<<
>>

ПОСТАНОВА від 3 березня 2020 року № 69 "Про відзначення Подякою Центральної виборчої комісії". Центрвиборчком України. 2020

Документ актуальний на 13.03.2020
завантажити документ, актуальний на поточний час

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 3 березня 2020 року № 69

Про відзначення Подякою Центральної виборчої комісії

За сумлінне виконання своїх обов’язків щодо організації підготовки проведення загальнодержавних виборів 2019 року та сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень, відповідно до Положення про Подяку Центральної виборчої комісії, затвердженого постановою Комісії від 23 березня 2010 року № 269, керуючись статтями 11 - 13, пунктом 10 частини другої статті 26 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відзначити Подякою Центральної виборчої комісії:


АВРАМЕНКО
Олена Олегівна

-

голова окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 75, Запорізька область;


АКЧУРІНА
Ірина Володимирівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 223, м. Київ;


АНДРІЙКО
Надія Володимирівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 590972 одномандатного виборчого округу № 157, Сумська область;


АНТОНОВА
Людмила Григорівна

-

секретар окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 133, Одеська область;


АРТЕМЕНКО
Ірина Олександрівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 133, Одеська область;


БАБІНА
Діана Олександрівна

-

секретар дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 801079 одномандатного виборчого округу № 213, м.

Київ;


БАГАЦЬКА-БЛОХІНА
Дар’я Олексіївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 133, Одеська область;


БАГРОВА
Валентина Василівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 205, Чернігівська область;


БАКА
Олександр Іванович

-

секретар окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 90, Київська область;


БАКАЙ
Валентина Анатоліївна

-

головний бухгалтер окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 215, м. Київ;


БАРТОШЕК
Тетяна Леонідівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800339 одномандатного виборчого округу № 215, м. Київ;


БЕРЕСТОВСЬКА
Ірина Геннадіївна

-

оператор програмно-технічного комплексу ІАС "Вибори" окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 157, Сумська область;


БІЛОУС
Наталія Василівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 211, м. Київ;


БОЖЕНКО
Тамара Антонівна

-

діловод окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 157, Сумська область;


БОЙКО
Інна Борисівна

-

оператор програмно-технічного комплексу ІАС "Вибори" окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 91, Київська область;


БОЙКО
Юлія Костянтинівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 133, Одеська область;


БОРТНИК
Наталія Геннадіївна

-

діловод окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 216, м. Київ;


БОЦМАНОВА
Неоніла Трохимівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800321 одномандатного виборчого округу № 215, м. Київ;


БОЧКАРЬОВА
Любов Іванівна

-

заступник голови окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 162, Сумська область;


БУРЛЯ
Олександр Юрійович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 216, м. Київ;


БУЦАН
Тетяна Степанівна

-

головний бухгалтер окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 223, м. Київ;


ВАЖНИЙ
Юрій Михайлович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 121, Львівська область;


ВАРНАВСЬКА
Кароліна Андріївна

-

оператор комп’ютерного набору окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 107, Луганська область;


ВАСИЛЬКІВСЬКА
Маріанна Іванівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 205, Чернігівська область;


ВАЩЕНКО
Надія Миколаївна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800279 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


ВЕРЕД
Віталій Костянтинович

-

старший дипломатичний кур’єр відділу дипломатичних кур’єрів Головного управління урядового фельд’єгерського зв’язку Держспецзв’язку;


ВЕРЕТУН
Ігор Сергійович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 168, Харківська область;


ВИШНЯК
Наталія Борисівна

-

заступник голови дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800289 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


ВИШТАК
Юрій Миколайович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 90, Київська область;


ВІЛА
Дмитро Карлосович

-

системний адміністратор окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 168, Харківська область;


ВІРЧЕНКО
Ігор Сергійович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 216, м. Київ;


ВІТКОВСЬКА
Жанна Григорівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 18, Вінницька область;


ВОДЯНИК
Володимир Васильович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 195, Черкаська область;


ВОЙКО
Оксана Анатоліївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 149, Полтавська область;


ВОЙНОВСЬКА
Олена Леонідівна

-

діловод окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


ВОРОНАЯ
Лідія Гаврилівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 711012 одномандатного виборчого округу № 194, Черкаська область;


ВОСКОБОЙНИК
Тетяна Анатоліївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 76, Запорізька область;


ГАВРИЛОВ
Денис Сергійович

-

член окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 58, Донецька область;


ГАСАНОВ
Ільгар Самандар огли

-

голова дільничної виборчої комісії закордонної виборчої дільниці № 900003 закордонного виборчого округу;


ГЛАЗКО
Світлана Леонідівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 149, Полтавська область;


ГЛУЩЕНКО
Павло Леонідович

-

системний адміністратор окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 162, Сумська область;


ГНАТЕНКО
Людмила Федорівна

-

голова окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 149, Полтавська область;


ГОЛОВІНА
Валентина Василівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 440944 одномандатного виборчого округу № 107, Луганська область;


ГОЛУБЧИК
Людмила Михайлівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


ГОНЧАРЕНКО
Ірина Анатоліївна

-

заступник голови окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 157, Сумська область;


ГОРБАЧ
Богдана Андріївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 152, Рівненська область;


ГОРЕНОК
Галина Вікторівна

-

заступник голови дільничної виборчої комісії закордонної виборчої дільниці № 900031 закордонного виборчого округу;


ГОРІНА
Галина Володимирівна

-

діловод окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 194, Черкаська область;


ГРЕБЕНЮК
Дар’я Володимирівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 157, Сумська область;


ГРИЦАЄВА
Наталія Іванівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 590888 одномандатного виборчого округу № 157, Сумська область;


ГУЛАК
Наталія Іванівна

-

діловод окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 220, м. Київ;


ГУР’ЯНОВА
Людмила Іванівна

-

начальник архівного відділу Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації;


ДАВИДОВ
Андрій Сергійович

-

юрист окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 91, Київська область;


ДАНИЛЮК
Ярослав Миколайович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 90, Київська область;


ДВОРЧУК
Сергій Дмитрович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 58, Донецька область;


ДЕГТЯРЬОВА
Олена Олегівна

-

секретар окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 75, Запорізька область;


ДЕКАЛО
Людмила Іванівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 90, Київська область;


ДЕМСЬКА
Валентина Василівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800264 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


ДЕРГАЧОВА
Ольга Миколаївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 133, Одеська область;


ДЖАНИМ
Катерина Олександрівна

-

секретар окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 76, Запорізька область;


ДЖУРА
Олександр Федорович

-

заступник начальника відділу дипломатичних кур’єрів Головного управління урядового фельд’єгерського зв’язку Держспецзв’язку;


ДЗЬОБКО
Володимир Олександрович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 76, Запорізька область;


ДІДЕНКО
Віталій Володимирович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 141, Одеська область;


ДІДЮК
Оксана Борисівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 18, Вінницька область;


ДОВГАЛЬ
Олександр Валерійович

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800277 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


ДОВГАЛЬ
Ольга Миколаївна

-

діловод окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 216, м. Київ;


ДОРОНІНА
Світлана Борисівна

-

діловод окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 162, Сумська область;


ДОРОХІН
Сергій Олександрович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 195, Черкаська область;


ДРЕМЛЮГІНА
Ольга Володимирівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 75, Запорізька область;


ДРОШКОВЦІ
Йосип Йосипович

-

голова окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 73, Закарпатська область;


ДУБОВА
Галина Тимофіївна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 560970 одномандатного виборчого округу № 152, Рівненська область;


ДУДИНСЬКА
Клавдія Володимирівна

-

секретар дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 590940 одномандатного виборчого округу № 157, Сумська область;


ДУМА
Олександра Сергіївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 220, м. Київ;


ДЯЧЕНКО
Віра Андріївна

-

діловод окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 149, Полтавська область;


ЕЮБОВА
Малахат Елман кизи

-

секретар дільничної виборчої комісії закордонної виборчої дільниці № 900003 закордонного виборчого округу;


ЄВТУШЕНКО
Марина Вікторівна

-

діловод окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 216, м. Київ;


ЖИГАН
Олександра Степанівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800266 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


ЗАЙЦЕВА
Валентина Олексіївна

-

бухгалтер окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 195, Черкаська область;


ЗАЙЧУК
Сергій Миколайович

-

голова окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 223, м. Київ;


ЗАМАЙ
Євгеній Олексійович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 205, Чернігівська область;


ЗЕЛІНСЬКИЙ
Василь Артемович

-

начальник Рівненського відділу поліції Головного управління національної поліції в Рівненській області;


ЗУБАТОВ
Юрій Михайлович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 162, Сумська область;


ІВАНИСЕНКО
Юлія Валеріївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 168, Харківська область;


ІВАНОВ
Кірілл Ігорович

-

бухгалтер окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 195, Черкаська область;


ІВАНОВА
Дар’я Максимівна

-

заступник голови дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 561001 одномандатного виборчого округу № 152, Рівненська область;


ІВАНЧЕНКО
Олексій Володимирович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 141, Одеська область;


ІГНАТЕНКО
Оксана Сергіївна

-

секретар окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 162, Сумська область;


КАРПЕНКО
Юрій Леонідович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 90, Київська область;


КАЩЕНКО
Олександр Григорович

-

оператор програмно-технічного комплексу ІАС "Вибори" окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 211, м. Київ;


КИРИЛОВ
Анатолій Васильович

-

член окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 58, Донецька область;


КИРИЧЕНКО
Анна Юріївна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 590820 одномандатного виборчого округу № 162, Сумська область;


КІЛІЧАВА
Тетяна Михайлівна

-

секретар окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


КІРІЧЕНКОВ
Руслан Чарипович

-

системний адміністратор окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 220, м. Київ;


КЛИМЕНКО
Наталія Миколаївна

-

секретар Знам’янської міської ради Кіровоградської області;


КОВАЛЕНКО
Анатолій Петрович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 194, Черкаська область;


КОВАЛЕНКО
Вікторія Валеріївна

-

діловод окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 215, м. Київ;


КОВАЛЬ
Вікторія Михайлівна

-

секретар окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 141, Одеська область;


КОВАЛЬЧУК
Наталія Євгеніївна

-

заступник голови окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 220, м. Київ;


КОВАЧ
Людмила Юріївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 73, Закарпатська область;


КОВТОНЮК
Олена Анатоліївна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800292 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


КОЗАК
Олена Миколаївна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800272 одномандатного виборчого округу № 215, м. Київ;


КОЛОМІЄЦЬ
Вікторія Віталіївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 90, Київська область;


КОЛОМІЄЦЬ
Костянтин Володимирович

-

молодший інспектор ДПРЧ по охороні адміністративних будинків Верховної Ради України, Київської обласної державної адміністрації УОППуДУ ГУ ДСНС України у м. Києві;


КОМЛАШ
Валерій Миколайович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 205, Чернігівська область;


КОНДРАТЕНКО
Андрій Миколайович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 76, Запорізька область;


КОНТУР
Олександр Вікторович

-

начальник організаційного сектору Печерського районного управління Головного управління ДСНС України у м. Києві;


КОРБА
Наталя Федорівна

-

начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Фастівської районної державної адміністрації Київської області;


КОРОЛЬ
Роман Володимирович

-

системний адміністратор окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 194, Черкаська область;


КОРОСТЕЛЬОВА
Ольга Андріївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


КОСТЕНКО
Сергій Миколайович

-

системний адміністратор окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 195, Черкаська область;


КОЧУБЕЙ
Сергій Миколайович

-

інспектор ДПРЧ по охороні адміністративних будинків Верховної Ради України, Київської обласної державної адміністрації УОППуДУ ГУ ДСНС України у м. Києві;


КРАВЧЕНКО
Юлія Миколаївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 205, Чернігівська область;


КРАМАРЕНКО
Геннадій Тимофійович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


КРАМАРЕНКО
Наталія Іванівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


КРАСНОШЛИК
Олександра Василівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 162, Сумська область;


КРАСЮК
Марина Леонідівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 195, Черкаська область;


КРИВОРУЧКО
Ольга Віталіївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 223, м. Київ;


КРИЛОВА
Тетяна Михайлівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800302 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


КУРУЦ
Мирослава Михайлівна

-

бухгалтер-касир окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 73, Закарпатська область;


КУЦ
Ярослава Федорівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 121, Львівська область;


КУЦЕНКО
Олена Олександрівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 223, м. Київ;


ЛЕСИК
Світлана Володимирівна

-

заступник голови окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 121, Львівська область;


ЛЕЩОТНА
Людмила Дмитрівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 58, Донецька область;


ЛІПУХІН
Антон Вікторович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 91, Київська область;


ЛОЗИНСЬКИЙ
Андрій Федорович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 118, Львівська область;


ЛОШАКОВА
Віра Петрівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 162, Сумська область;


ЛУГІНА
Людмила Миколаївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 205, Чернігівська область;


ЛУПУЛЕНКО
Олеся Пантеліївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 133, Одеська область;


МАЗНЄВА
Катерина Костянтинівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 230929 одномандатного виборчого округу № 75, Запорізька область;


МАЗНЄВА
Світлана Валеріївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 75, Запорізька область;


МАКАРЕНКО
Олександр Іванович

-

системний адміністратор окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 223, м. Київ;


МАКСАЧУК
Наталія Василівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 195, Черкаська область;


МАРТИНЮК
Лариса Михайлівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 18, Вінницька область;


МАХНОВСЬКИЙ
Владислав Олександрович

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 210670 одномандатного виборчого округу № 73, Закарпатська область;


МЕЛЬНИК
Дмитро Миколайович

-

юрист окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 211, м. Київ;


МИКИТЕНКО
Марія Петрівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800310 одномандатного виборчого округу № 215, м. Київ;


МИРОНЕНКО
Максим Сергійович

-

адміністратор програмно-технічного комплексу ІАС "Вибори" окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 216, м. Київ;


МОРГУН
Наталія Антонівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 149, Полтавська область;


МОСКВІТІНА
Юлія Миколаївна

-

діловод окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 215, м. Київ;


НАЗАРЕНКО
Лідія Василівна

-

бухгалтер окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 133, Одеська область;


НАКАЛЮЖНИЙ
Олексій Іванович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 215, м. Київ;


НЕБИЛОВА
Вікторія Вікторівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 590884 одномандатного виборчого округу № 157, Сумська область;


НЕЖИВА
Марія Олександрівна

-

бухгалтер окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 216, м. Київ;


НЕЖИВА
Світлана Миколаївна

-

заступник голови дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800254 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


НЕУСТРОЄВА
Олена Павлівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 223, м. Київ;


НІКОЛАЄВА
Наталія Вячеславівна

-

головний спеціаліст архівного відділу Лисичанської міської ради Луганської області;


ОГОРОДНІК
Андрій Іванович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 75, Запорізька область;


ОКСЮТЕНКО
Оксана Віталіївна

-

секретар дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800273 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


ОЛЕКСІЄНКО
Ірина Сергіївна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800670 одномандатного виборчого округу № 220, м. Київ;


ОНИЩУК
Марія Олександрівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 560971 одномандатного виборчого округу № 152, Рівненська область;


ОСТАПЕНКО
Микола Никифорович

-

заступник голови дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800697 одномандатного виборчого округу № 220, м. Київ;


ПАДАЛКА
Людмила Сергіївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 76, Запорізька область;


ПАЛЮХ
Сільвія Михайлівна

-

секретар дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 210140 одномандатного виборчого округу № 73, Закарпатська область;


ПАНАСКО
Ганна Миколаївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 205, Чернігівська область;


ПАСІЧНИК
Іван Миколайович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 121, Львівська область;


ПАХОВСЬКА
Любов Іванівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 107, Луганська область;


ПЕРТАХІЯ
Максим Заурович

-

начальник навчального центру ГУ ДСНС України у м. Києві;


ПЕТРЕНКО
Роман Станіславович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 157, Сумська область;


ПИЛЯЙ
Єгор Валерійович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 149, Полтавська область;


ПИСАРЕВ
Максим Юрійович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 91, Київська область;


ПІДГОРНИЙ
Ігор Віталійович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 211, м. Київ;


ПІНЧУК
Оксана Вікторівна

-

заступник голови окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 133, Одеська область;


ПОВОД
Сергій Григорович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 58, Донецька область;


ПОЗИНЕНКО
Валентина Семенівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 102, Кіровоградська область;


ПОКИДІНА
Яна Миколаївна

-

начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Попаснянської районної державної адміністрації Луганської області;


ПОЛОЖІЙ
Світлана Семенівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 590965 одномандатного виборчого округу № 157, Сумська область;


ПОЛЯНСЬКА
Оксана Юріївна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 210670 одномандатного виборчого округу № 73, Закарпатська область;


ПОПОВА
Вікторія Юріївна

-

керівник апарату Попаснянської районної державної адміністрації Луганської області;


ПОТАКІ
Ольга Миколаївна

-

заступник голови дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 210025 одномандатного виборчого округу № 73, Закарпатська область;


ПРИТУЛА
Юрій Володимирович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 18, Вінницька область;


ПУХТІЙ
Володимир Володимирович

-

секретар окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 211, м. Київ;


РАДИШ
Ірина Юріївна

-

заступник голови окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 118, Львівська область;


РАДЧЕНКО
Світлана Дмитрівна

-

оператор ІАС "Вибори" окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 205, Чернігівська область;


РАТУШНА
Валентина Олександрівна

-

заступник голови окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 194, Черкаська область;


РЕВЕНОК
Михайло Анатолійович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 205, Чернігівська область;


РЕЗНІК
Геннадій Анатолійович

-

заступник голови окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 216, м. Київ;


РЕУЧЕНКО
Марія Юріївна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800219 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


РЕУЧЕНКО
Роман Ростиславович

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800220 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


РЕШЕТЬКО
Павло Миколайович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 58, Донецька область;


РОГОЖНІКОВА
Ольга Леонідівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 76, Запорізька область;


РОЖИЦИНА
Марина Володимирівна

-

секретар дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 230946 одномандатного виборчого округу № 75, Запорізька область;


РОМАНУХА
Ірина Анатоліївна

-

секретар окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 194, Черкаська область;


РОМАНЮК
Олександр Віталійович

-

секретар окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 223, м. Київ;


РУДЕНКО
Фідель Артемович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 223, м. Київ;


САВЕНКО
Олена Петрівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 195, Черкаська область;


САЛЬНИЦЬКА
Жанна Миколаївна

-

бухгалтер окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 194, Черкаська область;


САМСОНЕНКО
Ігор Ігорович

-

оператор програмно-технічного комплексу окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 162, Сумська область;


САХАНЬ
Михайло Вікторович

-

секретар окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 149, Полтавська область;


САХАЦЬКА
Ніна Миколаївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 223, м. Київ;


СЕРДЮК
Юлія Дмитрівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 121, Львівська область;


СИДОРЕНКО
Оксана Михайлівна

-

член дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 230946 одномандатного виборчого округу № 75, Запорізька область;


СИДОРЕНКО
Парасковія Григорівна

-

заступник голови окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 205, Чернігівська область;


СИМОНЕНКО
Лариса Іванівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 590970 одномандатного виборчого округу № 157, Сумська область;


СІМАКІН
Сергій Олександрович

-

системний адміністратор окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 205, Чернігівська область;


СІРЕНОК
Ольга Василівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800254 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


СКИДАНЧУК
Ганна Анатоліївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 220, м. Київ;


СКУБАК
Андрій Володимирович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 149, Полтавська область;


СЛАБОШЕВСЬКА
Олеся Петрівна

-

головний бухгалтер окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 91, Київська область;


СОБОЛЬ
Галина Володимирівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 168, Харківська область;


СОЛОМАХА
Андрій Володимирович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 91, Київська область;


СОРОКА
Вікторія Владиславівна

-

головний бухгалтер окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 216, м. Київ;


СОРОКА
Вікторія Олексіївна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800315 одномандатного виборчого округу № 215, м. Київ;


СОСНОВСЬКА
Валентина Семенівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800290 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


СПІВАК
Інна Іванівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 220, м. Київ;


СТЕБЛЯНКО
Олександр Миколайович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 168, Харківська область;


СТОРОЖКО
Аліна Олександрівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 223, м. Київ;


ТАЛІК
Тетяна Вікторівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800267 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


ТАМАШАУСКЕНЕ
Вікторія Анатоліївна

-

голова окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 58, Донецька область;


ТАРАНУШЕНКО
Віктор Борисович

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800971 одномандатного виборчого округу № 223, м. Київ;


ТАТАРИН
Олеся Василівна

-

голова дільничної виборчої комісії закордонної виборчої дільниці № 900031 закордонного виборчого округу;


ТЕРНОВСЬКА
Алла Миколаївна

-

секретар окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 107, Луганська область;


ТИМОШЕНКО
Максим Сергійович

-

начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Подільської районної в місті Києві державної адміністрації;


ТКАЧЕНКО
Людмила Олексіївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 18, Вінницька область;


ТОЛОЧЕК
Віталій Анатолійович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 76, Запорізька область;


ТРИГУБ
Катерина Юріївна

-

секретар дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800274 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


ТРИГУБ
Тетяна Миколаївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


ТРИКОЗ
Юрій Володимирович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 211, м. Київ;


ТРОФІМОВА
Наталія Олексіївна

-

бухгалтер окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 162, Сумська область;


ТРУСОВА
Марина Валеріївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


ТУГАЙ
Марина Ярославівна

-

бухгалтер окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 216, м. Київ;


ТУРИК
Денис Олександрович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 220, м. Київ;


УНГУРЯН
Тамара Борисівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 141, Одеська область;


УСТЮГОВ
Олександр Леонідович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 149, Полтавська область;


ФІЛІПІШИН
Олександр Сергійович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 75, Запорізька область;


ФІРСІК
Надія Іванівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800253 одномандатного виборчого округу № 215, м. Київ;


ФОКА
Олена Василівна

-

керівник апарату Макарівської районної державної адміністрації Київської області;


ФРАНЧУК
Вячеслав Сергійович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 133, Одеська область;


ФУРЗЕНКО
Ірина Володимирівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 157, Сумська область;


ХОДОС
Олена Михайлівна

-

член дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 230960 одномандатного виборчого округу № 75, Запорізька область;


ХОЛОД
Сергій Михайлович

-

юрист окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 107, Луганська область;


ХОРУЖЕНКО
Валентина Дмитрівна

-

головний бухгалтер окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 195, Черкаська область;


ЦИПКО
Наталія Володимирівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 58, Донецька область;


ЧЕБОТАР
Наталія Михайлівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 205, Чернігівська область;


ЧЕЙПЕШ
Мілан-Микола Іванович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 73, Закарпатська область;


ЧЕРНЯВСЬКА
Ірина Сергіївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 194, Черкаська область;


ЧИСТЯКОВА
Вікторія Георгіївна

-

член окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 58, Донецька область;


ЧУБ
Тетяна Петрівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800285 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ;


ЧУБАР
Ольга Данилівна

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 58, Донецька область;


ШАЙНОГО
Марія Василівна

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 210027 одномандатного виборчого округу № 73, Закарпатська область;


ШЕВЧЕНКО
Андрій Анатолійович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 58, Донецька область;


ШЕРСТЮК
Ольга Костянтинівна

-

головний бухгалтер окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 149, Полтавська область;


ШТОКАЛО
Христина-Марія Михайлівна

-

секретар дільничної виборчої комісії закордонної виборчої дільниці № 900031 закордонного виборчого округу;


ШУЛЬЖЕНКО
Олена Леонідівна

-

головний бухгалтер окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 220, м. Київ;


ШУМАР
Дмитро Федорович

-

член окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 205, Чернігівська область;


ЯТЧЕНКО
Сергій Володимирович

-

голова дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України виборчої дільниці № 800270 одномандатного виборчого округу № 213, м. Київ.

2. Звернутись до голів обласних, Київської міської державних адміністрацій з проханням вручити учасникам виборчих процесів загальнодержавних виборів, зазначеним у пункті 1 цієї постанови, Подяки Центральної виборчої комісії.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Заступник Голови
Центральної виборчої комісії


В.ПЛУКАР

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =
<< | >>

Центрвиборчком України:

  1. ПОСТАНОВА від 16 січня 2020 року № 7 "Про реєстрацію народного депутата України Санченка О.В., обраного на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі". Центрвиборчком України. 2020 рікк
  2. ПОСТАНОВА від 3 січня 2020 року № 2 "Про затвердження Розподілів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку та проведення повторного голосування 12 та 19 січня 2020 року з перших та додаткових місцевих виборів 22 та 29 грудня 2019 року". Центрвиборчком України. 2020 рікк
  3. ПОСТАНОВА від 3 січня 2020 року № 1 "Про Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення проміжних виборів народного депутата України 15 березня 2020 року в одномандатному виборчому окрузі № 179 (Харківська область)". Центрвиборчком України. 2020 рікк
  4. ПОСТАНОВА від 16 січня 2020 року № 4 "Про Роз’яснення щодо застосування деяких положень Закону України "Про вибори народних депутатів України"стосовно декларування майнового стану, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру під час реєстрації кандидатів у народні депутати України на проміжних виборах народних депутатів України". Центрвиборчком України. 2020 рікк
  5. ПОСТАНОВА від 16 січня 2020 року № 3 "Про Роз’яснення щодо застосування деяких положень Закону України "Про вибори народних депутатів України"під час реєстрації кандидатів у народні депутати України на проміжних виборах народних депутатів України". Центрвиборчком України. 2020 рікк
  6. ПОСТАНОВА від 16 січня 2020 року № 8 "Про стратегічне планування Центральної виборчої комісії". Центрвиборчком України. 2020 рікк
  7. ПОСТАНОВА від 16 січня 2020 року № 6 "Про визнання обраним народним депутатом України Санченка О.В. на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі". Центрвиборчком України. 2020 рікк
  8. ПОСТАНОВА від 16 січня 2020 року № 5 "Про форми виборчої документації, рекомендовані для використання під час організації підготовки та проведення проміжних виборів народних депутатів України". Центрвиборчком України. 2020 рікк
  9. ПОСТАНОВА від 24 січня 2020 року № 13 "Про подання Політичної партії "Єдина Країна"щодо кандидатури до складу окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 179 на проміжних виборах народного депутата України 15 березня 2020 року". Центрвиборчком України. 2020 рікк
  10. ПОСТАНОВА від 22 січня 2020 року № 12 "Про клопотання громадських організацій щодо надання дозволу мати офіційних спостерігачів під час проміжних виборів народного депутата України 15 березня 2020 року в одномандатному виборчому окрузі № 179 (Харківська область)". Центрвиборчком України. 2020 рікк
  11. ПОСТАНОВА від 20 січня 2020 року № 11 "Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів". Центрвиборчком України. 2020 рікк
  12. ПОСТАНОВА від 24 січня 2020 року № 16 "Про скаргу Сайчука А.О. та Ковальчука В.О., зареєстровану в Центральній виборчій комісії 8 січня 2020 року за № 21-40-177". Центрвиборчком України. 2020 рікк
  13. ПОСТАНОВА від 24 січня 2020 року № 15 "Про Роз’яснення щодо розгляду звернень з питань внесення змін до постанов Центральної виборчої комісії про реєстрацію кандидатів у народні депутати України на проміжних виборах народного депутата України 15 березня 2020 року в одномандатному виборчому окрузі № 179 (Харківська область)". Центрвиборчком України. 2020 рікк
  14. ПОСТАНОВА від 24 січня 2020 року № 14 "Про утворення окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України на проміжних виборах народного депутата України 15 березня 2020 року в одномандатному виборчому окрузі № 179". Центрвиборчком України. 2020 рікк
  15. ПОСТАНОВА від 20 січня 2020 року № 10 "Про затвердження Кошторису видатків Центральної виборчої комісії на підготовку і проведення проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 179 (Харківська область), призначених на 15 березня 2020 року". Центрвиборчком України. 2020 рікк
  16. ПОСТАНОВА від 20 січня 2020 року № 9 "Про затвердження обсягу коштів Державного бюджету України за бюджетною програмою 6731020 "Проведення виборів народних депутатів України", необхідних на підготовку та проведення проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 179 (Харківська область), призначених на 15 березня 2020 року ". Центрвиборчком України. 2020 рікк
  17. ПОСТАНОВА від 29 січня 2020 року № 18 "Про здійснення окружною виборчою комісією з виборів народних депутатів України попередньої оплати під час закупівлі послуг архівних установ, необхідних для підготовки та проведення проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 179 (Харківська область), призначених на 15 березня 2020 року". Центрвиборчком України. 2020 рікк
  18. ПОСТАНОВА від 29 січня 2020 року № 17 "Про клопотання ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "АСОЦІАЦІЯ ПОЛІТИЧНИХ ЮРИСТІВ"щодо надання дозволу мати офіційних спостерігачів під час проміжних виборів народного депутата України 15 березня 2020 року в одномандатному виборчому окрузі № 179 (Харківська область)". Центрвиборчком України. 2020 рікк
  19. ПОСТАНОВА від 29 січня 2020 року № 19 "Про штатний розпис Центральної виборчої комісії на 2020 рік". Центрвиборчком України. 2020 рікк
  20. ПОСТАНОВА від 6 лютого 2020 року № 22 "Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 179 на проміжних виборах народного депутата України 15 березня 2020 року". Центрвиборчком України. 2020 рікк
- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -