<<
>>

Стаття 25

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

Обіг КІЄ в рамках Співтовариства

1. КІЄ категорії Eura - Цілком Таємно, відправлена за кордон, повинна переправлятися дипломатичною поштою під наглядом кур'єра у супроводі ще однієї людини.

КІЄ категорії Eura - Таємно та Eura - Конфіденційно, відправлена за кордон, повинна переправлятися дипломатичною поштою.

Ці положення застосовуються також, коли КІЄ відправляють відповідно до статей 4 і 5 протоколу по Привілеях і Пільгах Європейського Співтовариства з Атомної Енергії.

2.

Як виняток, КІЄ, що згадується в пункті 1, можуть також перевозити інші особи, при умові, що:

(a) ці особи мають повноваження щодо допуску до КІЄ категорії безпеки, що розглядається;

(b) партія вантажу, яка містить КІЄ, має офіційну печатку, що звільняє її від митного контролю;

(c) посильному надано сертифікат, що визнається всіма країнами, через які він проїжджає та який дає йому права супроводжувати партію до її зазначеного місця призначення;

(d) кур'єр, належним чином проінструктований щодо своїх обов'язків, які покладені на нього під час перевезення КІЄ.

3. Відправлення КІЄ категорії Eura - Доступ Обмежений не є предметом розгляду спеціальних положень. Тим ні менш, важливо забезпечити, щоб особа, яка не має повноважень, не могла одержати доступ до такої інформації.

<< | >>
Законодавчий акт: Регламент (ЄВРАТОМ) N 3, забезпечуючий виконання статті 24 Договору, "що засновує Європейське Співтовариство з Атомної Енергії"РАДА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СПІВТОВАРИСТВА З АТОМНОЇ ЕНЕРГІЇ,. Європейське співтовариство з атомної енергії. 1958

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 25