградарства та виноробства (МОВВ) - Міжнародна організація кримінальної поліції (Інтерпол) - Міжнародна організація міграції (МОМ) - Міжнародна організація по боротьбі з відмиванням грошей (FATF) - Міжнародна організація праці - Міжнародна організація цивільної авіації (ІКАО) - Міжнародна організація цивільної оборони (ICDO) - Міжнародна торговельна палата - Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) - Міжнародне агентство з питань відновлюваної енергії (IRENA) - Міжнародне епізоотичне бюро - Міжнародний банк реконструкції і розвитку (МБРР) - Міжнародний валютний фонд - Міжнародний військовий трибунал - Міжнародний інститут уніфікації приватного права (УНІДРУА) - Міжнародний комітет Червоного Хреста та Червоного напівмісяця - Міжнародний союз (асоціація) суддів - Міжнародний союз автомобільного транспорту - Міжнародний союз електрозв'язку - Міжнародний союз залізниць - Міжнародний союз патентної кооперації - Міжнародні правові акти ООН - Міжнародні суди - НАТО - Національна Асоціація членів комісій з регулювання комунальних підприємств - Об'єднаний інститут ядерних досліджень - Організація економічного співробітництва та розвитку - Організація об'єднаних націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО) - Організація співробітництва залізничних шляхів (железных дорог) (ОСЖД) - Північна Екологічна Фінансова Корпорація (НЕФКО) - Рада економічної взаємодопомоги (РЕВ) - Рада з Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку (IASB) - Рада Митного Співробітництва - Світова організація торгівлі (СОТ) - Співдружність незалежних держав (СНД) - Фундаментальне міжнародне право - Чорноморське Економічне Співробітництво (ЧЕС) - Чорноморський Банк Торгівлі та Розвитку (ЧБТР) -