<<
>>

Стаття 3

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

Будь-яка особа, що здійснює імпорт або експорт, та будь-який постачальник, що здійснює переміщення в межах Співтовариства, які підпадають під виключення, викладені у положеннях Статей 1 і 2 цього Регламенту, будуть зобов'язані надавати Агенції з Поставок квартальну звітність по угодах, включаючи наступну інформацію:

(а) дата підписання контракту на постачання;

(б) найменування-сторін що уклали контракт;

(в) місце, де матеріал був вироблений;

(г) хімічна та фізична (або хімічна, або фізична) природа товару;

(д) кількість у метричних одиницях 1;

(е) використання, що було чи буде, цих руд, вихідних матеріалів та спеціальних матеріалів, що розщеплюються.

Вищевказані висновки повинні бути виражені в кілограмах, що стосується урану чи торію, які містяться в рудах або вихідних матеріалах, і в грамах, що стосується урану-233, урану-235 або плутонію, що містяться в спеціальних матеріалах, що розщеплюються.

Цифри, що містять десяткові дроби, повинні бути округлені до наступного меншого чи більшого цілого числа, залежно від того, чи є десяткове число більше чи менше, ніж 0,75. Якщо десятковий дріб дорівнює 0,75, то число повинно бути округлене до наступного більшого чи меншого цілого числа, згідно тому, чи є цифра, що стоїть попереду десяткового дробу, парним числом чи непарним. Щомісячні звіти повинні подаватися Агенції протягом одного місяця з кінця кожного кварталу, протягом якого були здійснені угоди, що відносяться до цього Регламенту.

<< | >>
Законодавчий акт: Регламент Комісії N 17/66/Євратом "Про виключення з Правил поставок переміщення малих обсягів руд, вихідних матеріалів і спеціальних матеріалів, що розщеплюються"" від 29 листопада 1966 року"КОМІСІЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СПІВТОВАРИСТВА З АТОМНОЇ ЕНЕРГІЇ,. Європейське співтовариство з атомної енергії. 1996

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 3