<<
>>

НАКАЗ від 02.03.2021 № 135 "Про затвердження Порядку проведення телефонної «гарячої лінії» Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів". Мінфін України. 2021

Документ актуальний на 09.04.2021
завантажити документ, актуальний на поточний час

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

02.03.2021  № 135

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

19 березня 2021 р.

за № 349/35971

Про затвердження Порядку проведення телефонної «гарячої лінії» Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів

Відповідно до статті 40 Конституції України, статті 5 Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 375, та з метою підвищення ефективності роботи Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів зі зверненнями громадян, об’єктивного і своєчасного їх розгляду згідно з вимогами законодавства НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок проведення телефонної «гарячої лінії» Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної аудиторської служби України від 04 жовтня 2016 року № 101 «Про затвердження Порядку функціонування телефону довіри у Держаудитслужбі та її міжрегіональних територіальних органах», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 26 жовтня 2016 року за № 1397/29527 (зі змінами).

3. Департаменту забезпечення координаційно-моніторингової роботи в установленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

4.

Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра фінансів України Улютіна Д.В. та Голову Державної аудиторської служби України Пліса Г.В.

Міністр

С. Марченко

ПОГОДЖЕНО:

Голова Державної аудиторської служби України

Уповноважений Верховної Ради України

з прав людини

Перший заступник

Міністра цифрової трансформації України

Г. Пліс

Л. Денісова

О. Вискуб


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства

фінансів України

02 березня 2021 року № 135

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

19 березня 2021 р.

за № 349/35971

ПОРЯДОК

проведення телефонної «гарячої лінії» Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів

1. Цей Порядок розроблено відповідно до статті 40 Конституції України, статті 5 Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 375, та з метою підвищення ефективності роботи Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів зі зверненнями громадян, об’єктивного і своєчасного їх розгляду згідно з вимогами законодавства.

2. Цей Порядок визначає механізм організації роботи телефонної «гарячої лінії», прийому, розгляду і надання відповідей на звернення, що надходять на телефонну «гарячу лінію» Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів (далі - Офіси) і їхніх управлінь в областях (далі - Управління).

Положення цього Порядку не застосовуються до заяв і скарг громадян, порядок розгляду яких встановлений Кодексом адміністративного судочинства України, кримінальним процесуальним, цивільно-процесуальним, трудовим законодавством, а також до повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

3. Посадові особи Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів, які забезпечують роботу телефонної «гарячої лінії», у своїй діяльності керуються Конституцією України, Законами України «Про звернення громадян», «Про державну службу», Указом Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Положенням про Державну аудиторську службу України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, іншими нормативно-правовими актами та цим Порядком.

4. Прийом телефонних дзвінків на телефонну «гарячу лінію» проводиться щодня (крім вихідних і святкових днів) у робочий час відповідно до режиму роботи апарату Держаудитслужби.

5. Прийом телефонних дзвінків на телефонну «гарячу лінію» міжрегіональних територіальних органів Держаудитслужби (Офісів та Управлінь) здійснюється за окремими телефонними номерами та згідно з окремим графіком.

6. Номера телефонної «гарячої лінії» розміщується на стендах за місцезнаходженням Держаудитслужби, Офісів та Управлінь, у засобах масової інформації, на офіційному вебсайті та інтернет ресурсах Держаудитслужби, Офісів та Управлінь.

7. Функціонування телефонної «гарячої лінії» в апараті Держаудитслужби забезпечує Управління інформації та комунікацій з громадськістю, розгляду звернень громадян.

8. Організацію телефонної «гарячої лінії» міжрегіональних територіальних органів Держаудитслужби (Офісів та Управлінь) забезпечують відповідальні структурні підрозділи з урахуванням покладених завдань та функцій.

9. Основними завданнями функціонування телефонної «гарячої лінії» є:

прийняття, облік і опрацювання звернень, що надходять на телефонну «гарячу лінію»;

надання роз’яснень щодо повноважень та діяльності Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів.

10. Функції з розгляду звернень, що надходять від фізичних осіб, покладаються наказом Держаудитслужби, Офісу чи Управління на посадову особу (далі - відповідальна посадова особа) або відповідальний структурний підрозділ (далі - відповідальний підрозділ) з урахуванням завдань та функцій, покладених на відповідний структурний підрозділ.

11. Відомості щодо звернень громадян, які надійшли на телефонну «гарячу лінію», вносяться відповідальною посадовою особою до картки звернення громадянина на телефонну «гарячу лінію» Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів згідно з додатком до цього Порядку.

12. Усі картки звернень громадян, що надійшли на телефонну «гарячу лінію», зокрема й анонімні, передаються у день їх надходження для реєстрації в системі документообігу Управлінню документообігу та контролю виконавської дисципліни апарату Держаудитслужби, а також відповідальному структурному підрозділу міжрегіональних територіальних органів Держаудитслужби.

13. Діловодство за зверненнями громадян, що надійшли на телефонну «гарячу лінію», ведеться відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348, та інших актів законодавства.

14. Звернення, в яких порушено питання довідкового характеру, а також ті, що не потребують додаткового вивчення, розглядаються безпосередньо під час телефонного спілкування шляхом надання консультацій.

15. Якщо питання, з якими звернувся громадянин, не належать до компетенції Держаудитслужби або її міжрегіонального територіального органу, відповідальна посадова особа пояснює громадянину, до якого органу державної влади або органу місцевого самоврядування, підприємства, організації чи установи доцільно звернутися, і за можливості надає номер телефону (в режимі телефонного спілкування).

16. У разі висловлення громадянином бажання надіслати письмове звернення відповідальна посадова особа повідомляє йому поштову та/або електронну адресу Держаудитслужби, Офісу чи Управління.

17. Розгляд звернень громадян, що надійшли на телефонну «гарячу лінію», здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» та інших актів законодавства.

18. Контроль за своєчасним розглядом звернень громадян, що надійшли на телефонну «гарячу лінію», покладено на Управління інформації та комунікацій з громадськістю, розгляду звернень громадян, а також на відповідальний структурний підрозділ міжрегіональних територіальних органів Держаудитслужби.

19. У разі застосування громадянином ненормативної лексики, образ, а також якщо його звернення містить заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі, відповідальна посадова особа має право припинити спілкування з таким громадянином.

Директор Департаменту

забезпечення

координаційно-моніторингової

роботи

Ю. Конюшенко

Додаток

до Порядку проведення

телефонної «гарячої лінії»

Держаудитслужби та її міжрегіональних

територіальних органів

(пункт 11)

КАРТКА

звернення громадянина на телефонну «гарячу лінію» Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів


Документи та файли

Сигнальний документ — f504561n45.doc

Публікації документа

 • Офіційний вісник України від 30.03.2021 — 2021 р., № 24, стор. 105, стаття 1141, код акта 103621/2021

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =
<< | >>

Мінфін України:

 1. НАКАЗ від 31.01.2022 № 42 "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства фінансів України від 27 квітня 2015 року № 464". Мінфін України. 2022 рікк
 2. НАКАЗ від 17.03.2022 № 99 "Про затвердження форми Заяви про перехід юридичної особи на оподаткування як резидента Дія Сіті - платника податку на особливих умовах або відмову від такого оподаткування та Порядку подання та розгляду такої Заяви". Мінфін України. 2022 рікк
 3. НАКАЗ від 18.02.2022 № 85 "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2022 року № 40". Мінфін України. 2022 рікк
 4. НАКАЗ від 28.01.2022 № 40 "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 10 жовтня 2005 року № 683". Мінфін України. 2022 рікк
 5. НАКАЗ від 09.02.2022 № 56/83 "Про затвердження Порядку обміну інформацією між Міністерством фінансів України та Міністерством соціальної політики України для здійснення верифікації та моніторингу державних виплат". Мінфін України. 2022 рікк
 6. НАКАЗ від 08.02.2022 № 55 "Про затвердження Змін до Порядку заповнення митних декларацій на бланку єдиного адміністративного документа". Мінфін України. 2022 рікк
 7. НАКАЗ від 10.02.2022 № 58 "Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів". Мінфін України. 2022 рікк
 8. НАКАЗ від 10.02.2022 № 59 "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 23 листопада 2020 року № 723". Мінфін України. 2022 рікк
 9. НАКАЗ від 17.03.2022 № 100 "Про внесення зміни до пункту 4 наказу Міністерства фінансів України від 08 лютого 2022 року № 55". Мінфін України. 2022 рікк
 10. НАКАЗ від 15.02.2022 № 79 "Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з рентної плати". Мінфін України. 2022 рікк
 11. НАКАЗ від 21.02.2022 № 86 "Про внесення змін у додаток 1 до Порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків". Мінфін України. 2022 рікк
 12. НАКАЗ від 16.02.2022 № 80/88 "Про затвердження Порядку надання Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру інформації з Державного земельного кадастру про земельні ділянки Міністерству фінансів України". Мінфін України. 2022 рікк
 13. НАКАЗ від 23.02.2022 № 90 "Про затвердження Порядку проведення стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Державної митної служби України та її територіальних органах". Мінфін України. 2022 рікк
 14. НАКАЗ від 18.02.2022 № 83 "Про внесення змін до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)". Мінфін України. 2022 рікк
 15. НАКАЗ від 21.02.2022 № 87 "Про внесення змін до Форми одноразової (спеціальної) добровільної декларації та Порядку подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації". Мінфін України. 2022 рікк
 16. НАКАЗ від 18.02.2022 № 84 "Про внесення змін до форми Заявки-розрахунку на придбання марок акцизного податку для маркування алкогольних напоїв". Мінфін України. 2022 рікк
 17. НАКАЗ від 22.02.2022 № 88 "Про затвердження Порядку взаємодії Міністерства фінансів України як головного розпорядника коштів державного бюджету та відповідальних виконавців бюджетних програм на всіх стадіях бюджетного процесу". Мінфін України. 2022 рікк
 18. НАКАЗ від 12.01.2022 № 4 "Про внесення зміни до пункту 1 розділу V Порядку призначення та звільнення податкового керуючого з визначенням його функцій та повноважень". Мінфін України. 2022 рікк
 19. НАКАЗ від 13.01.2021 № 7 "Про затвердження Змін до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування". Мінфін України. 2021 рікк
 20. НАКАЗ від 15.01.2021 № 12 "Про затвердження Змін до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України". Мінфін України. 2021 рікк
- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -