Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!
 <<
>>

НАКАЗ від 12.07.2017 № 654 "Про затвердження Правил пропускного режиму до адміністративної будівлі Міністерства культури України". Мінкультури України. 2017

Документ актуальний на 14.09.2017
завантажити документ, актуальний на поточний час

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

12.07.2017  № 654

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

03 серпня 2017 р.

за № 949/30817

Про затвердження Правил пропускного режиму до адміністративної будівлі Міністерства культури України

Відповідно до Положення про Міністерство культури України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року № 495, та з метою забезпечення належного здійснення пропускного режиму до адміністративної будівлі Міністерства культури України НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Правила пропускного режиму до адміністративної будівлі Міністерства культури України, що додаються.

2. Керівникам структурних підрозділів довести цей наказ до відома працівників апарату Міністерства.

3. Управлінню правового забезпечення (Петасюк Л.В.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на державного секретаря Карандєєва Р.В.

Міністр

Є.М. Нищук

ПОГОДЖЕНО:

Міністр внутрішніх справ України

Командувач Національної гвардії України

А.Б. Аваков

Ю.В. Аллеров


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства

культури України

12.07.2017  № 654

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

03 серпня 2017 р.

за № 949/30817

ПРАВИЛА

пропускного режиму до адміністративної будівлі Міністерства культури України

І.

Загальні положення

1. Правила пропускного режиму до адміністративної будівлі Міністерства культури України (далі - Правила) за адресою: м. Київ, вул. Івана Франка, 19, розроблені відповідно до Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2013 року № 939.

2. Охорона та забезпечення пропускного режиму здійснюються особовим складом підрозділів Національної гвардії України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 971 «Про затвердження переліку органів державної влади, що підлягають безоплатній охороні Національною гвардією» та Положення про організацію та несення служби з охорони органів державної влади військовими частинами і підрозділами Національної гвардії України, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 20 липня 2016 року № 692, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 серпня 2016 року за № 1140/29270.

3. Запровадження пропускного режиму до адміністративної будівлі Мінкультури здійснюється з метою запобігання:

проникненню сторонніх осіб до адміністративної будівлі;

відвіданню без службової потреби режимних приміщень відрядженими особами та відвідувачами;

викраденню матеріальних цінностей, у тому числі носіїв секретної інформації;

несанкціонованому внесенню (винесенню) за межі адміністративної будівлі матеріальних носіїв секретної інформації;

внесенню (винесенню) до адміністративної будівлі аудіо-, відео-, радіо-, фотоапаратури, інших технічних засобів та матеріальних цінностей без відповідного дозволу.

ІІ. Порядок пропускного режиму

1. Вхід відвідувачів до адміністративної будівлі Мінкультури здійснюється лише через контрольно-пропускний пост (далі - пост охорони порядку), обладнаний автоматичною системою (турнікетами).

2. Вхід (вихід) працівників апарату Мінкультури (далі - працівники апарату) до (із) адміністративної будівлі міністерства в робочі дні здійснюється з 8.00 до 19.00 (в п’ятницю - до 17.45) за магнітними перепустками та/або за пред’явленням постовому поста охорони порядку (далі - постовий) особистого службового посвідчення працівника Мінкультури у розгорнутому вигляді.

3. Вхід до службових приміщень адміністративної будівлі у неробочий час, вихідні та святкові дні допускається на підставі заявок керівників структурних підрозділів за погодженням із державним секретарем Мінкультури.

4. Приймання та видача ключів від службових приміщень (крім режимних приміщень) здійснюється під особистий підпис у журналі обліку приймання та видачі ключів від службових приміщень Мінкультури (додаток 1).

Списки працівників апарату та закріплених за ними службових приміщень зберігаються на посту охорони порядку.

Видача ключів від службових приміщень працівників інших структурних підрозділів забороняється.

5. Для прибирання службових приміщень постовим видаються ключі прибиральникам при пред’явленні службового посвідчення у розгорнутому вигляді та обов’язковою відміткою в журналі обліку приймання та видачі ключів від службових приміщень.

Після завершення прибирання ключі від службових приміщень здаються на пост охорони порядку.

6. Ключі від запасного виходу та дублікати ключів від робочих кабінетів працівників та інших приміщень зберігаються на посту охорони порядку і видаються у разі потреби працівникам апарату лише за погодженням з управлінням бухгалтерського обліку, фінансової звітності та господарського забезпечення з обов’язковою відміткою в журналі обліку приймання та видачі ключів від службових приміщень.

7. До адміністративної будівлі Мінкультури пропускаються безперешкодно:

Президент України;

Голова Верховної Ради України;

Прем’єр-міністр України;

Голова Конституційного Суду України;

Голова Верховного Суду України;

Перший віце-прем’єр-міністр України;

Генеральний прокурор України;

віце-прем’єр-міністри України, міністри;

Державний секретар Кабінету Міністрів України та його заступники;

Міністр культури України, його заступники та державний секретар Мінкультури.

8. При відвідуванні Мінкультури право вільного входу за службовими посвідченнями мають:

народні депутати України діючого скликання та їх помічники-консультанти;

посадові особи Адміністрації Президента України;

посадові особи Секретаріату Кабінету Міністрів України;

працівники Національного антикорупційного бюро України;

Голова та члени Національного агентства з питань запобігання корупції, а також уповноважені посадові особи Національного агентства;

посадові особи Державного агентства України з питань кіно;

посадові особи Українського інституту національної пам’яті;

керівники та працівники підприємств, установ, організацій, віднесених до сфери управління Мінкультури;

співробітники правоохоронних органів та оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, лікарі швидкої медичної допомоги при виконанні своїх службових обов’язків;

співробітники фельд’єгерсько-поштової служби та спецзв'язку, представники інших державних органів, що доставляють секретну кореспонденцію, при пред’явленні реєстру на доставку документації.

Вхід до 9.00 та після 18.00 у робочі дні до адміністративної будівлі Мінкультури цих осіб здійснюється у супроводі працівника апарату, до якого вони прибули.

9. Пропуск відвідувачів до адміністративної будівлі Мінкультури в робочі дні здійснюється з 9.00 до 13.00 та з 13.45 до 18.00 (у п’ятницю - до 16.45).

10. Пост охорони порядку здійснює пропуск відвідувачів до адміністративної будівлі Мінкультури лише за одноразовими перепустками, виданими керівництвом Мінкультури або керівниками самостійних структурних підрозділів (додаток 2), за наявності у відвідувачів документів, які посвідчують їх особу, та з обов’язковою відміткою у журналі обліку відвідувачів Мінкультури (додаток 3).

11. Вхід до адміністративної будівлі Мінкультури у неробочі та святкові дні дозволяється з 8.00 до 19.00 працівникам апарату за погодженням з державним секретарем Мінкультури за магнітними перепустками та/або за пред’явленням постовому службового посвідчення у розгорнутому вигляді з обов’язковою відміткою про це в журналі обліку приймання та видачі ключів від службових приміщень.

12. Дозволяється вхід у святкові та вихідні дні до адміністративної будівлі Мінкультури працівникам апарату, які призначені на чергування відповідно до графіка, затвердженого наказом Міністра, за магнітними перепустками та/або за пред’явленням службового посвідчення. Копії таких наказів передаються управлінням персоналу на пост охорони порядку.

13. Пропуск до адміністративної будівлі Мінкультури осіб, що прибули на засідання Колегії, Громадської ради при Мінкультури, на наради, прес-конференції Міністра або його заступників для засобів масової інформації, інші заходи, здійснюється на підставі списків, затверджених Міністром, його заступниками або керівниками самостійних структурних підрозділів Мінкультури, які проводять відповідні заходи. Копії зазначених списків передаються постовому поста охорони порядку.

14. До адміністративної будівлі Мінкультури забороняється вхід осіб:

зі зброєю (за винятком працівників фельд’єгерського та спеціального зв’язку і Управління державної охорони України, які доставляють документи або здійснюють охорону посадових осіб органів державної влади згідно з чинним законодавством), боєприпасами, вибуховими речовинами;

з кіно-, фото-, аудіо- та відеотехнікою, звукопідсилювальною технікою, крім випадків, коли на це надано дозвіл керівництва Мінкультури та у супроводі керівника самостійного структурного підрозділу Мінкультури, за умови пред’явлення відповідного службового посвідчення у присутності відповідального за пропуск працівника Мінкультури;

з наркотичними речовинами, вибухо-, радіоактивно-, хімічно-, бактеріологічно-, біологічно-, пожеженебезпечними речовинами, засобами, що можуть використовуватись для вчинення актів технологічного тероризму;

у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння;

з валізами, господарськими сумками та пакетами великих розмірів (понад 60 х 40 х 20 сантиметрів), крім випадків, коли на це надано дозвіл керівництва та/або керівників самостійних структурних підрозділів Мінкультури;

з гучномовцями, плакатами, транспарантами та іншими предметами, які можуть бути використані для створення перешкод у діяльності Мінкультури;

з газовими балончиками, спеціальними засобами, отруйними, радіаційними, легкозаймистими речовинами, колюче-ріжучими предметами та іншими небезпечними для життя та здоров’я предметами;

з тваринами (крім службових собак правоохоронних органів).

У випадках підозри щодо можливого занесення до адміністративної будівлі Мінкультури зброї, вибухівки, небезпечних речовин тощо постові повинні запропонувати працівнику або відвідувачу пред’явити ручну поклажу до огляду.

ІІІ. Порядок внесення (винесення) матеріальних цінностей

1. Внесення (винесення) матеріальних цінностей до (із) адміністративної будівлі Мінкультури здійснюється за перепустками, що видаються начальником відділу господарського забезпечення (додаток 4).

2. Перепустка видається в одному примірнику. Після пред’явлення перепустки вона залишається на посту охорони порядку та обліковується у журналі обліку перепусток на внесення (винесення) матеріальних цінностей до (із) адміністративної будівлі Мінкультури (додаток 5).

IV. Режимне приміщення Мінкультури

1. Режимне приміщення Мінкультури обладнується охоронною та пожежною сигналізаціями.

2. Після закінчення робочого дня режимне приміщення (кімната № 213) замикається та опечатується.

3. Режимне приміщення з опечатаними вхідними дверима і робочі екземпляри ключів від нього у тубусах, опечатаних особистою номерною металевою печаткою працівника сектору режимно-секретної роботи, здаються під охорону на пост охорони порядку за записом у журналі здавання (приймання) під охорону, зняття приймання з-під охорони режимних приміщень та ключів від них у Мінкультури (додаток 6).

4. Режимне приміщення здається під охорону та знімається з охорони працівниками сектору режимно-секретної роботи Мінкультури згідно зі списком, затвердженим керівництвом міністерства.

5. Постовий видає особі, яка має право зняти з охоронної сигналізації та відкрити режимне приміщення, тубуси з ключами під підпис у журналі здавання (приймання) під охорону, зняття (приймання) з-під охорони режимних приміщень та ключів від них.

6. Зміна військового наряду здійснюється після перевірки наступним призначеним військовим нарядом справності охоронної сигналізації, технічних засобів охорони, наявності всіх тубусів з ключами, опечатаних особистими номерними металевими печатками осіб, які мають право знімати або здавати з-під охорони режимне приміщення.

7. У разі спрацювання охоронної сигналізації в режимному приміщенні у неробочі та святкові дні пост охорони порядку повідомляє про це працівників сектору режимно-секретної роботи. Інформація щодо працівників сектору режимно-секретної роботи із зазначенням номерів телефонів зберігається на посту охорони порядку.

8. Протягом робочого дня пропуск відвідувачів, які прийшли до працівників сектору режимно-секретної роботи Мінкультури, допускається лише у супроводі працівників цього сектору.

V. Обов’язки посту охорони порядку в екстрених ситуаціях

1. Постові під час служби періодично здійснюють зовнішній огляд приміщень та зовнішній огляд адміністративної будівлі Мінкультури.

2. У разі виявлення ознак пожежі або затоплення, невимкнених електроосвітлювальних приладів, кондиціонерів, обчислювальної та іншої техніки, аварій системи опалення тощо постовим дозволяється відкривати такі приміщення (крім режимних приміщень), про що складається відповідний акт (додаток 7) та доводиться до відома керівника структурного підрозділу, за яким закріплене приміщення.

3. У разі виявлення пожежі, затоплення, проникнення сторонніх осіб постові діють відповідно до чинного законодавства та повідомляють про це працівника, відповідального за господарське забезпечення Мінкультури.

4. Пропуск до адміністративної будівлі Мінкультури працівників аварійно-рятувальних загонів, аварійних, пожежних, медичних служб тощо у разі виникнення надзвичайної ситуації здійснюється безперешкодно за документами, що посвідчують особу.

VI. Вхід іноземних делегацій, груп, окремих іноземців та осіб без громадянства до адміністративної будівлі Мінкультури

1. Рішення про можливість прийому іноземних делегацій, груп, окремих іноземців та осіб без громадянства приймається Міністром або першим заступником Міністра.

2. Іноземні делегації, групи, окремі іноземці, особи без громадянства, а також особи, що їх супроводжують (перекладачі, консультанти тощо), допускаються до адміністративної будівлі Мінкультури лише в присутності відповідальної за організацію прийому особи за списками, що формуються сектором режимно-секретної роботи відповідно до затвердженої Міністром або першим заступником Міністра програми зустрічі з іноземцями.

На пост охорони порядку передається перелік кіно-, фото-, аудіо-, відеоапаратури, інших технічних засобів, визначених програмою.

3. Вхід (вихід) до (з) адміністративної будівлі Мінкультури представників іноземних делегацій та осіб без громадянства дозволяється лише в робочий час та не може збігатися з початком і закінченням робочого дня.

4. Забороняється залишати представників іноземних делегацій в адміністративній будівлі Мінкультури без супроводу працівника міністерства, а також забороняється їх доступ до службових приміщень, не визначених програмою.

Начальник управління

правового забезпечення

Л.В. Петасюк

Додаток 1

до Правил пропускного режиму

до адміністративної будівлі

Міністерства культури України

(пункт 4 розділу ІІ)

ЖУРНАЛ

обліку приймання та видачі ключів від службових приміщень Мінкультури

№ з/п

Видача ключів

Здавання ключів

дата видачі

номер кабінету

час видачі

прізвище та ініціали особи, яка отримала ключі

підпис особи, яка отримала ключі

час здавання ключів

прізвище та ініціали особи, яка здала ключі

підпис особи, яка здала ключі

підпис особи, що прийняла ключі

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10


Додаток 2

до Правил пропускного режиму

до адміністративної будівлі

Міністерства культури України

(пункт 10 розділу ІІ)

ПЕРЕПУСТКА

до адміністративної будівлі Мінкультури


Додаток 3

до Правил пропускного режиму

до адміністративної будівлі

Міністерства культури України

(пункт 10 розділу ІІ)

ЖУРНАЛ

обліку відвідувачів Мінкультури

Дата

Прізвище, ім’я, по батькові відвідувача

Документ, що посвідчує особу (паспорт, посвідчення водія тощо)або адреса проживання

Структурний підрозділ Мінкультури, відповідальний за зустріч

Час відвідування

1

2

3

4

5


Додаток 4

до Правил пропускного режиму

до адміністративної будівлі

Міністерства культури України

(пункт 1 розділу ІІІ)

ПЕРЕПУСТКА

на внесення (винесення) матеріальних цінностей до (із) адміністративної будівлі Мінкультури


Додаток 5

до Правил пропускного режиму

до адміністративної будівлі

Міністерства культури України

(пункт 2 розділу ІІІ)

ЖУРНАЛ

обліку перепусток на внесення (винесення) матеріальних цінностей до (із) адміністративної будівлі Мінкультури

№ з/п

Дата та номер перепустки

Особа, яка видала перепустку на внесення (винесення) матеріальних цінностей

Прізвище та ініціали особи, якій видано перепустку на внесення (винесення) матеріальних цінностей

Назва та кількість матеріальних цінностей, що вносяться (виносяться)

посада

прізвище та ініціали

1

2

3

4

5

6

Додаток 6

до Правил пропускного режиму

до адміністративної будівлі

Міністерства культури України

(пункт 3 розділу ІV)

ЖУРНАЛ

здавання (приймання) під охорону, зняття (приймання) з-під охорони режимного приміщення та ключів від нього у Мінкультури

Дата здавання під охорону

Час здавання під охорону

Найменування режимного приміщення, прізвище та ініціали відповідальних осіб

Номери особистих печаток, якими опечатане режимне приміщення, тубуси з ключами

Прізвище та підпис особи, яка здала режимне приміщення, тубуси з ключами під охорону

Відмітка про увімкнення сигналізації

Прізвище та підпис особи, яка здала режимне приміщення, тубус з ключами під охорону

Дата зняття режимного приміщення з охорони та отримання тубусів з ключів

Час зняття режимного приміщення з охорони та отримання тубусів з ключами

Прізвище та підпис особи, яка відчинила режимне приміщення, отримала тубуси з ключами

Примітка

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11


Додаток 7

до Правил пропускного режиму

до адміністративної будівлі

Міністерства культури України

(пункт 2 розділу V)

АКТ

про відкривання приміщення


Документи та файли

Сигнальний документ — f469475n119.doc
Сигнальний документ — f469475n120.doc
Сигнальний документ — f469475n121.doc

Публікації документа

 • Офіційний вісник України від 22.09.2017 — 2017 р., № 74, стор. 141, стаття 2291, код акта 87263/2017

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =
<< | >>

Мінкультури України:

 1. НАКАЗ від 24.01.2019 № 33 "Про внесення змін до наказу Міністерства культури України від 19 червня 2014 року № 475". Мінкультури України. 2019 рікк
 2. НАКАЗ від 07.02.2019 № 91/372/5 "Про затвердження Положення про галузевий державний архів Українського інституту національної пам’яті". Мінкультури України. 2019 рікк
 3. НАКАЗ від 11.02.2019 № 97 "Про затвердження Положення про конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста - великі враження»". Мінкультури України. 2019 рікк
 4. НАКАЗ від 26.02.2019 № 138 "Про внесення змін до Порядку відбору Куратора національного культурного проекту для представлення України на Венеціанській бієнале сучасного мистецтва". Мінкультури України. 2019 рікк
 5. НАКАЗ від 21.03.2019 № 233/200 "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства культури і мистецтв України, Міністерства внутрішніх справ України від 10 серпня 2004 року № 517/885". Мінкультури України. 2019 рікк
 6. НАКАЗ від 06.03.2019 № 178 "Про затвердження Змін до Порядку відбору книжкової продукції, що пропонується до закупівлі для поповнення бібліотечних фондів". Мінкультури України. 2019 рікк
 7. НАКАЗ від 18.03.2019 № 222 "Про внесення змін до Типової форми договору про надання гранту". Мінкультури України. 2019 рікк
 8. НАКАЗ від 19.04.2019 № 339 "Про затвердження Положення про Міжнародний музичний конкурс імені Миколи Лисенка". Мінкультури України. 2019 рікк
 9. НАКАЗ від 22.05.2019 № 419 "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства культури України від 28 квітня 2015 року № 252". Мінкультури України. 2019 рікк
 10. НАКАЗ від 03.05.2019 № 364 "Про затвердження Порядку прийняття Радою з державної підтримки кінематографії рішення про надання державної субсидії на розповсюдження та/або популяризацію національних фільмів шляхом повної або часткової оплати витрат на проведення творчих зустрічей, презентацій, прем’єрних показів, рекламування (незалежно від використаних рекламних засобів) та інших необхідних заходів, у тому числі за участю творчих груп фільмів". Мінкультури України. 2019 рікк
 11. НАКАЗ від 21.03.2019 № 234 "Про затвердження Переліку документів, що підтверджують відповідність суб’єкта кінематографії критеріям, визначеним частиною першою статті 8 Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»". Мінкультури України. 2019 рікк
 12. НАКАЗ від 07.06.2019 № 452 "Про внесення змін до Умов, критеріїв, диференційованих показників та розмірів посадового окладу і преміювання керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства культури України". Мінкультури України. 2019 рікк
 13. щодо заповнення. Мінкультури України. 2019 рікк
 14. НАКАЗ від 18.06.2019 № 478 "Про затвердження форми звітності № 7-НК (річна) та Інструкції щодо її заповнення, форми звітності № 7-НК (зведена річна) та Інструкції щодо її заповнення". Мінкультури України. 2019 рікк
 15. НАКАЗ від 27.06.2019 № 501 "Про внесення змін до Порядку обліку об’єктів культурної спадщини". Мінкультури України. 2019 рікк
 16. НАКАЗ від 05.08.2019 № 604 "Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс короткометражних кінопроектів «Короткі зустрічі» імені Кіри Муратової". Мінкультури України. 2019 рікк
 17. НАКАЗ від 26.07.2019 № 579 "Про затвердження Положення про Міжнародний конкурс балету імені Сержа Лифаря". Мінкультури України. 2019 рікк
 18. договору про надання державної підтримки кінематографії у формі державної субсидії для проведення заходів кінокомісій, спрямованих на просування (промоцію) локацій України як привабливого місця для створення кінематографічної та аудіовізуальної продукції. Мінкультури України. 2019 рікк
 19. договору про надання державної підтримки кінематографії у формі відшкодування суб’єктам кінематографії процентів, сплачених за банківськими кредитами, що були одержані ними для будівництва та/або реконструкції будівель, споруд та інших об’єктів інфраструктури, які будуть задіяні у процесі виробництва фільмів, або для будівництва та/або реконструкції, та/або технічного переоснащення кінотеатрів, розташованих у населених пунктах з населенням до 250 тисяч мешканців. Мінкультури України. 2019 рікк
 20. договору про надання державної підтримки кінематографії у формі державної субсидії для оплати заходів із збереження, відновлення, реставрації та популяризації національної кінематографічної спадщини, повернення її в Україну, якщо вона знаходиться за кордоном, а також для оплати виготовлення архівних комплектів вихідних матеріалів національних фільмів, що відповідають сучасним технологічним вимогам щодо тривалого консерваційного зберігання в Державному фонді фільмів України архівного комплекту вихідних матеріалів, вихідних матеріалів та фільмокопій усіх національних фільмів. Мінкультури України. 2019 рікк
- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -