Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!
 <<
>>

Стаття 4 Використання кредитної лінії на умовах пов’язаної допомоги

Інформація актуальна на 20.04.2017
завантажити документ, актуальний на поточний час

Уряд Угорщини повідомляє ОЕСР про цей Договір, усі проекти та контракти, які фінансуються за кредитною лінією на умовах пов’язаної допомоги відповідно до процедур, визначених в Угоді ОЕСР.

У випадку будь-яких заперечень ОЕСР стосовно відповідності проектів та контрактів Угоді ОЕСР, такі контракти не будуть фінансуватися за кредитною лінією на умовах пов’язаної допомоги, не зважаючи на те, що контракти в рамках проектів були погоджені Договірними Сторонами відповідно до статті 5 цього Договору.

Договірні Сторони погоджуються з тим, що Уряд України буде застосовувати кредитну лінію на умовах пов’язаної допомоги для реалізації пріоритетних напрямків, зазначених у Додатку 1, що є невід’ємною частиною цього Договору, та фінансуватимуться в рамках окремих контрактів між Угорськими експортерами та юридичними особами - резидентами України (далі - Контракт).

Кредитна лінія на умовах пов’язаної допомоги використовується для фінансування до 100 % (сто процентів) вартості Контрактів на поставку товарів, робіт та послуг з Угорщини до України.

Всі ціни, зафіксовані відповідно до світових ринкових цін, та вартість Контрактів повинна бути деномінована в євро.

Фінансування в рамках цього Договору може включати іноземний компонент, у випадку, якщо вартість товарів, робіт та послуг, походженням з Угорщини, в рамках Контракту, становить не менше 50% (п’ятдесят відсотків) вартості Контракту. Договірні Сторони можуть запитувати в експортера детальне підтвердження щодо виконання цієї вимоги.

Всі товари, ввезені з Угорщини в Україну за цим Договором, не можуть бути повторно ввезені в треті країни без письмового дозволу Міністерства закордонних справ та зовнішньої торгівлі Угорщини.

Уряд України або визначена ним організація для реалізації проектів за пріоритетними напрямками, зазначеними в Додатку 1, дотримується вимог національного законодавства, діючи відповідно до загальноприйнятих принципів і належних практик закупівель та українських процедур закупівель, надає Міністерству закордонних справ та зовнішньої торгівлі Угорщини інформацію про свої рішення.

<< | >>
Законодавчий акт: РАМКОВИЙ ДОГОВІР МІЖ УРЯДОМ УКРАЇНИ ТА УРЯДОМ УГОРЩИНИ ПРО НАДАННЯ КРЕДИТУ НА УМОВАХ ПОВ’ЯЗАНОЇ ДОПОМОГИ. Міжнародна угода. 2017

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 4 Використання кредитної лінії на умовах пов’язаної допомоги

- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -