<<
>>

Стаття 27

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

Перевезення КІЄ з офіційної місії або з метою проведення засідань

1. Перевезення КІЄ для офіційної місії або з метою проведення засідань за межами будинків, у яких вона зберігається, повинне бути зведене до мінімуму.

2.

КІЄ, яка була перевезена під час офіційних місій повинна бути поміщена на той час, коли вона не використовується, у місце, що відповідає з усіх точок зору вимогам по безпеці в рамках положень статей 21 і 22. Необхідна для цього допомога надається відповідними відділами держав-членів, на чиїй території проходить засідання чи має місце офіційна місія. Якщо розміщення КІЄ таким чином виявляється неможливим, то супроводжуюча особа залишається персонально відповідальною за безпеку вищевказаної інформації, використовує будь-які заходи забезпечення безпеки, до яких вона може звернутися. КІЄ залишається під персональним захистом супроводжуючої особи, якщо виявляється неможливим розмістити її в адекватних умовах безпеки. Зокрема, не дозволяється залишати таку КІЄ, навіть на недовго, у сейфах готелів та в автомобілях.

3. Документи, що відносяться до КІЄ, не можна читати в громадських місцях.

<< | >>
Законодавчий акт: Регламент (ЄВРАТОМ) N 3, забезпечуючий виконання статті 24 Договору, "що засновує Європейське Співтовариство з Атомної Енергії"РАДА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СПІВТОВАРИСТВА З АТОМНОЇ ЕНЕРГІЇ,. Європейське співтовариство з атомної енергії. 1958

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 27