Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!
 <<
>>

Розділ I. Порядок впровадження

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

A. Організаційні процедури

1. Мінпаливенерго відповідає за загальний нагляд за виконанням Проекту

Позичальник через Мінпаливенерго забезпечує здійснення відповідними департаментами Мінпаливенерго за допомогою Установи, яка впроваджує Проект, нагляду за загальним впровадженням Проекту та управлінням Проектом з належними ретельністю та ефективністю.

2.

Установа, яка впроваджує Проект, відповідає за поточне впровадження Проекту та за управління Проектом

Установа, яка впроваджує Проект, відповідає за поточне управління Проектом, зокрема консолідоване управління фінансами та закупівлями, а також іншою діяльністю, пов'язаною з Проектом. З цією метою Позичальник забезпечує утримання Установою, яка впроваджує Проект, Групи впровадження Проекту, укомплектовану персоналом, який задовольняє Банк, і на умовах, які задовольняють Банк.

B. Угода про субкредитування

1. Для того, щоб сприяти впровадженню Проекту Установою, яка впроваджує Проект, Позичальник забезпечує доступ Установи, яка впроваджує Проект, до коштів Позики на основі угоди про субкредитування, укладеної між Позичальником через Міністерство Фінансів, Мінпаливенерго, НКРЕ і Установою, яка впроваджує Проект, на умовах, схвалених Банком; ці умови повинні містити, зокрема, положення про те, що на Установу, яка впроваджує Проект, покладається відповідальність за поточне впровадження Проекту та за управління Проектом (Угода про субкредитування).

2. Позичальник, через Мінфін, Мінпаливенерго та НКРЕ, реалізує свої права відповідно до Угоди про субкредитування таким чином, аби захистити свої інтереси й інтереси Банку та досягти цілей Позики. Крім випадків, коли з Банком погоджено інше, Позичальник не передаватиме, не змінюватиме й не скасовуватиме Угоди про субкредитування та будь-яких її положень, а також не відмовиться від виконання Угоди про субкредитування та будь-яких її положень.

C.

Заходи безпеки

1. Заходи екологічної безпеки

a) Позичальник через Мінпаливенерго забезпечує вчасне вжиття всіх заходів, необхідних для виконання Плану управління охороною довкілля, і вчасне та належне отримання всіх юридичних та адміністративних дозволів з планування та охорони довкілля, необхідних для виконання частин A, B та C Проекту.

b) Позичальник через Мінпаливенерго повсякчас забезпечує оперативне вжиття Установою, яка впроваджує Проект, всіх заходів, ідентифікованих у рамках Плану управління охороною довкілля та необхідних для його виконання, стежачи за тим, щоб відповідна інформація про виконання зазначених заходів належним чином враховувалася у звітах про хід виконання Проекту, які повинні готуватися відповідно до положень частини B розділу II цього доповнення.

2. Придбання землі для виконання частини B Проекту

Позичальник через Мінпаливенерго:

a) повідомляє Банкові або забезпечує, щоб Установа, яка впроваджує Проект, повідомила Банкові про будь-яке плановане землевідведення для цілей Проекту, загалом або частинами, землі, на якій розташовані житлові будівлі, сільськогосподарські угіддя, комерційні структури та підприємства, та (або) землі, яка використовується особами, які не претендують на право власності на неї;

b) оприлюднює або забезпечує, щоб Установа, яка впроваджує Проект, оприлюднила Рамковий документ про придбання землі та інформаційний буклет у спосіб, задовільний для Банку, не менш ніж за шістдесят (60) днів до здійснення будь-якого придбання землі в рамках Проекту, а також

c) простежує або забезпечує, щоб Установа, яка впроваджує Проект, простежила за тим, щоб будь-яке придбання землі в рамках Проекту здійснювалося відповідно до Рамкового документа про придбання землі та щоб інформаційний буклет був розісланий всім особам, яких стосується зазначене придбання землі, на початку цього процесу разом з повідомленням про відчуження землі.

D. Енергетична Програма

1.

На загальнонаціональному рівні Позичальник на всіх етапах впровадження Проекту забезпечує роботу КРРЕГ високого рівня, яка функціонуватиме як орган, відповідальний за стратегічну координацію та нагляд за виконанням Енергетичної Програми та за впровадженням заходів Проекту структурами, які беруть участь у Проекті у складі, задовільному для Банку, та на основі технічних умов, задовільних для Банку.

2. На всіх етапах впровадження Проекту Позичальник стежить за тим, щоб ГКЕП надавала допомогу КРРЕГ та Мінпаливенерго у сфері укомплектування кадрами і забезпечення ресурсами, задовільними для Банку, та на умовах, задовільних для Банку.

3. Позичальник за посередництвом Мінпаливенерго, НКРЕ та Установи, яка впроваджує Проект, готує та не пізніше, ніж 31 грудня 2009 року починає запроваджувати Кодекс електричних мереж згідно з міжнародними стандартами та ліпшою практикою.

E. Бюджетні схеми

Якщо Банк не погодиться на інше, то Позичальник повинен

a) забезпечити, щоб починаючи від 2008 року НКРЕ встановлювала та утримувала тарифи для Установи, яка впроваджує Проект, які були б достатніми для вчасного покриття потреб Проекту у спільному фінансуванні та обслуговуванні боргу;

b) забезпечити, щоб "Енергоринок" вчасно розподіляв кошти, які "Енергоринок" повинен виплачувати Установі, яка впроваджує Проект, та

c) забезпечити, щоб НКРЕ до 31 грудня 2009 року запровадила збір за послуги системи, який повинна отримувати Установа, що впроваджує Проект, згідно зі схваленими НКРЕ принципами закупівель супутніх послуг (енергосистеми) на Оптовому ринку електроенергії.

<< | >>
Законодавчий акт: Угода про позику (Проект з передачі електроенергії) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку "9 листопада 2007 року" { Про внесення змін до Угоди додатково див. Лист ( 996_064 ) від 21.02.2008 }. Міжнародна угода. 2008

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Розділ I. Порядок впровадження

- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -