Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!
 <<
>>

Розділ III. Закупівлі

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

A. Загальні положення

1. Товари. Закупівля всіх товарів, які необхідні для Проекту та повинні фінансуватися з коштів Позики, здійснюється відповідно до вимог, встановлених у розділі I "Посібника з питань закупівель" або на які є посилання у зазначеному розділі, та до положень цього розділу.

2.

Послуги консультантів. Закупівля всіх послуг консультантів, які необхідні для Проекту та повинні фінансуватися з коштів Позики, здійснюється відповідно до вимог, встановлених у розділах I та IV "Посібника з питань наймання консультантів" або на які є посилання в зазначених розділах, та до положень цього розділу.

3. Визначення. Терміни, які подаються в цьому розділі з великої літери і використовуються для опису конкретних методів закупівель або методів розгляду Банком конкретних контрактів, стосуються відповідних методів, описаних, залежно від обставин, у "Посібнику з питань закупівель" або в "Посібнику з питань наймання консультантів".

B. Конкретні методи закупівлі товарів

1. Міжнародні конкурсні торги. Якщо в наведеному нижче пункті 2 не передбачено інше, то закупівля товарів здійснюється за контрактами, присудженими на підставі процедур Міжнародних конкурсних торгів.

2. Інші методи закупівлі товарів. У наведеній нижче таблиці конкретизовано методи закупівлі, інші ніж Міжнародні конкурсні торги, які можна застосовувати для закупівлі товарів. У Плані закупівель вказуються умови, за яких можна використовувати такі методи.

Метод закупівлі

a) Закупівля для товарів, вартість яких оцінюється менш ніж у 100 000 доларів США в еквіваленті на один контракт

b) Пряме укладення контрактів

C. Конкретні методи закупівлі послуг консультантів

1. Відбір на підставі співвідношення якості та витрат.

Якщо в наведеному нижче пункті 2 не передбачено інше, то закупівля послуг консультантів здійснюється за контрактами, присудженими із застосуванням методу Відбору на підставі співвідношення якості та витрат.

2. Інші методи закупівлі послуг консультантів. У наведеній нижче таблиці конкретизовано методи закупівлі, інші ніж Відбір на підставі співвідношення якості та витрат, які можна застосовувати для закупівлі послуг консультантів. У Плані закупівель вказуються умови, за яких можна використовувати такі методи.

Метод закупівлі

a) Відбір у рамках фіксованого бюджету

b) Відбір на підставі якості

c) Відбір на підставі кваліфікації консультантів для послуг, вартість яких оцінюється менш ніж у 200 000 доларів США в еквіваленті на один контракт

d) Відбір на підставі найменших витрат

e) Відбір консультантів з одного та з єдиного джерела

f) Наймання індивідуальних консультантів

D. Розгляд Банком рішень щодо закупівель

За винятком випадків, коли Банк прийме рішення про інше, повідомивши про це Позичальнику, Попередньому розглядові Банку підлягають такі контракти: a) кожний контракт на закупівлю товарів, вартість якого оцінюється в сумі, еквівалентній 100 000 доларів США чи більшій; кожний контракт для товарів, які закуповуються із застосуванням процедури Міжнародних конкурсних торгів або шляхом прямого укладання контрактів, та перший контракт для товарів, які закуповуються із застосуванням процедур закупівель; b) кожний контракт для послуг консультантів, які надає фірма, вартість якого оцінюється в сумі, еквівалентній 200 000 доларів США чи більшій, та кожний контракт для послуг консультантів, які надають індивідуальні консультанти, вартість якого оцінюється в сумі, еквівалентній 100 000 доларів США чи більшій, та c) перший контракт на закупівлю товарів і послуг із застосуванням будь-якого придатного методу закупівель. Усі інші контракти підлягають розгляду Банку після здійснення закупівель.

<< | >>
Законодавчий акт: Угода про позику (Проект з передачі електроенергії) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку "9 листопада 2007 року" { Про внесення змін до Угоди додатково див. Лист ( 996_064 ) від 21.02.2008 }. Міжнародна угода. 2008

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Розділ III. Закупівлі

- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -