<<
>>

Стаття 32

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

Обов'язкове повідомлення

1. Кожна людина, яка була проінструктована відповідно до положень цього Регламенту, та яка знаходить чи припускає, що відбулося порушення регламентів з безпеки або заходів безпеки, повинна негайно повідомити про це або Співробітника Служби Безпеки, або керівника його відділу.

2.

Як тільки таке порушення чи передбачуване порушення, в рамках значення пункту 1, наводить на думку, що КІЄ категорії Eura - Конфіденційно чи більш високих категорій стала відома особі, що не має на неї повноважень, варто негайно доповісти про це в Службу Безпеки чи в офіційні органи, передбачені в статті 7, які з'ясовують ці факти.

3. Якщо підозрюване порушення, в рамках розуміння пункту 2, підтверджується, то Відділ Безпеки інформує офіційні органи всіх держав-членів, що передбачені статтею 7, чи навпаки; кожний з них, у своїх власних інтересах, вживає заходів:

(a) мінімально обмежити заподіяну шкоду;

(b) запобігти повторення, того що відбулося.

<< | >>
Законодавчий акт: Регламент (ЄВРАТОМ) N 3, забезпечуючий виконання статті 24 Договору, "що засновує Європейське Співтовариство з Атомної Енергії"РАДА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СПІВТОВАРИСТВА З АТОМНОЇ ЕНЕРГІЇ,. Європейське співтовариство з атомної енергії. 1958

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 32