<<
>>

Стаття 18

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

Візити й обмін інформацією

1. Коли в ході візиту службовець однієї з організацій або однієї із служб чи установ Співтовариства, або суб'єкт юрисдикції держави-члена повинні одержати чи обговорити КІЄ категорії Eura - Цілком Таємно чи Eura - Таємно, якою володіє або орган, але не той, на який він працює, або особа - суб'єкт юрисдикції іншої держави-члена, то між цими органами чи особами укладається попередня угода.

Угода ставить умовою, що керівник органу, у якому працює відвідувач, чи, якщо такого органу не існує, офіційний орган, про який йдеться у статті 7, надсилає документ, завірений належним чином Співробітником Служби Безпеки, що вказує причину візиту та всі особисті деталі, по яких можна ідентифікувати відвідувача. При необхідності цей документ також визначає рівень його повноважень.

2. Співробітник Служби Безпеки об'єкту, який відвідують, надає супроводження для відвідувача протягом його візиту.

Частина третя. Фізичні засоби захисту КІЄ

<< | >>
Законодавчий акт: Регламент (ЄВРАТОМ) N 3, забезпечуючий виконання статті 24 Договору, "що засновує Європейське Співтовариство з Атомної Енергії"РАДА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СПІВТОВАРИСТВА З АТОМНОЇ ЕНЕРГІЇ,. Європейське співтовариство з атомної енергії. 1958

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 18