Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!
 

ПОСТАНОВА від 26 серпня 2021 року № 314 "Про реєстрацію ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, документи щодо реєстрації якої надійшли до Центральної виборчої комісії 17 серпня 2021 року та зареєстровані за № 21-30-8454". 2021

Інформація актуальна на 06.09.2021
завантажити документ, актуальний на поточний час

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 26 серпня 2021 року № 314

Про реєстрацію ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, документи щодо реєстрації якої надійшли до Центральної виборчої комісії 17 серпня 2021 року та зареєстровані за № 21-30-8454

До Центральної виборчої комісії 17 серпня 2021 року Гослінським Сергієм Сергійовичем як уповноваженим представником ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з такого питання: "Чи підтримуєте Ви можливість продажу земель (земельних ділянок) сільськогосподарського призначення в Україні?" для прийняття Комісією рішення стосовно реєстрації відповідної ініціативної групи подано документи зборів громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, які відбулися 13 серпня 2021 року об 11 годині 30 хвилин у місті Токмак Пологівського району Запорізької області за адресою: вулиця Центральна, 10, зокрема:

протокол зборів громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з доданими до нього обґрунтуванням позиції щодо питання всеукраїнського референдуму за народною ініціативою (у повному та скороченому вигляді), списком учасників зборів громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, списком членів ініціативної групи;

письмові заяви членів ініціативної групи про згоду бути членом ініціативної групи;

рішення зборів громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою про призначення уповноваженого представника ініціативної групи;

письмову заяву особи про згоду бути уповноваженим представником ініціативної групи.

Список учасників зборів громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою та список членів ініціативної групи надійшли до Центральної виборчої комісії також в електронному вигляді.

Постановою Центральної виборчої комісії від 9 серпня 2021 року № 288 "Про повідомлення Гослінського С.С.

та інших стосовно проведення зборів громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, зареєстроване в Центральній виборчій комісії 6 серпня 2021 року за № 21-30-8155" на вказані збори для посвідчення факту їх проведення було направлено представника Комісії, який після проведення зборів поінформував Центральну виборчу комісію про відповідний факт шляхом подання письмового звіту.

Частиною першою статті 31 Закону України "Про всеукраїнський референдум" (далі - Закон) за наслідками аналізу дотримання вимог Закону під час утворення ініціативної групи, а також аналізу документів, передбачених частиною чотирнадцятою статті 30 Закону, на предмет їх відповідності вимогам Закону, Конституції України Центральна виборча комісія приймає постанову про реєстрацію ініціативної групи або про відмову в реєстрації ініціативної групи із зазначенням мотивів такого рішення.

У разі встановлення Центральною виборчою комісією ознак порушення вимог Закону під час утворення ініціативної групи, невідповідності поданих документів вимогам Закону їх аналіз на предмет відповідності Конституції України не здійснюється.

Згідно з поданими документами більшістю зареєстрованих учасників зборів громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою обрано ініціативну групу у складі 65 громадян України. Разом з тим подані до Комісії документи не містять письмових заяв Гапоненко Юлії Валеріївни та Волокітіної Наталії Едуардівни про згоду бути членами ініціативної групи, тому вказану ініціативну групу може бути зареєстровано в кількості 63 особи.

Таким чином, проаналізувавши дотримання вимог Закону під час утворення на відповідних зборах ініціативної групи, а також отримані документи на предмет їх відповідності вимогам Закону та Конституції України, беручи до уваги інформацію, надану представником Центральної виборчої комісії, який направлявся на збори з метою посвідчення факту їх проведення, Центральна виборча комісія зазначає про наявність підстав для реєстрації такої ініціативної групи у кількості 63 особи.

З огляду на викладене, відповідно до статей 3, 19, частини другої статті 29, статті 30, частин першої, п’ятої, шостої статті 31 Закону України "Про всеукраїнський референдум", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 2 статті 20 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1.

Зареєструвати ініціативну групу всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з такого питання: "Чи підтримуєте Ви можливість продажу земель (земельних ділянок) сільськогосподарського призначення в Україні?" (згідно з додатком).

2. Видати уповноваженому представнику ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, зареєстрованої цією постановою, копію цієї постанови, свідоцтво про реєстрацію ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою та посвідчення членів цієї ініціативної групи, зразки підписного листа та протоколу про підсумки збору підписів на підтримку ініціативи проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

3. Установити, що загальний строк збору підписів виборців під ініціативою щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою - з 27 серпня до 24 листопада 2021 року включно.

4. Інформацію про реєстрацію ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, її склад, формулювання запропонованого питання всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, а також інформацію про початок і строк збору підписів громадян України на підтримку відповідної ініціативи у триденний строк опублікувати в газеті "Голос України" та оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії. Текст обґрунтування позиції ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою щодо питання всеукраїнського референдуму за народною ініціативою оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії у повному та скороченому вигляді.

5. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Голова

Центральної виборчої комісії

О.ДІДЕНКО


Додаток

до постанови Центральної виборчої комісії

від 26 серпня 2021 року № 314

СПИСОК

членів ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з такого питання: "Чи підтримуєте Ви можливість продажу земель (земельних ділянок) сільськогосподарського призначення в Україні?"

1.

Омельченко Людмила Андріївна

2. Мовчан Ганна Юріївна

3. Омельченко Світлана Валеріївна

4. Щепащенко Ніна Сергіївна

5. Слиш Євген Олегович

6. Мусій Валентина Федорівна

7. Омельченко Валерій Олександрович

8. Гослінський Сергій Сергійович

9. Літвінов Андрій Юрійович

10. Паталаха Анастасія Василівна

11. Дзюба Тамара Олександрівна

12. Лісняк Ніна Іванівна

13. Стрижак Марія Григорівна

14. Клименко Алевтина Анатоліївна

15. Переверза Наталія Дмитрівна

16. Мгар Лариса Сергіївна

17. Омесь Юлія Вікторівна

18. Федорова Ольга Валеріївна

19. Гузенко Анна Юріївна

20. Коваленко Юлія Сергіївна

21. Зятина В’ячеслав Вікторович

22. Іващенко Анна Олегівна

23. Дружинець Людмила Василівна

24. Давиденко Аліна Сергіївна

25. Мазелюк Зоряна Леонтіївна

26. Медведський Олег Григорович

27. Никифоров Олег Валентинович

28. Скрипчук Каріна Василівна

29. Наріжня Ольга Сергіївна

30. Беспаленко Людмила Михайлівна

31. Волкова Олена Володимирівна

32. Куковинець Алла Григорівна

33. Васецька Тетяна Миколаївна

34. Трусова Наталя Анатоліївна

35. Кошель Тетяна Василівна

36. Шелемон Ольга Вячеславівна

37. Омельченко Олександр Васильович

38. Ковалюк Ганна Миколаївна

39. Луценко Ольга Миколаївна

40. Карпенко Ольга Олександрівна

41. Васецька Ксенія Вікторівна

42. Ванцовська Світлана Андріївна

43. Лєсовнікова Тетяна Михайлівна

44. Фененко Максим Віталійович

45. Карпенко Вячеслав Олександрович

46. Карпенко Ганна Василівна

47. Леонова Ольга Валеріївна

48. Вовк Поліна Євгенівна

49. Шкуропат Віталій Віталійович

50. Сєріков Віктор Іванович

51. Вітвіцька Оксана Юріївна

52. Оспіщєва Любов Іванівна

53. Нільга Любов Семенівна

54. Чумаченко Людмила Григорівна

55. Панова Катерина Володимирівна

56. Павлова Тамара Михайлівна

57. Усс Оксана Петрівна

58. Копилова Вікторія Михайлівна

59. Кривошей Олена Вікторівна

60. Ситник Любов Миколаївна

61. Рябушенко Людмила Степанівна

62. Санець Юлія Миколаївна

63. Слинько Павло Павлович

Секретар

Центральної виборчої комісії

О.ГАТАУЛЛІНА

|
Законодавчий акт: ПОСТАНОВА від 26 серпня 2021 року № 314 "Про реєстрацію ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, документи щодо реєстрації якої надійшли до Центральної виборчої комісії 17 серпня 2021 року та зареєстровані за № 21-30-8454". Центрвиборчком України. 2021

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

ПОСТАНОВА від 26 серпня 2021 року № 314 "Про реєстрацію ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, документи щодо реєстрації якої надійшли до Центральної виборчої комісії 17 серпня 2021 року та зареєстровані за № 21-30-8454". 2021

- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -