<<
>>

Наказ МВС України від 19.10.2016 № 1092 "Про затвердження Положення про укомплектування автомобільної та бронетанкової техніки індивідуальними комплектами запасних частин, інструменту і приладдя, основними агрегатами оборотного фонду, автомобільними шинами і акумуляторними батареями та забезпечення органів Державної прикордонної служби України парковим устаткуванням". МВС України. 2016

Документ актуальний на 07.01.2017
завантажити документ, актуальний на поточний час

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

19.10.2016  № 1092


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
10 листопада 2016 р.
за № 1462/29592

Про затвердження Положення про укомплектування автомобільної та бронетанкової техніки індивідуальними комплектами запасних частин, інструменту і приладдя, основними агрегатами оборотного фонду, автомобільними шинами і акумуляторними батареями та забезпечення органів Державної прикордонної служби України парковим устаткуванням

Відповідно підпункту 50 пункту 4, пункту 9 Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 878, та з метою впорядкування укомплектування транспортних засобів індивідуальними комплектами запасних частин, інструменту і приладдя, забезпечення органів Державної прикордонної служби України парковим устаткуванням, створення оборотного фонду агрегатів, автомобільних шин і акумуляторних батарей НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про укомплектування автомобільної та бронетанкової техніки індивідуальними комплектами запасних частин, інструменту і приладдя, основними агрегатами оборотного фонду, автомобільними шинами і акумуляторними батареями та забезпечення органів Державної прикордонної служби України парковим устаткуванням, що додається.

2. Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС (Боднар В.Є.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову Державної прикордонної служби України генерал-полковника Назаренка В.О.

Міністр

А.Б.

Аваков

ПОГОДЖЕНО:

Голова Державної прикордонної служби України


В.НазаренкоЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства внутрішніх
справ України
19.10.2016  № 1092


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
10 листопада 2016 р.
за № 1462/29592

ПОЛОЖЕННЯ
про укомплектування автомобільної та бронетанкової техніки індивідуальними комплектами запасних частин, інструменту і приладдя, основними агрегатами оборотного фонду, автомобільними шинами і акумуляторними батареями та забезпечення органів Державної прикордонної служби України парковим устаткуванням

І. Загальні положення

1. Це Положення направлено на впорядкування комплектування транспортних засобів індивідуальними комплектами запасних частин, інструменту і приладдя, забезпечення органів Державної прикордонної служби України (далі - органи Держприкордонслужби) парковим устаткуванням, створення оборотного фонду агрегатів, автомобільних шин і акумуляторних батарей.

2. Терміни, що вживаються у цьому Положенні, мають такі значення:

автомобільна та бронетанкова техніка - автомобілі, гусеничні машини, трактори, які використовуються як механічна тяга та для допоміжних робіт, причепи та напівпричепи, бойові броньовані автомобілі, бронетранспортери та бойові розвідувально-дозорні машини, мотоцикли, квадроцикли, снігоходи, велосипеди, колісні та гусеничні шасі для встановлення (монтажу) засобів зв’язку й управління, озброєння і спеціальної техніки, пересувні засоби обслуговування та ремонту, які змонтовані на колісному і гусеничному шасі;

гумотехнічні вироби - продукція з латексу, природного каучуку, поліамідів, полівінілхлориду тощо у вигляді різноманітних манжет, ущільнювачів, прокладок, сальників тощо, які є невід’ємною частиною складових машини;

індивідуальний комплект запасних частин, інструменту і приладдя - скомплектований заводом-виробником набір окремих деталей, слюсарного інструменту, матеріалів тощо, які використовуються для усунення незначних поломок автомобільної та бронетанкової техніки;

нестандартне паркове устаткування - механізми, пристрої та прилади, які використовуються для укомплектування елементів парку, а також під час технічного обслуговування і ремонту машин, але серійно промисловістю не випускаються;

оборотний фонд - створені запаси агрегатів, автомобільних шин та акумуляторних батарей, які використовуються взамін несправних для підтримки машин у постійній бойовій готовності до вияснення обставин виходу їх з ладу та приведення в робочий стан;

паркове устаткування - сукупність механізмів, пристроїв та приладів, необхідних для визначення і контролю технічного стану машин, виконання технічного обслуговування та ремонту, підготовки їх до зберігання і контролю технічного стану під час їх зберігання.

Інші терміни вживаються відповідно до нормативно-правових актів Державної прикордонної служби України.

ІІ. Укомплектування автомобільної та бронетанкової техніки індивідуальними комплектами запасних частин, інструменту і приладдя

1. Автомобільна та бронетанкова техніка (далі - машини) Держприкордонслужби укомплектовується індивідуальними комплектами запасних частин, інструменту і приладдя (далі - ЗІП) згідно з Табелем укомплектування автомобільної та бронетанкової техніки Державної прикордонної служби України індивідуальними комплектами запасних частин, інструменту та приладдя (далі - Табель) (додаток 1).

2. Нові машини приймаються на озброєння укомплектованими заводами-виробниками ЗІП згідно з технічними умовами і комплектувальними відомостями ЗІП або записами в паспортах (формулярах). Приладдям, що не надходить із заводів-виробників, але передбачене Табелем, машини укомплектовуються безпосередньо в органах Держприкордонслужби.

3. Машини, що пройшли ремонт, укомплектовуються ЗІП органами Держприкордонслужби згідно з Табелем і комплектувальною відомістю заводу-виробника.

4. Запасні частини, інструмент і приладдя, що входять до складу ЗІП конструктивно удосконалених машин, поповнюються органами Держприкордонслужби у процесі їх експлуатації згідно з відомостями ЗІП заводу-виробника або записами у паспорті (формулярі).

ІІІ. Витрачання запасних частин, інструменту і приладдя на утримання машин

1. ЗІП витрачаються водієм (механіком-водієм) для усунення несправностей, які виникають під час використання машин. Списання будь-якого виду запасних частин, отриманих зі складу і використаних у процесі ремонту машин, здійснюється за актами виконаних робіт чи за актами заміни (установки), складеними в ремонтному підрозділі органу Держприкордонслужби і затвердженими начальником (командиром).

2. Витрачені запасні частини, а також списані інструмент і приладдя поповнюються:

за рахунок майна поточного забезпечення;

шляхом закупки в децентралізованому порядку або виготовляються органами Держприкордонслужби на місцях;

заводом-виробником у період гарантійного строку служби машин за рекламаціями органів Держприкордонслужби.

3. ЗІП, заправний інвентар, засоби для буксирування, вогнегасники, медичні аптечки, знаки аварійної зупинки розміщуються на машинах згідно з інструкцією щодо розміщення та кріплення табельного майна заводів-виробників. Місця розміщення іншого приладдя визначаються начальниками (командирами) органів Держприкордонслужби.

У разі короткочасного зберігання (невикористання) машин індивідуальні комплекти ЗІП зберігаються на них, у разі тривалого - здаються на відповідальне зберігання за рішенням начальника (командира) в порядку, що забезпечує збереження та використання їх за призначенням.

4. Аптечки медичні машин бойової та стройової груп експлуатації, а також машин, що знаходяться на тривалому зберіганні, утримуються при медичних підрозділах (пунктах) органів Держприкордонслужби і видаються водіям тільки на період їх використання.

Медикаменти з обмеженим терміном придатності (зберігання) підлягають періодичному оновленню в межах установлених термінів придатності. Контроль за утриманням, оновленням і поповненням аптечок покладається на керівників медичних підрозділів.

5. Під час передачі машин з одного органу Держприкордонслужби до іншого ЗІП передаються разом з ними згідно з відомостями ЗІП заводів-виробників або записами в паспортах (формулярах), у разі направлення в капітальний або середній ремонт - без ЗІП.

ІV. Забезпечення парковим устаткуванням, інструментом та інвентарем

1. Устаткуванням, інструментом та інвентарем, що призначені для визначення технічного стану машин, виконання технічного обслуговування та ремонту, а також підготовки їх до зберігання (далі - паркове устаткування), органи Держприкордонслужби забезпечуються залежно від кількості і марок штатних і прикріплених для технічного обслуговування та ремонту машин, а також наявності умов для виконання робіт з обслуговування та ремонту машин за Нормами забезпечення органів Державної прикордонної служби України парковим устаткуванням (далі - Норми) (додаток 2).

2. В органах Держприкордонслужби створюється оборотний фонд основних агрегатів, запаси автомобільних шин та акумуляторних батарей відповідно до Норм забезпечення органів Державної прикордонної служби України основними агрегатами оборотного фонду, автомобільними шинами та акумуляторними батареями (додаток 3).

Створений резерв основних агрегатів оборотного фонду, автомобільних шин та акумуляторних батарей використовується для підтримки готовності транспортних засобів з метою використання за призначенням та коефіцієнта технічної готовності машин і зберігається на складі органу Держприкордонслужби з дотриманням всіх норм та правил.

Використання агрегатів оборотного фонду, автомобільних шин та акумуляторних батарей здійснюється за рішенням начальника (командира).

3. Органи (підрозділи) Держприкордонслужби, що не мають штатних спеціалістів та умов для проведення технічного обслуговування і поточного ремонту, прикріплюються до інших органів зі штатними ремонтними підрозділами та підрозділами обслуговування і матеріальною базою.

4. Навчальні заклади, що здійснюють підготовку спеціалістів автомобільної та бронетанкової техніки, забезпечуються парковим устаткуванням з навчальною метою згідно з програмою навчання та рішенням Адміністрації Державної прикордонної служби України.

5. За рішенням Голови Державної прикордонної служби України або його заступників органи Держприкордонслужби можуть (за потреби та наявності відповідних умов і можливостей) додатково забезпечуватися окремими моделями паркового устаткування понад установлені норми.

6. Для поповнення відповідно до Норм списаного і недопоставленого за планами забезпечення паркового устаткування, запасних частин, інструменту і матеріалів, а також не передбачених Нормами їх видів, типів, моделей, модифікацій тощо дозволяється закуповувати зазначене майно в межах виділених річних норм коштів для цієї мети.

7. Забезпечення органів Держприкордонслужби ЗІП та парковим устаткуванням здійснюється за заявками в установленому порядку.

8. Забезпечення органів Держприкордонслужби парковим устаткуванням для обслуговування озброєння, апаратури та іншої техніки, змонтованої на шасі автомобільної та бронетанкової техніки, здійснюється відповідними відділами (службами, секторами тощо) Адміністрації Державної прикордонної служби України.

9. Стандартне (те, що серійно випускається промисловістю) паркове устаткування (конкретні моделі і марки) замовляється органами Держприкордонслужби на підставі Норм згідно з розрахунком-заявкою.

10. Нестандартне паркове устаткування виготовляється органами Держприкордонслужби на місцях, придбавається в децентралізованому порядку або закуповується за рахунок коштів, що виділяються на ці цілі.

V. Використання устаткування, інструменту та інвентарю

1. Усі наявні нестандартні (нетипові) устаткування, інвентар та інструмент, що використовуються для обслуговування та поточного ремонту машин, після заміни на нові підлягають передачі для укомплектування елементів парку в межах Норм і використовуються до повного зношення.

2. ЗІП і паркове устаткування використовуються за прямим призначенням.

Нове паркове устаткування використовується, як правило, для заміни аналогічного устаткування рухомих засобів технічного обслуговування та ремонту, а зняте - для укомплектування відповідних елементів парку.

3. Термін служби інструменту та паркового устаткування, що встановлений Табелем і Нормами, є мінімальним. Закінчення термінів служби не може бути підставою для списання інструменту та паркового устаткування, якщо за своїм технічним станом вони придатні для подальшого використання або можуть бути відновлені ремонтом. Ці самі терміни служби поширюються і на відповідне устаткування рухомих засобів технічного обслуговування та ремонту.

4. Обчислення встановлених термінів служби паркового устаткування проводиться з дня його видачі.

5. Термін служби паркового устаткування, для якого в нормах визначений термін служби до капітального ремонту, визначається двома міжремонтними термінами служби. Другий термін служби до капітального ремонту скорочується на 20 %.

6. Обчислення термінів служби інструменту і приладдя, крім брезентів для накриття, рятувальних жилетів, вогнегасників, чохлів утеплювальних, аптечок медичних, здійснюється з дня введення машин в експлуатацію. Термін служби брезентів, рятувальних жилетів, вогнегасників, чохлів утеплювальних обчислюється з дня приймання машини представником замовника на заводі-виробнику (зазначається у формулярі чи паспорті), аптечок медичних - з дня їх видачі на машини.

7. Гумотехнічні вироби, що входять до складу ЗІП, оновлюються, як правило, через 5-7 років.

8. ЗІП машин бойової та стройової груп експлуатації після закінчення встановлених Табелем термінів служби замінюються новими. Придатний інструмент і приладдя використовуються на машинах транспортної групи та при обслуговуванні машин у пунктах (на майданчиках) щоденного технічного обслуговування, у пунктах технічного обслуговування і ремонту або в ремонтних підрозділах.

9. Порядок зберігання, використання, технічного обслуговування і забезпечення паркового устаткування визначається наказом начальника (командира) органу Держприкордонслужби і контролюється посадовою особою, що відповідає за стан експлуатації машин.

У перервах між використанням паркове устаткування обслуговується, а за тривалого зберігання - консервується.

10. Технічне обслуговування, ремонт і подання паркового устаткування для перевірки органам метрологічного забезпечення здійснюються на підставі відповідних нормативно-правових актів.

11. Поточний ремонт інструменту, приладдя та паркового устаткування здійснюється в ремонтних підрозділах органів Держприкордонслужби, капітальний - на спеціалізованих ремонтних підприємствах в установленому порядку.

12. Витрати запасних частин і матеріалів обліковуються за книгою обліку технічного обслуговування та ремонту машин і агрегатів (додаток 4).

13. Облік паркового устаткування в підрозділах та органах Держприкордонслужби ведеться за книгами обліку наявності та руху матеріальних засобів (додатки 5, 6).

14. Облік засобів вимірювання, які використовуються під час технічного обслуговування та ремонту машин і підлягають періодичній повірці, ведеться відповідно до нормативно-правових актів.

15. Облік роботи, обслуговування та ремонту паркового устаткування, для якого встановлений термін служби до капітального ремонту та для якого облік роботи передбачений заводськими інструкціями, ведеться у журналі обліку роботи паркового устаткування (додаток 7).

16. Списання ЗІП та паркового устаткування здійснюється в установленому порядку.

Директор
Департаменту формування
політики щодо підконтрольних
Міністрові органів влади
та моніторингу МВС

В.Є. Боднар


Додаток 1
до Положення про укомплектування
автомобільної та бронетанкової техніки
індивідуальними комплектами
запасних частин, інструменту і приладдя,
основними агрегатами оборотного
фонду, автомобільними шинами
і акумуляторними батареями
та забезпечення органів Державної
прикордонної служби України
парковим устаткуванням
(пункт 1 розділу ІІ)

ТАБЕЛЬ
укомплектування автомобільної та бронетанкової техніки Державної прикордонної служби України індивідуальними комплектами запасних частин, інструменту та приладдя

Назва майна

Одиниця виміру

Кількість на одну машину

Строк служби у роках

Постачання (поповнення)

Примітка

для автомобілів багатоцільового призначення та бронетанкової техніки

для колісних тягачів, багатовісних машин

для гусеничних тягачів і транспортерів

для тракторів

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1. Індивідуальний комплект запасних частин, інструменту та приладдя для технічного обслуговування машин водієм

Запасні частини і матеріали

к-т

1

1

1

1

-

Поставляються з машиною заводом-виробником. Поповнюються органами забезпечення


Інструмент та приладдя для технічного обслуговування машин

к-т

1

1

1

1

7

Те саме

Крім інструменту та приладдя, термін служби яких передбачений іншими документами

2. Заправний інвентар під додаткове пальне і масло

Відро брезентове (гумове) для заправлення системи охолодження

шт.

1

1

1

1

5

Поставляється з машиною заводом-виробником. Поповнюється органами забезпечення

Дозволяється використовувати каністри або відра металеві

Каністра ємністю 10 л для масла

шт.

1

1

-

1

5

Те саме

Для гусеничних тягачів і транспортерів згідно з відомістю укомплектування

Каністра ємністю 20 л під додаткове пальне

шт.

Із розрахунку забезпечення запасу ходу на 500 км за експлуатаційними нормами витрати пального

-

-

5

Те саме

Те саме

Бачок для питної води

шт.

1

1

1

-

5

Те саме


3. Шанцевий інструмент

Лопата саперна

шт.

1

1

1

1

6

Те саме


Сокира

шт.

1

1

1

1

6


Пилка поперечна

шт.

1 на 10 машин

6


Лом

шт.

1 (тільки на броне- танкову техніку)

1

1

1

10

Поставляється з машиною заводом-виробником. Поповнюється органами забезпечення


4. Засоби для буксирування та підвищення прохідності

Буксир жорсткий

шт.

1 на 10 машин

-

-

-

5

Поставляється органами забезпечення або виготовляється безпосередньо на місцях в підрозділах


Трос буксирний

шт.

Згідно з відомістю ЗІП за кожною маркою машини

5

Поставляється з машиною заводом-виробником. Поповнюється органами забезпечення

Термін служби для машин бойової та стройової групи експлуатації - 10 років

Ланцюги проти ковзання дрібноланкові

к-т

1

-

-

5

Поповнюються органами забезпечення

Для автомобілів з колісною формулою 4х4 і 4х2 - ланцюги на колеса заднього моста, а з колісною формулою 6х6 і 6х4 - на колеса заднього та середнього мостів

Знімні ґрунтозачіпки

к-т

-

-

1

-

5

Те саме


Деревина для самовитягування

шт.

-

-

1

-

-

Виготовляється на місцях


Місток колійний для подолання траншей

к-т

1

-

-

-

-

Виготовляється на місцях

Транспортні засоби укомплектовуються за рішенням начальника (командира). Прикріплюється на бортах

5. Світломаскувальне та світлотехнічне обладнання

Світломаскувальний пристрій (СМП)

к-т

1

1

1

1

10

Поставляється з машиною заводом-виробником. Поповнюється органами забезпечення

СМП для тракторів виготовляється на місцях

Підкузовне підсвічування

к-т

1

1

-

-

10

Поповнюється органами забезпечення або виготовляється на місцях


Світловий екран (на задньому борту)

к-т

-

-

1

-

-

Виготовляється на місцях

За рішенням начальника (командира)

6. Засоби забезпечення безпеки руху та плавання

Аптечка медична

к-т

Згідно з нормативно-правовими актами

Органи медичного забезпечення


Колодки гірські

к-т

1

1

-

-

6

Виготовляються на місцях. Комплект складається з двох колодок, для автопоїздів - 4 колодки

Укомплектовуються автомобілі та причепи підрозділів, що дислокуються у гірській місцевості

Рятівний жилет

к-т

Відповідно до кількості членів екіпажу

-

5

Поповнюється органами морської охорони

Укомплектовуються машини, що здатні плавати

Буй сигнальний

к-т

1

1

1

-

10

Виготовляється на місцях

Те саме

Багор шкіперський

шт.

1

1

1

-

10

Виготовляється на місцях

Те саме

Знак аварійної зупинки

к-т

1

1

-

-

3

Поставляється органами забезпечення

Для машин бойової та стройової груп один знак на дві машини

Вогнегасник

шт.

Згідно з нормативно-правовими актами

Поставляється органами пожежної безпеки


Комплект для спеціальної обробки

к-т

1

1

1

1

7

Поставляється органами радіаційного, хімічного і біологічного захисту


Каністра ємністю 20 л під рідину для спеціальної обробки

шт.

1

1

1

1

5

Поставляється органами забезпечення ПММ


7. Укривні брезенти та засоби утеплення двигунів

Укривний брезент

шт.

1 (тільки для бронетанкової техніки)

1

1

-

7

Поставляється заводом-виробником. Поповнюється органами забезпечення

Для машин бойової і стройової груп експлуатації термін служби збільшується на 3 роки

Утеплювальний чохол капота, двигуна та радіатора

к-т

1 (крім бронетанкової техніки)

1

1

1

5

Поставляється заводом-виробником. Поповнюється органами забезпечення


Тент з парусини

шт.

1 (для легкових та вантажних машин, які обладнані дугами під тент)

-

-

-

Для машин, які утримуються:
у сховищах - 5;
під навісом - 4;
на відкритих майданчиках - 3

Поставляється з машиною заводом-виробником. Поповнюється органами забезпечення

Для тентів, виготовлених з прогумованих тканин, зазначені строки служби збільшуються на 1 рік, з матеріалу типу "теза" (штучна шкіра) - на 2 роки

Директор
Департаменту формування
політики щодо підконтрольних
Міністрові органів влади
та моніторингу МВС

В.Є. Боднар


Додаток 2
до Положення про укомплектування
автомобільної та бронетанкової техніки
індивідуальними комплектами
запасних частин, інструменту і приладдя,
основними агрегатами оборотного
фонду, автомобільними шинами
і акумуляторними батареями
та забезпечення органів Державної
прикордонної служби України
парковим устаткуванням
(пункт 1 розділу ІV)

НОРМИ
забезпечення органів Державної прикордонної служби України парковим устаткуванням

№ з/п

Назва майна

Одиниця виміру

Кількість устаткування за нормою*

Термін служби (у роках, годинах роботи)

Забезпечення

Примітка

№ 1

№ 2

№ 3

№ 4

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

I. Спеціалізоване паркове устаткування для технічного обслуговування та поточного ремонту машин

1. Устаткування для мийно-прибиральних, промивальних та очисних робіт

1

Установка мийна

шт.

1

-

-

-

8 (6400 годин до КР**)

Органи забезпечення


2

Установка для миття двигунів автомобілів ззовні

шт.

-

-

1

-

8

Те саме

Тільки для ремонтних підрозділів

3

Апарат для промивання системи змащування двигуна

шт.

-

-

1

-

8

Те саме

Те саме

4

Стенд для промивання паливних та масляних фільтрів

шт.

-

1

1

-

8

Те саме

Для частин, що мають не менше 26 машин з дизельними двигунами

5

Стенд для промивання касет повітроочисників

шт.

-

1

2

-

8

Те саме

Те саме

6

Щітка мийна ручна

шт.

2

-

-

-

1

Те саме


7

Рукав гумовий напірний для миття машин (довжина 10-12 м, внутрішній діаметр 16 мм)

шт.

2

-

-

-

3

Те саме


8

Пістолет для обдування деталей стисненим повітрям

шт.

-

1

1

1

5

Те саме


2. Підіймально-транспортне устаткування

9

Підйомник електрогідравлічний двоплунжерний

шт.

-

-

1

-

15 років або 21000 годин роботи

Те саме

Видається за можливості установки. Вибраковується за висновком інспекції котлонагляду

10

Підйомник електрогідравлічний одноплунжерний для легкових автомобілів (за наявності більше 25 машин)

шт.

-

-

1

-

Те саме

11

Підйомник канавний пересувний для вантажних автомобілів

шт.

-

1

1

-

8

Те саме


12

Домкрат гаражний гідравлічний вантажопідйомністю 3 т

шт.

-

1

1

-

8

Те саме


13

Домкрат гідравлічний вантажопідйомністю 5 т

шт.

-

2

2

4

8

Те саме


14

Домкрат гідравлічний вантажопідйомністю 12 т

шт.

-

1

1

1

10

Те саме

Для машин вагою від 10 до 12 т

15

Домкрат гідравлічний вантажопідйомністю 25 т

шт.

-

1

1

1

10

Те саме

Для спеціальних багатовісних машин вагою більше 12 т

16

Кран для заміни агрегатів вантажних автомобілів

шт.

-

-

1

-

8

Те саме

Тільки для ремонтних підрозділів

17

Кран пересувний гідравлічний

шт.

-

1

1

-

10

Те саме

За наявності рівнозначного підйомного устаткування не видають

18

Візок для знімання та установки коліс вантажних автомобілів

шт.

-

-

1

-

8

Те саме


19

Візок для знімання та установки ресор вантажних автомобілів

шт.

-

-

1

-

8

Те саме

Тільки для ремонтних підрозділів

20

Пристрій для знімання та встановлення коробки передач вантажних автомобілів

шт.

-

1

1

-

8

Те саме


21

Електротельфер вантажопідйомністю 1 - 3 т

шт.

-

1

2

-

15 (6400 годин роботи до КР)

Те саме

Один електротельфер за нормою № 3
поставляється для складу

22

Таль ручна черв’ячна шестеренчаста 1 - 3 т

шт.

1

1

2

-

10

Те саме


23

Візок вантажопідйомністю 300 кг

шт.

-

1

3

2

9

Те саме

Один візок за нормою № 3
для складу

24

Солідолонагнітач пересувний з електроприводом

шт.

-

1

2

1

8 (6400 годин до КР)

Те саме

Можуть замінюватися іншими солідолонагнітачами

25

Агрегат заправний

шт.

-

1

-

1

8 (6400 годин роботи до КР)

Те саме

Видають органам з кількістю гусеничних машин 10 і більше

3. Устаткування для змащування машин, заправлення їх маслами, повітрям та робочими рідинами

26

Маслорозподільний бак

шт.

1

2

2

2

5

Те саме


27

Солідолонагнітач ручний важільний

шт.

2

2

3

2

5

Те саме


28

Шприц для рідкого мастила

шт.

1

1

2

1

5

Те саме


29

Маслянка для рідкого мастила

шт.

1

2

2

2

5

Те саме


30

Колонка заправна для масел пересувна

к-т

-

1

1

-

7

Органи забезпечення ПММ


31

Бочка сталева ємністю 200 л (для змащувально-заправної установки)

шт.

-

-

3

-

8

Те саме


32

Лійка заправна

шт.

1

1

2

1 на 25 машин

3

Те саме

За нормою № 4 - тільки для техніки, що знаходиться на тривалому зберіганні

33

Відро оцинковане ємністю 10 л для масла

шт.

1

1

2

2

3

Те саме


34

Каністра ємністю 20 л

шт.

1

2

6

-

5

Те саме


35

Водомаслогрійка (водогрійка)

шт.

-

Із розрахунку на 50-100 машин

-

8

Органи забезпечення


36

Компресор повітряний поршневий (стаціонарний)

шт.

-

-

1

-

10 (4200 годин роботи до КР)

Те саме

Вибраковується за висновком інспекції котлонагляду

37

Компресор повітряний поршневий (пересувний)

шт.

-

1

1

1

7

Те саме


38

Наконечник з манометром для повітророзподільчого шланга

шт.

-

1

2

1

5

Те саме


39

Провід ШРПС 3 х 1,5 + 1 х 1

м

-

50

50

50

4

Те саме


40

Рукав гумовий напірний з текстильним каркасом (для компресора), внутрішній діаметр 10 мм

м

-

40

80

40

4

Те саме


41

Компресор високого тиску для зарядки балонів повітропуску

шт.

-

-

1

-

10 (4200 годин роботи до КР)

Те саме

Вибраковується за висновком інспекції котлонагляду

42

Пристосування для прокачки системи гідропривода гальмів

шт.

-

1

1

1

8

Те саме


4. Устаткування для діагностики, контролю і регулювання агрегатів, вузлів та систем

43

Аналізатор двигунів

шт.

-

-

1

-

10

Те саме


44

Прилад для визначення технічного стану циліндропоршневої групи автомобільних двигунів

шт.

-

1

1

1

8

Те саме


45

Вимірювач ефективності роботи циліндрів (карбюраторних двигунів)

шт.

-

-

1

-

10

Те саме


46

Компресометр для перевірки компресії у карбюраторних двигунах

шт.

-

1

1

-

10

Те саме


47

Компресометр для перевірки компресії у дизельних двигунах типу В-2

шт.

-

1

1

-

10

Те саме


48

Манометр для вимірювання тиску у масляній магістралі двигунів (0-10 кгс/см-2, клас точності 0,6-1)

шт.

-

1

1

-

10

Те саме


49

Прилад для перевірки карбюраторів та бензонасосів

шт.

-

1

1

-

10

Те саме


50

Димомір

шт.

-

1

1

1

10

Те саме


51

Прилад для перевірки бензонасосів на автомобілях

шт.

-

1

1

-

10

Те саме


52

Газоаналізатор для перевірки вмісту окису вуглецю у відпрацьованих газах

шт.

-

1

1

-

10

Те саме

За нормою № 1
видається для КТП

53

Стенд для випробування та регулювання дизельної паливної апаратури

шт.

-

-

1

-

10

Те саме

Тільки для ремонтних підрозділів

54

Максиметр

шт.

-

-

1

-

8

Те саме


55

Стенд для перевірки та регулювання форсунок і насосів-форсунок

шт.

-

1

1

-

10

Те саме


56

Прилад для перевірки герметичності паливної системи

шт.

-

-

1

1

10

Те саме


57

Прилад для перевірки переднього моста автомобілів

шт.

-

1

1

-

10

Те саме


58

Прилад для вимірювання кутів установки передніх коліс автомобілів

шт.

-

1

1

-

10

Те саме


59

Стенд для перевірки пневматичного устаткування автомобілів

шт.

-

1

1

-

10

Те саме

Тільки для ремонтних підрозділів

60

Стенд для перевірки гідроприводів гальм та зчеплення

шт.

-

-

1

-

10

Те саме

Те саме

61

Лінійка для перевірки сходження передніх коліс автомобілів

шт.

1

1

1

-

8

Те саме

За нормою № 1
видається для КТП

62

Стенд оптичний для контролю та регулювання кутів установки керуючих коліс легкових автомобілів

шт.

-

-

1

-

10

Те саме

Видається за рішенням начальника за наявності не менше 25 легкових автомобілів

63

Станок для балансування коліс легкових автомобілів

шт.

-

-

1

-

10 (6400 годин роботи до КР)

Те саме

Те саме

64

Прилад універсальний для перевірки рульового керування АТ

шт.

1

1

1

-

8

Те саме

За нормою № 1
видається для КТП

65

Стенд для перевірки рульових керувань з гідропідсилювачем

шт.

-

-

1

-

10

Те саме

Тільки для ремонтних підрозділів

66

Стенд для перевірки гальм легкових автомобілів

шт.

-

-

1

-

10

Те саме

Видається за наявності не менше 25 легкових автомобілів

67

Деселерометр (прилад для оцінювання ефективності дії гальм автомобілів)

шт.

1

1

1

-

8

Те саме

За нормою № 1
видається для КТП

68

Набір манометрів для перевірки пневматичного устаткування автомобілів

к-т

-

1

1

-

10

Те саме


69

Стенд для перевірки амортизаторів

шт.

-

-

1

-

10

Те саме

Тільки для ремонтних підрозділів

70

Манометри шинні (комплект манометрів для перевірки тиску у шинах різних марок машин)

к-т

1

2

2

2

5

Те саме

За нормою № 1
видається для КТП

71

Прилад для контролю виробів на биття

шт.

-

-

1

-

10

Те саме

Тільки для ремонтних підрозділів

72

Прилад для перевірки систем повітропуску

шт.

-

-

1

-

10

Те саме

Те саме

5. Устаткування для діагностики, контролю, регулювання та ремонту приладів електроустаткування

73

Ампервольтметр

шт.

-

1

1

-

8

Те саме


74

Контрольно-вимірювальний стенд для перевірки генераторів, реле-регуляторів та стартерів

шт.

-

-

1

-

10 (6400 годин роботи до КР)

Те саме

Вибраковується за висновком інспекції котлонагляду

75

Стенд для перевірки генераторів, реле-регуляторів та стартерів

шт.

-

-

1

-

10

Те саме

Видається підрозділам з кількістю машин більше 250

76

Стенд для перевірки приладів запалювання

шт.

-

-

1

-

10

Те саме

Тільки для ремонтних підрозділів

77

Прилад для перевірки автомобільного електроустаткування

шт.

-

1

1

-

10

Те саме


78

Прилад для перевірки переривача-розподільника

шт.

-

1

-

-

10

Те саме


79

Переносний стробоскопічний прилад

шт.

-

-

1

-

10

Те саме


80

Прилад для перевірки контроль-но-вимірювальних приладів автомобіля

шт.

-

-

1

-

10

Те саме


81

Прилад для перевірки тахометрів та спідометрів (ППТС-2)

шт.

-

-

1

-

10

Те саме

Тільки для ремонтних підрозділів

82

Прилад для перевірки термометрів (ППТ-2)

шт.

-

-

1

-

10

Те саме

Те саме

83

Прилад для перевірки якорів генераторів та стартерів

шт.

-

1

1

-

10

Те саме


84

Вироби для очищення та перевірки свічок запалювання

к-т

-

1

1

-

10

Те саме


85

Прилад для перевірки та регулювання правильності установки автомобільних фар (переносний, пересувний)

шт.

-

1

1

-

10

Те саме


86

Мегомметр

шт.

-

-

1

-

8

Те саме

Тільки для ремонтних підрозділів

87

Прилади та інструмент для технічного обслуговування акумуляторних батарей

к-т

-

1

1

-

5

Те саме


88

Навантажувальна вилка

шт.

1

1

1

1

5

Те саме


89

Денсиметр акумуляторний з межами вимірювання 1,10 -1,40 г/см-2

шт.

1

1

1

1

2

Те саме


90

Термометр скляний для заміру температури електроліту

шт.

-

1

1

-

2

Те саме


91

Пристрій випрямний ВАК-2-115 (ВАК-2-28,5)

к-т

-

1

-

-

10 років або 10000 годин роботи

Органи інженерного забезпечення

Може замінюватися напівпровідниковими випрямлячами або електростанціями ЭСБ-4-ВЗ-ІІ та АЗДС-20М. Вибраковується за висновком інспекції котлонагляду

92

Пристрій випрямний ВАК-6-115 (ВАК-6-28,5)

к-т

-

1

-

-

93

Пристрій випрямний ВАК-12-115 (ВАК-12-28,5)

к-т

-

1

-

-

94

Пристрій зарядно-розподільний до 10 груп

к-т

-

За числом випрямних пристроїв (зарядних агрегатів)

Вибраковується за висновком інспекції котлонагляду

95

Випрямлячі напівпровідникові

к-т

1

1

1

-

96

Нагрівач для розігріву мастики на поверхні елементів акумуляторних батарей

шт.

-

1

1

-

8

Органи забезпечення


97

Дистилятор

шт.

-

1

1

1

5

Те саме


98

Універсальні затискачі Рум’янцева для з’єднувальних проводів

шт.

10

40

100

100

5

Те саме


99

Електротигель для плавки свинцю

шт.

-

-

1

-

5

Те саме

Тільки для ремонтних підрозділів

6. Розбірно-складальне та ремонтне устаткування

6.1. Слюсарно-механічне устаткування загального призначення

100

Стенд для розбирання та складання V-подібних двигунів ГАЗ та ЗІЛ

шт.

-

-

1

-

15

Те саме

Тільки для ремонтних підрозділів

101

Стенд для розбирання та складання передніх і задніх мостів автомобілів

шт.

-

-

1

-

15

Те саме

Те саме

102

Стенд для складання та регулювання зчеплення

шт.

-

-

1

-

15

Те саме

Те саме

103

Стенд для складання та регулювання зчеплення автомобілів з дизельними двигунами

шт.

-

-

1

-

15

Те саме

Те саме

104

Стенд для розбирання та складання карданних валів

шт.

-

-

1

-

15

Те саме

Те саме

105

Стенд для розбирання, складання та регулювання кермових механізмів

шт.

-

-

1

-

15

Те саме

Те саме

106

Стенд для складання та розбирання ресор

шт.

-

-

1

-

10

Те саме

Те саме

107

Гайковерт для гайок коліс вантажних автомобілів

шт.

-

-

1

-

8

Те саме

Те саме

108

Гайковерт з електричним (пневматичним) приводом

шт.

-

-

2

-

5

Те саме

Те саме

109

Гайковерт підлоговий для гайок стрем’янок ресор вантажних автомобілів

шт.

-

-

1

-

8

Те саме

Те саме

110

Прес гідравлічний 10 т

шт.

-

1

1

-

10

Те саме


111

Прес монтажно-запресовочний гідравлічний 40 т

шт.

-

-

1

-

15

Те саме

Вибраковується за висновком інспекції котлонагляду

112

Прес однокривошипний відкритий двостійковий простої дії похилий

шт.

-

-

1

-

10

Те саме


113

Верстат для шліфування фасок клапанів і торців сферичних штовхачів

шт.

-

-

1

-

18 (6400 годин роботи до КР)

Те саме

Те саме

114

Прилад для шліфування клапанних гнізд

шт.

-

-

1

-

10

Те саме

Те саме

115

Пневматичний дриль для притирання клапанів

шт.

-

1

1

-

5

Те саме

Те саме

116

Верстат для проточування колекторів і фрезерування пазів між ламелями

шт.

-

-

1

-

15 (6400 годин роботи до КР)

Те саме

Вибраковується за висновком інспекції котлонагляду

117

Верстат для розточки гальмових барабанів та обточки гальмових накладок

шт.

-

-

1

-

18

Те саме

Вибраковується за висновком інспекції котлонагляду

118

Прес пневматичний для клепання фрикційних накладок гальмових колодок та дисків зчеплення

шт.

-

-

1

-

10

Те саме

Те саме

119

Електричні ножиці до 2,7 мм або пневматичні ножиці

шт.

-

-

1

-

8

Те саме

Те саме

120

Електрична шліфувальна машина

к-т

-

-

1

-

8

Те саме


121

Електрична свердлильна машина з проводом, вилкою та свердлильним патроном до 15 мм на 220 В

к-т

-

1

1

-

5

Те саме


122

Електрична свердлильна машина до 20 мм, 200 Гц

к-т

-

-

1

-

5

Те саме


123

Штатив для електричної свердлильної машини

к-т

-

1

1

-

10

Те саме


124

Провід ШРПС 3 х 1,5 для електричних свердлильної та шліфувальної машин

м

-

-

40

-

5

Те саме


125

Дриль ручний слюсарний

шт.

1

1

1

-

5

Те саме


126

Лещата паралельні поворотні

шт.

1

3

5

-

5

Те саме


127

Лещата настільні зі струбциною

шт.

-

2

4

-

5

Те саме


128

Знімач універсальний великий для автомобілів

шт.

-

-

1

-

3

Те саме


129

Знімач універсальний малий для автомобілів

к-т

-

1

1

-

8

Те саме


130

Знімальне приладдя до універсальних знімачів

к-т

-

1

1

-

8

Те саме


131

Знімач пружин гальмових колодок

шт.

-

1

2

-

8

Те саме


132

Знімач для знімання торсіонних валів

шт.

-

1

1

-

10

Те саме


133

Захват для кабін

шт.

-

-

1

-

5

Те саме

Тільки для ремонтних підрозділів

134

Гідравлічний пробійник

шт.

-

1

2

-

5

Те саме


135

Екстрактори для вивертання зламаних болтів та шпильок

к-т

-

1

2

-

5

Те саме

Те саме

136

Екстрактор комбінований для прес-маслянок

шт.

-

1

1

-

5

Те саме

Те саме

137

Пристосування для розбирання і збирання паливних насосів високого тиску двигунів ЯМЗ

к-т

-

-

1

-

10

Те саме

Те саме

138

Патрон з каліброваними голками для прочистки отворів сопла форсунок дизельних двигунів

шт.

-

1

1

-

5

Те саме

Те саме

139

Пристосування для згинання трубок

шт.

-

1

1

-

10

Те саме


140

Пристосування для висадки конусів паливних трубок

шт.

-

1

1

-

10

Те саме


141

Набір пристосувань для виготовлення прокладок

к-т

-

-

1

-

10

Те саме

Тільки для ремонтних підрозділів

6.2. Устаткування для зварювальних, ковальських та фарбувальних робіт

142

Редуктор ацетиленовий

шт.

-

1

1

-

-

Те саме


143

Редуктор кисневий

шт.

-

1

1

-

-

Те саме


144

Балон сталевий для кисню ємністю 40 л

шт.

-

4

5

-

-

Те саме


145

Балон сталевий для ацетилену ємністю 40 л

шт.

-

1

2

-

-

Те саме


146

Апарат газозварювальний

шт.

-

1

1

-

8

Те саме


147

Пальник газозварювальний з комплектом з 4 наконечників №№ 2-4 і 6

к-т

-

1

1

-

5

Те саме


148

Різак для кисневого різання

шт.

-

-

1

-

5

Те саме

Тільки для ремонтних підрозділів

149

Рукав гумовий напірний з текстильним каркасом для кисню

м

-

20

40

-

3

Те саме


150

Рукав гумовий напірний з текстильним каркасом для ацетилену

м

-

20

40

-

3

Те саме


151

Трансформатор електрозварювальний або перетворювач зварювальний

шт.

-

1

1

-

8

Те саме


152

Універсальний пневматичний фарборозпилювач

шт.

1

2

4

1

3

Те саме


153

Горно ковальське з електроприводом

шт.

-

-

1

-

10 (6400 годин роботи до КР

Те саме


154

Ковадло ковальське масою 5 кг

шт.

-

-

1

-

20

Те саме


7. Слюсарно-монтажний і спеціальний інструмент

7.1. Слюсарно-монтажний інструмент

155

Інструмент слюсаря-монтажника

к-т

-

2

3

1

5

Те саме

Великий

156

Інструмент слюсаря-монтажника

к-т

1

1

2

1

5

Те саме

Малий

157

Ключі торцеві

к-т

1

1

2

-

5

Те саме


158

Ключі накидні

к-т

-

1

2

-

5

Те саме


159

Ключі гайкові двобічні

к-т

-

1

2

-

5

Те саме


160

Інструмент для ремонту і технічного обслуговування електрообладнання автомобілів

к-т

-

1

1

-

5

Те саме


161

Інструмент для регулювальника-карбюраторника

к-т

-

1

1

1

5

Те саме


162

Інструмент та пристосування з гідроприводом для правки кузовів автомобілів

набір

-

-

1

-

10

Те саме

Тільки для ремонтних підрозділів

163

Інструмент та пристосування для ручної правки кузовів

набір

-

-

1

-

7

Те саме


164

Інструмент для шиноремонтника

набір

-

-

1

-

7

Те саме


165

Інструмент для обслуговування паливних насосів

к-т

-

1

1

-

5

Те саме

Тільки для двигунів ЯМЗ

166

Рукоятка динамометрична

шт.

-

1

2

-

5

Те саме


167

Верстат ножівковий розсувний завдовжки 250-300 мм

шт.

1

1

2

-

10

Те саме


168

Інструмент та пристосування згідно з відомістю індивідуальних комплектів ЗІП

к-т

-

Один комплект на 25-50 машин кожної марки

5

Те саме


169

Інструмент для обслуговування та ремонту гідропідсилювачів і гідронасосів кермових керувань

к-т

-

-

1

-

5

Те саме


170

Спецінструмент та пристосування для технічного обслуговування та ремонту автомобілів марки "УАЗ"

к-т

-

-

1

-

5

Те саме

Тільки для ремонтних підрозділів

171

Спецінструмент та пристосування для технічного обслуговування та ремонту автомобілів марки "ГАЗ"

к-т

-

-

1

-

5

Те саме

Те саме

172

Спецінструмент та пристосування для технічного обслуговування та ремонту автомобілів марки "ЗІЛ"

к-т

-

-

1

-

5

Те саме

Те саме

173

Спецінструмент та пристосування для технічного обслуговування та ремонту автомобілів марки "Урал"

к-т

-

-

1

-

5

Те саме

Те саме

174

Спецінструмент та пристосування для технічного обслуговування та ремонту автомобілів марки "КрАЗ"

к-т

-

-

1

-

5

Те саме

Те саме

175

Спецінструмент та пристосування для технічного обслуговування та ремонту автомобілів марки "МАЗ"

к-т

-

-

1

-

5

Те саме

Те саме

176

Спецінструмент та пристосування для технічного обслуговування та ремонту автомобілів марки "КамАЗ"

к-т

-

-

1

-

5

Те саме

Те саме

177

Ключ гайковий двобічний 32х36 мм

шт.

-

2

3

-

5

Те саме


178

Ключ гайковий двобічний 41х46 мм

шт.

-

2

3

-

5

Те саме


179

Ключі гайкові розвідні:

модель КР-19

шт.

1

1

2

-

5

Те саме


модель КР-30

шт.

1

1

2

-

5

Те саме


модель КР-46

шт.

1

1

2

-

5

Те саме


180

Ключі трубні накидні:

модель КТР-2

шт.

-

1

1

-

5

Те саме


модель КТР-3

шт.

-

1

1

-

5

Те саме


модель КТР-4

шт.

-

1

1

-

5

Те саме


181

Викрутка автомобільна мала

шт.

2

5

10

5

5

Те саме


182

Викрутка автомобільна велика

шт.

2

5

10

5

5

Те саме


183

Молоток слюсарний з ручкою масою 0,4 кг

шт.

1

3

5

2

5

Те саме


184

Шплінтовисмикач

шт.

-

1

2

-

5

Те саме


185

Круглогубці 150-175 мм

шт.

-

1

2

-

5

Те саме


186

Гострогубці (кусачки) завдовжки 125-175 мм

шт.

-

2

3

-

5

Те саме


187

Плита перевірочна розмічувальна

шт.

-

-

1

-

10

Те саме


7.2. Спеціальний інструмент для ковальських та жерстяницьких робіт

188

Ручник ковальський масою 1,5 кг

шт.

-

-

2

-

7

Те саме


189

Борідок круглий 5 мм

шт.

-

-

1

-

3

Те саме


190

Борідок круглий 10 мм

шт.

-

-

1

-

3

Те саме


191

Головник під заклепки 9,5 мм

шт.

-

-

1

-

3

Те саме


192

Головник під заклепки 11,5 мм

шт.

-

-

1

-

3

Те саме


193

Зубило ковальське мале з ручкою

шт.

-

-

2

-

3

Те саме


194

Зубило для ковадла

шт.

-

-

2

-

3

Те саме


195

Кліщі ковальські вгнуто-радіусні 475 мм

шт.

-

-

1

-

5

Те саме


196

Кліщі ковальські плоскі 475 мм

шт.

-

-

2

-

5

Те саме


197

Кувалда ковальська з ручкою масою 4-5 кг

шт.

-

-

2

-

7

Те саме


198

Лампа паяльна ємністю 2 л

шт.

1

1

2

-

5

Те саме


199

Паяльник торцевий

шт.

-

1

1

-

3

Те саме


200

Паяльник нормальний з ручкою масою 0,2-0,4 кг

шт.

1

1

2

-

3

Те саме


201

Молотки фігурні для жерстяницьких робіт (комплект з двох молотків)

к-т

-

-

1

-

5

Те саме


202

Оправка для жерстяницьких робіт

шт.

-

-

2

-

5

Те саме


203

Молоток мідний масою 0,4 кг

шт.

-

1

1

-

5

Те саме


7.3. Спеціальний інструмент для механічних робіт

204

Інструмент різальний (різці, свердла, мечики, плашки тощо)

к-т

-

За потреби

-

-

Децентралізовано

Вибраковується після зношення

205

Інструмент абразивний

к-т

-

За потреби

-

-

Те саме

206

Патрони свердлильні:


П-2а (1,5 - 9)

шт.

-

2

3

-

5

Те саме


П-2в (3 - 15)

шт.

-

2

3

-

5

Те саме


7.4. Вимірювальний інструмент

207

Штангенциркулі, мікрометри, нутроміри, різьбоміри для метричної різьби тощо

к-т

-

За потребою

-

7-12

Децентралізовано

Термін служби визначається залежно від інтенсивності використання

7.5. Спеціальний інструмент та приладдя

208

Для обслуговування та ремонту багатовісних спеціальних колісних шасі та гусеничних машин

к-т

-

1

1

-

10

Орган забезпечення

Видається підрозділам з кількістю машин:
автомобілів марки "МАЗ-537" та його модифікацій - 5 і більше одиниць;
спеціальних багато-вісних колісних шасі - 3 і більше одиниць;
гусеничних тягачів та транспортерів-тягачів - 6 і більше одиниць

8. Шиномонтажне та шиноремонтне устаткування

209

Стенд для демонтажу шин легкових автомобілів

шт.

-

-

1

-

8

Те саме


210

Балансувальний стенд

шт.

-

-

1

-

8

Те саме


211

Стенд для демонтажу шин вантажних автомобілів

шт.

-

-

1

-

8

Те саме

Видається за нормою № 3 тільки для ремонтних підрозділів

212

Електричний вулканізаційний апарат для автомобільних камер

шт.

-

1

1

-

8

Те саме


213

Домкрат пневматичний

шт.

-

-

3

-

8

Те саме


214

Електровулканізаційний апарат для ремонту зовнішніх пошкоджень покришок і камер

шт.

-

-

1

-

8

Те саме

Видається за нормою № 3 тільки для ремонтних підрозділів

215

Електровулканізаційний апарат для привулканізації вентилів до камер

шт.

-

-

1

-

8

Те саме

Видається за нормою № 3 тільки для ремонтних підрозділів

216

Привод для шорсткувального інструменту

шт.

-

-

1

-

5

Те саме


217

Струбцина для вулканізації

шт.

1

1

2

-

5

Те саме


218

Лопатка для монтажу шин завдовжки 450 мм

шт.

2

2

4

-

5

Те саме


219

Лопатка для монтажу шин завдовжки 350 мм

шт.

2

2

4

-

5

Те саме


II. Металорізальні та деревообробні верстати

1

Верстат токарно-гвинторізний

шт.

-

-

1

-

20 років або 30000 годин роботи

Те саме

Вибраковується за висновками органів котлонагляду

2

Верстат токарно-гвинторізний підвищеної точності

шт.

-

-

1

-

3

Верстат вертикально-свердлильний універсальний полегшено-спрощений

шт.

-

-

1

-

10

Те саме

Те саме

4

Верстат фрезерний універсальний

шт.

-

-

1

-

15 років або 20000 годин роботи

Те саме

Те саме

5

Верстат настільно-свердлильний

шт.

-

1

1

-

10

Те саме

Те саме

6

Верстат відрізний ножівковий

шт.

-

-

1

-

Те саме

7

Верстат електрозаточний

шт.

1

1

2

-

Те саме

8

Пилка дискова з електричним приводом

шт.

-

-

1

-


9

Електрорубанок

шт.

-

-

1

-


10

Верстат комбінований деревообробний

шт.

-

-

1

-

20 років або 30000 годин роботи


III. Допоміжне устаткування та майно

1

Універсальне устаткування для пуску двигунів у холодний час року

шт.

-

-

1

1

9

Те саме


2

Трансформатор понижувальний 220/13-24 В

шт.

-

1

2

1 на сховище

9

Те саме


3

Перетворювач частоти змінного трифазного струму 36 В, 200 Гц

шт.

-

-

1

-

9

Те саме

Видається за наявності високочастотного електроінструменту

4

Пристрої для підзарядки акумуляторних батарей малим струмом

к-т

Із розрахунку 1 комплект на 50-75 машин, що знаходяться на зберіганні

5

Те саме


5

Лампа переносна, 12 В

шт.

1

1

4

1 на 25 машин

5

Те саме

За нормою № 4 тільки для машин, що знаходяться на тривалому зберіганні

6

Лампа переносна, 24 В

шт.

-

1

2

-

5

Те саме


7

Пристрій для нанесення антикорозійних покрить

к-т

-

-

1

1

10

Те саме


8

Агрегат для розігріву та нанесення антикорозійного мастила

к-т

-

-

-

1

10

Те саме


9

Машина швейна з електроприводом у похідному виконанні

шт.

-

-

1

-

12

Органи тилового забезпечення

Видається за нормою № 3 тільки для ремонтних підрозділів

10

Ліхтар ручний акумуляторний (ліхтар кишеньковий електричний)

шт.

1

-

1

-

5

Органи інженерного Забезпечення

За нормою № 1 видається для КТП, за нормою № 3 - для складу

11

Гідрометр для перевірки концентрації етиленгліколю в охолоджувальній рідині

шт.

-

1

1

2

3

Органи забезпечення12

Аптечка для ремонту деталей епоксидними замазками (смолами)

шт.

-

1

2

-

4

Те саме


13

Аптечка медична

шт.

1

2

3

1

5

Органи медичного забезпечення


14

Вогнегасник

шт.

За нормами пожежної безпеки

10

Органи пожежної безпеки


15

Лопата саперна велика

шт.

1

2

3

-

5

Органи інженерного забезпечення


16

Світлофільтри скляні захисні для електрозварювальника

шт.

-

3

6

-

1

Те саме


17

Лом сталевий круглий, довжина 1250 мм, діаметр 30 мм

шт.

1

1

1

-

10

Те саме

За нормою № 1 видається для КТП та підрозділів, що мають гусеничні машини

18

Пилка поперечна

шт.

-

1

1

-

5

Те саме


19

Чоботи гумові формові

пара

За числом машино-місць на пункті чищення та миття машин

3

Органи тилового забезпечення


20

Респіратор

шт.

-

1

2

1

1

Те саме


21

Терези товарні

шт.

-

-

1

-

10

Те саме

Тільки для складу

IV. Спеціальне паркове устаткування для консервації машин

1

Пересувний пост консервації (ППК)

шт.

Видається підрозділам, що утримують на зберіганні більше 150 машин

15

Те саме


2

Агрегат для консервації двигунів

шт.

-

-

1

1

7

Те саме

Видається підрозділам, що утримують на зберіганні 50 і більше машин

3

Прилад для зварювання поліетиленових плівок

шт.

-

-

-

1

8

Те саме

Видається підрозділам, що утримують машини на зберіганні з герметизацією корпусу поліетиленовою плівкою

4

Бак для зневоднення масла

шт.

-

-

-

1

5

Те саме


5

Шафа сушильна (термостат)

шт.

-

-

-

1

10

Те саме

Видається підрозділам, що утримують машини на тривалому зберіганні

6

Установка для сушіння силікагелю

шт.

-

-

-

1

6

Те саме

Те саме

7

Прилад для контролю вологості повітря

шт.

-

-

-

2

8

Те саме

Те саме

8

Датчик до приладу для контролю вологості повітря

шт.

За нормою № 4 один на кожну машину, що підлягає тривалому зберіганню

8

Те саме


9

Терези циферблатні

шт.

-

-

-

1

14

Те саме

Видаються підрозділам, що утримують машини на зберіганні з герметизацією корпусу (кузова-фургона)

10

Терези лабораторні технічні

шт.

-

-

1

1

14

Те саме


11

Гирі технічні

к-т

-

-

1

1

14

Те саме


12

Пристосування для зважування контрольних мішечків

шт.

-

-

-

1

10

Те саме


13

Віскозиметр ВЗ-4

шт.

-

-

1

1

2

Те саме


V. Нестандартизоване паркове устаткування

1

Верстак слюсарний

шт.

1-2

6-8

10-12

-

10

Виготовляється на місцях або закуповується


2

Естакади для миття, обслуговування та ремонту машин, оглядові канави, водозахисні перегородки на пункті чищення і миття, намети над пунктами щоденного технічного обслуговування

шт.

За потреби

-

-

Виготовляються на місцях

Підтримуються в робочому стані постійно

3

Стелаж для деталей та агрегатів

шт.

-

За потреби

-

10

Виготовляється на місцях


4

Тумбочка верстатна

шт

1-2

6-8

8-12

1 на 25 машин

10

Те саме

За нормою № 4 тільки для машин, що знаходяться на тривалому зберіганні

5

Тумбочка інструментальна для верстатника

шт.

-

2-3

4-6

-

10

Те саме


6

Стіл для ремонту агрегатів

шт.

-

2-3

4-6

-

5

Те саме


7

Стіл металевий для зварювальних робіт

шт.

-

1-2

2-3

-

5

Те саме


8

Стелаж (шафа) для зарядки акумуляторних батарей

шт.

-

За потреби

-

10

Те саме


9

Стіл-верстак для ремонту акумуляторних батарей

шт.

-

1

1

-

10

Виготовляється на місцях або закуповується


10

Секційний стелаж

шт.

-

За потреби

-

10

Те саме


11

Стелаж-вертушка для нормалей

шт.

-

2-3

3-4

-

10

Те саме


12

Верстак-стелаж для радіаторів

шт.

-

1

1-2

-

10

Те саме


13

Верстак для жерстяницьких робіт

шт.

-

1

1-2

-

5

Те саме


14

Верстак столярний

шт.

-

-

1

-

5

Те саме


15

Стенд для оббивки подушок та спинок сидінь

шт.

-

-

1

-

10

Те саме


16

Стіл для закрійних робіт

шт.

-

-

1

-

10

Те саме


17

Шафа металева двосекційна для спецодягу, прибирального інвентарю та інструменту

шт.

1

1-2

3-5

1 на підрозділ

10

Те саме


18

Ширма електрозварювальна

шт.

-

1

1

-

5

Виготовляється на місцях


19

Ящик переносний для інструменту

шт.

1

2

3

1 на 25 машин

5

Виготовляється на місцях або закуповується

За нормою № 4 тільки для машин, що знаходяться на тривалому зберіганні

20

Шафа (ящик) для зберігання матеріалів

шт.

1

2-3

3-5

-

5

Те саме


21

Стіл для перевірки та ремонту паливної апаратури і гідропривода

шт.

-

1-2

2-3

-

10

Те саме


22

Підставка металева для вивішування рами і мостів автомобілів

шт.

За потреби

10

Виготовляється на місцях


23

Візок для роботи під автомобілем

шт.

-

2-3

3-5

1 на 25 машин

5

Те саме

За нормою № 4 тільки для машин, що знаходяться на тривалому зберіганні

24

Ванна (піддон) для зливу відпрацьованих масел

шт.

1

2

3-5

-

5

Те саме


25

Ванна для промивання деталей

шт.

1

2

3-5

-

5

Те саме


26

Бак з лійкою для зливання масла на оглядовій канаві

шт.

-

1

2-3

-

5

Виготовляється на місцях або закуповується


27

Підставка (штатив) під бутилі

шт.

-

3

5

-

10

Те саме


28

Ванна металева двосекційна для промивання фільтрів

шт.

1

1

2-4

-

5

Те саме


29

Шафа (стелаж) багатосекційна під ящики з консистентним мастилом

шт.

1

1

1-2

-

5

Те саме


30

Металевий ящик (банка) з кришкою для консистентного мастила ємністю 8-10 кг

шт.

За потреби

5

Те саме


31

Ванна для перевірки камер і радіаторів

шт.

-

1

1-2

-

10

Те саме


32

Ванна (бак) двосекційна(ий)

шт.

-

-

1

-

10

Те саме


33

Ванна для зливання (розведення) електроліту

шт.

-

2

2-3

-

5

Те саме


34

Перекидач (розливач) для переливання кислоти (електроліту)

шт.

-

1

1

-

10

Виготовляється на місцях


35

Бак ебонітовий для зберігання електроліту ємністю 50-100 л

шт.

-

-

За потреби

10

Те саме


36

Візок-стелаж для зберігання та перевезення АКБ

шт.

-

За потреби

10

Те саме


37

Барабан для намотування шлангів установок мийних

шт.

За нормою № 1

5

Виготовляється на місцях або закуповується


38

Піддон плоский

шт.

За нормою № 3 за потреби

10

Те саме

Для складу

39

Ящик для ганчір’я

шт.

2

4

8-10

1 на 25 машин

5

Те саме

За нормою № 4 тільки для машин, що знаходяться на тривалому зберіганні

40

Ящик для піску

шт.

1

2-3

4-6

-

5

Те саме


41

Піддон ящиковий

шт.

За нормою № 3 за потреби

10

Те саме

Те саме

42

Підставка для розвантаження коліс

шт.

За потреби

10

Те саме


43

Комплект перехідників для перевірки екранованого електрообладнання

к-т

-

1

2

1

5

Те саме


44

Пристосування (дозатор) для прискореного розливання електроліту

шт.

-

За потреби

5

Те саме

Для заливання електроліту у сухозаряджені АКБ

45

Пристосування для промивання та консервації паливних баків

шт.

-

-

1

1

5

Те саме


46

Пристосування для перевірки термостатів

шт.

-

1

1

-

5

Те саме


47

Пристосування для перевірки систем охолодження на герметичність

шт.

-

1

1

1

5

Те саме


48

Пристосування для перенесення акумуляторних батарей

шт.

-

1

1

1

5

Виготовляються на місцях


49

Пристосування для вимірювання залишкової глибини малюнку протектора шин автомобілів

шт.

1

-

-

-

5

Виготовляються на місцях або закуповуються


50

Пристосування (лінійка) для перевірки вільного ходу педалей гальма і зчеплення

шт.

1

1

2

1

5

Те саме

Те саме

51

Затискач для знімання та установки агрегатів

шт.

-

1

1

-

5

Те саме

Те саме

52

Плита правочна

шт.

-

-

1

-

15

Закуповується


53

Затискач для знімання та установки двигунів

шт.

-

1

1

-

5

Виготовляється на місцях або закуповується


54

Молоток з довгою ручкою масою 200 г

шт.

1

1

1

-

5

Те саме

Те саме

__________
* Для забезпечення парковим устаткуванням установлюються такі норми:
норма № 1 - для обладнання контрольно-технічних пунктів (КТП), пунктів чищення і миття, а також пунктів (майданчиків) щоденного технічного обслуговування органів Держприкордонслужби;
норма № 2 - для обладнання пунктів технічного обслуговування та ремонту (ПТОР), акумуляторних, а також складів автобронетанкового майна органів Держприкордонслужби з кількістю машин до 100 одиниць;
норма № 3 - для обладнання ПТОР, акумуляторних і складів автобронетанкового майна органів Держприкордонслужби з кількістю машин понад 100 одиниць, а також окремих відділів з ремонту озброєння та техніки регіональних управлінь та ремонтних підрозділів прикордонних загонів;
норма № 4 - додатково до норм №№ 1 - 3 для органів Держприкордонслужби, що утримують на тривалому зберіганні від 25 до 150 машин.
Органи Держприкордонслужби, що утримують на тривалому зберіганні понад 150 машин, крім того, забезпечуються пересувним постом консервації (ППК), при цьому спеціальним устаткуванням для консервації машин за нормою № 4 ці органи Держприкордонслужби не забезпечуються.
** КР - капітальний ремонт.

Директор
Департаменту формування
політики щодо підконтрольних
Міністрові органів влади
та моніторингу МВС

В.Є. Боднар


Додаток 3
до Положення про укомплектування
автомобільної та бронетанкової техніки
індивідуальними комплектами
запасних частин, інструменту і приладдя,
основними агрегатами оборотного
фонду, автомобільними шинами
і акумуляторними батареями
та забезпечення органів Державної
прикордонної служби України
парковим устаткуванням
(пункт 2 розділу ІV)

НОРМИ
забезпечення органів Державної прикордонної служби України основними агрегатами оборотного фонду, автомобільними шинами та акумуляторними батареями

1. Забезпечення агрегатами оборотного фонду колісної техніки

Тип машини

Двигун

Коробка передач

Роздавальна коробка

Ведучі мости

Рульовий механізм

передній

середній

задній

1

2

3

4

5

6

7

8

Легкові автомобілі

6-8

6-8

4-6

4-6

-

4-6

6-8

Вантажні автомобілі багатоцільового призначення, бойові броньовані автомобілі, бронетранспортери, бойові розвідувально-дозорні машини

4-6

5

5

5

5

5

4-6

Колісні тягачі, багатовісні спеціальні колісні шасі, багатовісні важкі колісні тягачі, колісні трактори

4-6

2-4

2-4

5

5

5

4-6

2. Забезпечення агрегатами оборотного фонду гусеничної техніки

Тип машини

Двигун

Коробка передач

Головний фрикціон

Бортова передача

Головна передача

Механізм повороту

Пусковий двигун

Гусеничний рушій

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Гусеничні машини

6-8

2-4

6-8

3-5

-

4-6

-

-

Гусеничні трактори

5

3

3

-

3-5

-

3-5

3-5

__________
Примітки:


1. Норми утримання агрегатів оборотного фонду наведені у відсотках до облікового парку машин.
2. На кожну базову модель дозволяється утримувати один двигун за наявності не менше 10 машин.
3. До основних агрегатів належать:
для автомобілів і бронетранспортерів - двигун, коробка передач, роздавальна коробка, передній ведучий, середній та задній мости, гідромеханічна передача, рама, кабіна, кузов легкового автомобіля і автобуса, корпус броньованих машин, рульовий механізм;
для гусеничних машин - двигун, коробка передач, головний фрикціон, бортова передача, механізми повороту, лебідка, корпус (рама), кабіна;
для тракторів - двигун, коробка передач, головний фрикціон, головна передача, пусковий двигун, рама, кабіна, гусеничний рушій (гусеничні ланцюги, візок у зборі).

3. Забезпечення автомобільними шинами

Норми забезпечення автомобільними шинами встановлюються для всіх марок, типів та розмірів шин, які встановлені на машинах органів Держприкордонслужби, із розрахунку:

для прикордонних загонів - 1 автомобільна шина на 20 од. однотипних, що встановлені на машинах;

для регіональних управлінь - 1 автомобільна шина на 40 од. однотипних, що встановлені на машинах;

для органів управління та підрозділів центрального підпорядкування - за окремим рішенням.

4. Забезпечення акумуляторними батареями

Норми забезпечення акумуляторними батареями встановлюються для всіх марок акумуляторних батарей, які встановлені на машинах органів Держприкордонслужби, із розрахунку:

для прикордонних загонів - 1 акумуляторна батарея на 30 од. однотипних, що встановлені на машинах;

для регіональних управлінь - 1 акумуляторна батарея на 60 од. однотипних, що встановлені на машинах;

для органів управління та підрозділів центрального підпорядкування - за окремим рішенням.

__________
Примітка.


Оборотний фонд основних агрегатів, автомобільних шин та акумуляторних батарей створюється за рахунок закупівель, проведення ремонту, а також за рахунок їх оприбуткування (в разі придатності до подальшого використання) від списаних машин.

Директор
Департаменту формування
політики щодо підконтрольних
Міністрові органів влади
та моніторингу МВС

В.Є. Боднар


Додаток 4
до Положення про укомплектування
автомобільної та бронетанкової техніки
індивідуальними комплектами
запасних частин, інструменту і приладдя,
основними агрегатами оборотного
фонду, автомобільними шинами
і акумуляторними батареями
та забезпечення органів Державної
прикордонної служби України
парковим устаткуванням
(пункт 12 розділу V)

КНИГА
обліку технічного обслуговування та ремонту машин і агрегатів
____________________________________________________
(найменування ремонтного підрозділу)

Розпочато ___ __________ 20__ року

Закінчено ___ __________ 20__ року

№ з/п

Марка машини

Номерний знак

Належність машини (підрозділ)

Дата прийому машини

Використано моторесурсів після попереднього ТО (ПР)

Вид проведеного ТО (ПР)

Час, витрачений на проведення ТО (ПР)

1

2

3

4

5

6

7

8

Перелік проведених робіт і витрачених запасних частин, деталей, агрегатів тощо

Дата передачі машини приймальнику

Підпис начальника ремонтного підрозділу

9

10

11
Вказівки щодо ведення книги

1. Книга обліку технічного обслуговування та ремонту машин і агрегатів (далі - книга) ведеться в ремонтному підрозділі органу Держприкордонслужби (в пункті технічного обслуговування, майстерні тощо).

2. У книзі також враховується ремонт акумуляторних батарей та автомобільних шин.

3. Графи 1-6 заповнюються до початку робіт, 7-9 - після завершення обслуговування чи поточного ремонту машини.

4. У графі 9 перелічуються запасні частини, деталі, агрегати тощо, що були встановлені на машину, а також проведені роботи (регулювальні, зварні, фарбувальні, комп’ютерна діагностика тощо).

5. Облік виконаних робіт та витрачених запасних частин, деталей, агрегатів тощо в книзі ведеться щодо кожної машини. Для цього для записів відводяться окремі аркуші.

Директор
Департаменту формування
політики щодо підконтрольних
Міністрові органів влади
та моніторингу МВС

В.Є. Боднар


Додаток 5
до Положення про укомплектування
автомобільної та бронетанкової техніки
індивідуальними комплектами
запасних частин, інструменту і приладдя,
основними агрегатами оборотного
фонду, автомобільними шинами
і акумуляторними батареями
та забезпечення органів Державної
прикордонної служби України
парковим устаткуванням
(пункт 13 розділу V)

КНИГА
обліку наявності та руху матеріальних засобів у підрозділі

Директор
Департаменту формування
політики щодо підконтрольних
Міністрові органів влади
та моніторингу МВС

В.Є. Боднар


Додаток 6
до Положення про укомплектування
автомобільної та бронетанкової техніки
індивідуальними комплектами
запасних частин, інструменту і приладдя,
основними агрегатами оборотного
фонду, автомобільними шинами
і акумуляторними батареями
та забезпечення органів Державної
прикордонної служби України
парковим устаткуванням
(пункт 13 розділу V)

КНИГА
обліку наявності та руху матеріальних засобів

Директор
Департаменту формування
політики щодо підконтрольних
Міністрові органів влади
та моніторингу МВС

В.Є. Боднар


Додаток 7
до Положення про укомплектування
автомобільної та бронетанкової техніки
індивідуальними комплектами
запасних частин, інструменту і приладдя,
основними агрегатами оборотного
фонду, автомобільними шинами
і акумуляторними батареями
та забезпечення органів Державної
прикордонної служби України
парковим устаткуванням
(пункт 15 розділу V)

ЖУРНАЛ
обліку роботи паркового устаткування

Директор
Департаменту формування
політики щодо підконтрольних
Міністрові органів влади
та моніторингу МВС

В.Є. Боднар


Документи та файли

Сигнальний документ — f463555n134.doc
Сигнальний документ — f463555n133.doc
Сигнальний документ — f463555n135.doc

Публікації документа

 • Офіційний вісник України від 23.12.2016 — 2016 р., № 99, стор. 275, стаття 3237, код акта 84179/2016

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =
<< | >>

МВС України:

 1. Наказ МВС України від 15.01.2020 № 22 "Про внесення зміни у додаток 7 до Умов оплати праці працівників льотного, інженерно-технічного складу, авіаційних рятувальників та інших підрозділів, зайнятих забезпеченням польотів, організацією та обслуговуванням повітряного руху і аеронавігації Державної служби України з надзвичайних ситуацій". МВС України. 2020 рікк
 2. Наказ МВС України від 15.01.2020 № 23 "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства внутрішніх справ України від 20 червня 2013 року № 606". МВС України. 2020 рікк
 3. Наказ МВС України від 16.01.2020 № 26/49 "Про затвердження Інструкції про організацію обміну інформацією про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації та хід ліквідації її наслідків між Державною службою України з надзвичайних ситуацій і Міністерством освіти і науки України". МВС України. 2020 рікк
 4. Наказ МВС України від 15.01.2020 № 21 "Про внесення змін до Інструкції про умови та порядок придбання, зберігання, обліку, використання та застосування пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів поліцейськими, особами, звільненими зі служби в поліції, а також колишніми працівниками міліції". МВС України. 2020 рікк
 5. Наказ МВС України від 13.01.2020 № 13 "Про затвердження Інструкції з оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі". МВС України. 2020 рікк
 6. Наказ МВС України від 20.01.2020 № 45 "Про затвердження Тарифів на платні послуги, що надаються Державною установою «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Запорізькій області»". МВС України. 2020 рікк
 7. Наказ МВС України від 20.01.2020 № 44 "Про внесення змін до Тарифів на платні послуги, що надаються Державною установою «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області»". МВС України. 2020 рікк
 8. Наказ МВС України від 20.01.2020 № 48 "Про затвердження Тарифів на платні послуги, що надаються Медичним реабілітаційним центром Міністерства внутрішніх справ України «Миргород»". МВС України. 2020 рікк
 9. Наказ МВС України від 20.01.2020 № 43 "Про затвердження Тарифів на платні послуги, що надаються Медичним реабілітаційним центром Міністерства внутрішніх справ України «Перлина Прикарпаття»". МВС України. 2020 рікк
 10. Наказ МВС України від 20.01.2020 № 42 "Про затвердження Тарифів на платні послуги, що надаються Державною установою «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернівецькій області»". МВС України. 2020 рікк
 11. Наказ МВС України від 20.01.2020 № 49 "Про затвердження Тарифів на платні послуги, що надаються Державною установою «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Івано-Франківській області»". МВС України. 2020 рікк
 12. Наказ МВС України від 29.01.2020 № 69 "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства внутрішніх справ України від 25 листопада 2003 року № 1428". МВС України. 2020 рікк
 13. Наказ МВС України від 30.01.2020 № 82 "Про внесення змін до Інструкції про порядок надання медичної допомоги у закладах охорони здоров'я Державної прикордонної служби України". МВС України. 2020 рікк
 14. Наказ МВС України від 24.01.2020 № 56 "Про затвердження Змін до Переліку посад офіцерського складу Національної гвардії України та відповідних їм граничних військових звань". МВС України. 2020 рікк
 15. Наказ МВС України від 13.02.2020 № 123 "Про затвердження Професійних, освітніх і кваліфікаційних вимог, яким повинні відповідати поліцейські для зайняття вакантних посад у закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських". МВС України. 2020 рікк
 16. Наказ МВС України від 06.02.2020 № 101 "Про внесення змін до Інструкції з оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі". МВС України. 2020 рікк
 17. Наказ МВС України від 16.01.2019 № 17 "Про затвердження Інструкції про організацію придбання, обліку, зберігання і видачі вибухових матеріалів в органах управління та формуваннях Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту". МВС України. 2019 рікк
 18. Наказ МВС України від 14.01.2019 № 10 "Про затвердження Норм належності майна підрозділів психологічної служби в Національній гвардії України". МВС України. 2019 рікк
 19. Наказ МВС України від 18.02.2019 № 110 "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства внутрішніх справ України від 28 липня 1994 року № 404". МВС України. 2019 рікк
 20. Наказ МВС України від 24.01.2019 № 43 "Про затвердження Інструкції щодо порядку формування коду платежу для оплати послуг". МВС України. 2019 рікк
- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -