<<
>>

Стаття 19

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

Особливі мітки

1. Категорії Безпеки Eura - Цілком Таємно, Eura - Таємно та Eura - Конфіденційно виділяють нанесенням чіткого маркірування з печаткою зверху і знизу кожної сторінки кожного документу, що відноситься до КІЄ.

Для категорії Eura - Доступ Обмежений досить поставити печатку чи надрукувати ці слова тільки у верхній частині кожної сторінки відповідних документів.

У випадку, якщо документ переплетений одним томом, то ці слова друкують тільки у верхній частині першої сторінки цього тому.

2. Кожна сторінка документа, що відноситься до категорії КІЄ Eura - Конфіденційно чи до більш високої категорії, повинна бути пронумерована. Загальна кількість пронумерованих сторінок документів КІЄ категорії Eura - Цілком Таємно надається на першій сторінці; кожна копія такого документа має серійний номер. Посилання на документ, що відноситься до КІЄ категорії Eura - Цілком Таємно надається на кожній використаній сторінці.

3. Якщо категорія безпеки будь-якого документа змінюється, то відповідні документи, повинні бути відповідно маркіровані для відповідності з новою категорією КІЄ.

<< | >>
Законодавчий акт: Регламент (ЄВРАТОМ) N 3, забезпечуючий виконання статті 24 Договору, "що засновує Європейське Співтовариство з Атомної Енергії"РАДА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СПІВТОВАРИСТВА З АТОМНОЇ ЕНЕРГІЇ,. Європейське співтовариство з атомної енергії. 1958

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 19