Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!
 
>>

Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у Верховній Раді України". Голова ВР України. 2021

Документ актуальний на 02.03.2021
завантажити документ, актуальний на поточний час

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Голови Верховної Ради України

м. Київ

№ 43

01 березня 2021 р.

Про Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у Верховній Раді України

З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення та відповідно до статті 22 Закону України "Про звернення громадян", статті 34 Закону України "Про комітети Верховної Ради України", статті 24 Закону України "Про статус народного депутата України:

1. Затвердити Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у Верховній Раді України (далі - Порядок), що додається.

2. Встановити, що положення підпункту 2 пункту 30 Порядку в частині попереднього запису на особистий прийом засобами електронного зв’язку застосовується з дня набрання чинності рішенням про впровадження програмного забезпечення щодо попереднього запису на особистий прийом голів комітетів Верховної Ради України, голів депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, народних депутатів України за допомогою цифрових сервісів Верховної Ради України.

3. Головам комітетів Верховної Ради України, головам депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, народним депутатам України, керівникам структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України забезпечити дотримання Порядку.

4. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України забезпечувати необхідні матеріально-технічні умови для проведення особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, народними депутатами України у приймальні Верховної Ради України.

5. Управлінню з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України забезпечити:

1) оприлюднення Порядку на офіційному веб-сайті Верховної Ради України та веб-сайті структурного підрозділу;

2) розміщення Порядку у приймальні Верховної Ради України в доступному для вільного огляду місці.

6.

Управлінню комп'ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України забезпечити розроблення та впровадження у підсистемі "Листи та звернення громадян" єдиної автоматизованої системи роботи з документами у Верховній Раді України програмного забезпечення щодо попереднього запису на особистий прийом голів комітетів Верховної Ради України, голів депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, народних депутатів України, у тому числі за допомогою цифрових сервісів Верховної Ради України.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на виконуючого обов'язки Керівника Апарату Верховної Ради України М. Теплюка.

8. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Голови Верховної Ради України "Про Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у Верховній Раді України" від 17 квітня 2015 року № 573.

Голова Верховної Ради України

Д.РАЗУМКОВ


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядженням Голови

Верховної Ради України

від 01 березня 2021 року № 43

ПОРЯДОК

організації та проведення особистого прийому громадян у Верховній Раді України

Розділ I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян у Верховній Раді України.

2. Особистий прийом громадян у Верховній Раді України проводиться у приймальні Верховної Ради України (м. Київ, вул. Банкова, 6-8).

3. Вхід громадян до приймальні Верховної Ради України здійснюється через пост охорони.

4. Громадянин під час проходу через пост охорони зобов'язаний пред'явити працівнику підрозділу Управління державної охорони України, що забезпечує охорону адміністративних будинків, споруд і службових приміщень Верховної Ради України (далі - працівник підрозділу охорони), документ, що посвідчує особу, передбачений Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" (далі - документ, що посвідчує особу).

5. Особа, яка не є громадянином України і законно перебуває на території України, має право на особистий прийом нарівні з громадянами України, якщо інше не передбачено міжнародним договором України.

6. Допуск іноземців та осіб без громадянства до приймальні Верховної Ради України здійснюється на підставі Порядку забезпечення державної охорони адміністративних будинків, споруд і службових приміщень Верховної Ради України та допуску до них, затвердженого розпорядженням Голови Верховної Ради України "Про забезпечення правового режиму державної охорони адміністративних будинків, споруд і службових приміщень Верховної Ради України" від 31 січня 2020 року № 37 (далі - Порядок забезпечення державної охорони адміністративних будинків Верховної Ради України).

7. Громадянин та його особисті речі проходять перевірку та огляд технічними засобами на посту охорони. Громадянин, допущений до приймальні Верховної Ради України, зобов’язаний дотримуватися визначених законодавством вимог стосовно перебування на об’єктах, щодо яких здійснюється державна охорона.

8. До приймальні Верховної Ради України не допускаються особи:

1) які вчиняють дії, що посягають на громадський порядок;

2) з явними ознаками алкогольного чи наркотичного сп'яніння;

3) з вогнепальною чи холодною зброєю, боєприпасами всіх видів і зразків, пристроями для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, а також спеціальними засобами, зарядженими речовинами сльозогінної чи дратівної дії (крім військовослужбовців Управління державної охорони України);

4) з вибуховими, отруйними, радіоактивними речовинами, засобами підриву, навчальними або імітаційними боєприпасами, легкозаймистими рідинами чи займистими твердими речовинами, піротехнічними засобами, іншими спеціальними засобами, тваринами (крім службових собак Управління державної охорони України);

5) з валізами, господарськими сумками, пакетами великих розмірів (понад 60x40x20 сантиметрів);

6) з кіно-, фото, аудіо-, радіо- та відеотехнікою, звукозаписувальною та звукопідсилювальною технікою, засобами знімання інформації і копіювання документів, іншою оргтехнікою (крім персональних мобільних телефонів та інших персональних портативних цифрових пристроїв) без оформленого відповідно до Порядку забезпечення державної охорони адміністративних будинків Верховної Ради України дозволу;

7) з плакатами, лозунгами, гучномовцями, іншими предметами, які не мають на меті забезпечення законодавчої діяльності і можуть бути використані для створення перешкод у діяльності Верховної Ради України;

8) у балаклавах, брудному одязі, в спортивному та пляжному одязі, одязі з прозорих тканин, із зображенням чи текстом нецензурного або образливого змісту, в цирковому, театральному чи маскарадному одязі, з розмальованими обличчями.

9. Для забезпечення прозорості та дотримання заходів безпеки у приймальні Верховної Ради України може здійснюватися відео- та аудіофіксація проведення особистого прийому громадян у Верховній Раді України з обов'язковим інформуванням про це громадян шляхом розміщення відповідної інформації у доступному для вільного огляду місці.

10. Під час проведення особистого прийому разом з громадянином може бути присутній його представник, повноваження якого оформлені у встановленому законом порядку, та особи, які перебувають з ним у родинних стосунках і мають документи, що посвідчують особу.

Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається.

11. Особистий прийом припиняється у разі, якщо громадянин на особистому прийомі:

1) вдається до образ, погроз, дискредитації органів державної влади та їх посадових осіб;

2) закликає до ліквідації незалежності України, зміни конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підриву її безпеки, незаконного захоплення державної влади;

3) вдається до пропаганди війни, насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі;

4) посягає на права і свободи людини, здоров’я населення;

5) перебуває у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння;

6) має явні ознаки психічного розладу;

7) вчиняє інші дії, що створюють небезпеку для оточуючих чи посягають на громадський порядок.

12. Посадова особа, яка проводить особистий прийом, у випадку, передбаченому пунктом 11 цього Порядку, пропонує громадянину вийти з приймальні Верховної Ради України та повторно записатися на особистий прийом відповідно до цього Порядку після усунення ним обставин, що мали наслідком припинення особистого прийому.

З метою забезпечення дотримання громадянином вимог перебування на об’єкті, щодо якого здійснюється державна охорона, посадова особа, яка проводить особистий прийом, за необхідності може звернутися до працівника підрозділу охорони, який вживає необхідних заходів для відновлення порядку.

У разі якщо дії громадянина містять ознаки адміністративного чи кримінального правопорушення, працівник підрозділу охорони повідомляє про це відповідний підрозділ Національної поліції України.

13. Підстава припинення особистого прийому громадянина зазначається у відповідній електронній реєстраційно-контрольній картці (далі - ЕРКК) звернення у підсистемі "Листи та звернення громадян" єдиної автоматизованої системи роботи з документами у Верховній Раді України (далі - ЄАС). Подальший прийом такого громадянина у цей день не проводиться.

14. Для зберігання особистих речей відвідувачів, визначених пунктом 8 цього Порядку, у приймальні Верховної Ради України встановлюються камери схову чи визначається інше спеціально обладнане місце.

15. Особистий прийом громадян у Верховній Раді України проводиться:

1) головами комітетів Верховної Ради України;

2) головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України;

3) народними депутатами України;

4) працівниками структурного підрозділу з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України (далі - структурний підрозділ з питань звернень громадян), до посадових обов’язків яких належить проведення такого прийому.

Розділ II. ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ГОЛОВОЮ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

16. Особистий прийом громадян Головою Верховної Ради України проводиться у встановленому ним порядку відповідно до статті 23 Закону України "Про звернення громадян".

Голова Верховної Ради України проводить також особистий прийом у формі спілкування з громадянами під час робочих поїздок до регіонів, інших заходів за його участю.

17. Особистий прийом громадян за дорученням Голови Верховної Ради України може здійснюватися працівником його секретаріату.

Розділ III. ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ГОЛОВАМИ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ГОЛОВАМИ ДЕПУТАТСЬКИХ ФРАКЦІЙ (ДЕПУТАТСЬКИХ ГРУП) У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ, НАРОДНИМИ ДЕПУТАТАМИ УКРАЇНИ

18. Особистий прийом громадян головою комітету Верховної Ради України, головою депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України проводиться протягом чергової сесії Верховної Ради України у визначені графіком дні з 15 до 18 години.

19. Графік особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України складається структурним підрозділом з питань звернень громадян з урахуванням пропозицій голів комітетів та голів депутатських фракцій (депутатських груп) до початку роботи кожної чергової сесії Верховної Ради України.

20. Складений графік особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України:

1) подається для ознайомлення Погоджувальній раді депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України;

2) публікується в офіційному виданні Верховної Ради України;

3) оприлюднюється на офіційному веб-сайті Верховної Ради України та веб-сайті структурного підрозділу з питань звернень громадян;

4) розміщується у приймальні Верховної Ради України в доступному для вільного огляду місці;

5) надсилається для організації виконання секретаріатам комітетів Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України.

21. Забезпечення дотримання графіка особистого прийому громадян головою комітету Верховної Ради України, головою депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України здійснюється відповідно керівником секретаріату комітету, керівником секретаріату депутатської фракції (депутатської групи).

22. Голова комітету Верховної Ради України, голова депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України може перенести зазначену у графіку дату особистого прийому громадян не пізніше ніж за п’ять робочих днів до визначеної дати проведення такого особистого прийому, письмово повідомивши про це структурний підрозділ з питань звернень громадян та визначивши нову дату такого прийому. Отриману інформацію структурний підрозділ з питань звернень громадян невідкладно:

1) оприлюднює на офіційному веб-сайті Верховної Ради України та веб-сайті структурного підрозділу з питань звернень громадян;

2) розмішує у приймальні Верховної Ради України в доступному для вільного огляду місці;

3) доводить до відома громадян, які записалися на особистий прийом, у зручний для них спосіб.

23. За відсутності голови комітету Верховної Ради України, голови депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України у визначений графіком день за їхнім дорученням особистий прийом громадян може проводитися:

1) першим заступником, заступником голови, секретарем, членом комітету Верховної Ради України;

2) першим заступником, заступником голови, уповноваженим представником, членом депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України.

24. Народний депутат України може проводити особистий прийом громадян у приймальні Верховної Ради України у дні, визначені Верховною Радою України для роботи з виборцями.

25. Заявку про проведення такого прийому народний депутат України подає Керівнику Апарату не пізніш як за п’ять робочих днів до бажаної дати проведення особистого прийому громадян.

26. Інформація про особистий прийом громадян народними депутатами України після визначення дати такого прийому структурним підрозділом з питань звернень громадян невідкладно:

1) оприлюднюється на офіційному веб-сайті Верховної Ради України та веб-сайті структурного підрозділу з питань звернень громадян;

2) розміщується у приймальні Верховної Ради України в доступному для вільного огляду місці.

27. Особистий прийом громадян головою комітету Верховної Ради України, головою депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України, народним депутатом України проводиться за попереднім записом.

28. Попередній запис громадян на особистий прийом головою комітету Верховної Ради України, головою депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України проводиться працівниками структурного підрозділу з питань звернень громадян, починаючи з дня оприлюднення графіка особистого прийому громадян, передбаченого пунктом 19 цього Порядку, та закінчуючи не пізніше ніж за п'ять робочих днів до визначеної дати проведення такого особистого прийому.

29. Попередній запис громадян на особистий прийом народним депутатом України проводиться працівниками структурного підрозділу з питань звернень громадян, починаючи з дня визначення дати такого особистого прийому та закінчуючи не пізніше ніж за три робочі дні до дати його проведення.

30. Громадянин може записатися на особистий прийом, що проводиться головою комітету Верховної Ради України, головою депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України, народним депутатом України, подавши письмове звернення, оформлене відповідно до вимог статті 5 Закону України "Про звернення громадян", та зазначивши зручний спосіб зворотної комунікації (засобами телефонного, електронного або поштового зв'язку):

1) у приймальні Верховної Ради України;

2) засобами електронного зв’язку - шляхом заповнення електронної форми на веб-порталі "Електронний кабінет громадянина" офіційного веб-сайту Верховної Ради України;

3) засобами поштового зв'язку.

31. Громадянин може записатися на особистий прийом особисто або через представника, повноваження якого оформлені у встановленому законом порядку. В інтересах неповнолітньої особи на особистий прийом записується її законний представник.

32. Під час попереднього запису на особистий прийом заводиться відповідна ЕРКК звернення у ЄАС, в якій зазначаються:

1) прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) громадянина;

2) адреса проживання громадянина (для внутрішньо переміщеної особи - адреса, за якою особі може бути вручена офіційна кореспонденція);

3) дата та час попереднього запису на особистий прийом;

4) дата та час проведення особистого прийому;

5) суб'єкт, на особистий прийом до якого здійснюється попередній запис;

6) стислий зміст звернення;

7) інші відомості, визначені Положенням про порядок роботи з документами у Верховній Раді України, затвердженим розпорядженням Голови Верховної Ради України "Про деякі питання забезпечення документообігу у Верховній Раді України в електронній та паперовій формах" від 8 лютого 2021 року № 19 (далі - Положення про порядок роботи з документами).

33. Працівник структурного підрозділу з питань звернень громадян, який здійснює попередній запис на особистий прийом:

1) створює та вносить до ЄАС електронну копію звернення з усіма додатками;

2) письмово інформує громадянина про попередній запис на особистий прийом та дату його проведення.

34. Під час попереднього запису на особистий прийом працівником структурного підрозділу з питань звернень громадян вивчаються матеріали, подані громадянином для обґрунтування своїх вимог, та за потреби з'ясовується інформація про:

1) орган державної влади (у тому числі правоохоронний орган), до якого громадянин звертався з порушеного питання, та про результати розгляду такого звернення;

2) орган державної влади, до повноважень якого відповідно до закону належить вирішення порушеного громадянином питання.

35. Структурний підрозділ з питань звернень громадян складає список громадян, які виявили бажання потрапити на особистий прийом до голів комітетів Верховної Ради України, голів депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, народних депутатів України, та разом із письмовими зверненнями таких громадян передає його адресатам через ЄАС не пізніше ніж за три робочі дні до визначеної дати прийому.

36. Після передачі списку громадян адресату попередній запис громадян на цей особистий прийом структурним підрозділом з питань звернень громадян припиняється.

37. У разі надходження до структурного підрозділу з питань звернень громадян звернення щодо запису на особистий прийом, що проводиться головою комітету Верховної Ради України, головою депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України, народним депутатом України, після встановленого строку структурний підрозділ з питань звернень громадян пропонує громадянину скористатися можливістю попереднього запису на наступний прийом з урахуванням:

1) графіка особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України протягом наступної чергової сесії Верховної Ради України;

2) наступної дати особистого прийому, визначеної народним депутатом України.

38. Голова комітету Верховної Ради України, голова депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України, народний депутат України може відмовити громадянину в особистому прийомі (з обов'язковим повідомленням про це громадянина та структурний підрозділ з питань звернень громадян) у разі:

1) повторного подання громадянином звернення з одного й того самого питання, якщо на перше звернення йому надано відповідь по суті порушених питань;

2) отримання від громадянина звернення, щодо якого прийнято рішення про припинення його розгляду;

3) порушення громадянином терміну подання скарги, передбаченого статтею 17 Закону України "Про звернення громадян".

39. Громадянину не може бути відмовлено в особистому прийомі з посиланням на політичні погляди, партійну належність, стать, вік, віросповідання, національність, незнання мови чи інші подібні обставини.

40. За погодженням зі сторонами особистий прийом громадян головою комітету Верховної Ради України, головою депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України, народним депутатом України може проводитися в режимі відеоконференції.

Забезпечення проведення особистого прийому громадян у режимі відеоконференції покладається відповідно на секретаріат комітету Верховної Ради України, секретаріат депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України, народного депутата України та на структурний підрозділ з питань звернень громадян. Структурний підрозділ з питань звернень громадян забезпечує участь громадян в особистому прийомі у режимі відеоконференції у приміщенні приймальні Верховної Ради України.

41. Голова комітету Верховної Ради України, голова депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України, народний депутат України за потреби може залучати до участі в особистому прийомі представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

42. Послідовність прийому громадян визначається посадовою особою, яка проводить такий прийом.

Прийом громадян, які мають визначені законом пільги, проводиться в першочерговому порядку.

43. У разі неприбуття громадянина на особистий прийом у визначені для цього день і час попередньо подане ним письмове звернення опрацьовується в загальному порядку, визначеному Положенням про порядок роботи з документами.

Датою подання такого звернення вважається дата проведення особистого прийому громадян головою комітету Верховної Ради України, головою депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України, народним депутатом України, передбачена абзацом першим цього пункту.

Розділ IV. ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ПРАЦІВНИКАМИ СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ З ПИТАНЬ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

44. Особистий прийом громадян працівником структурного підрозділу з питань звернень громадян, до посадових обов’язків якого належить проведення такого прийому (далі - працівник структурного підрозділу з питань звернень громадян), проводиться відповідно до графіка у робочі дні з 9 до 13 години та з 14 до 17 години, у п’ятницю та передсвяткові дні - до 16 години.

45. Графік особистого прийому громадян працівниками структурного підрозділу з питань звернень громадян складається щомісяця, до початку наступного календарного місяця, затверджується керівником структурного підрозділу з питань звернень громадян та:

1) оприлюднюється на веб-сайті структурного підрозділу з питань звернень громадян;

2) розмішується у приймальні Верховної Ради України в доступному для вільного огляду місці.

46. Перед початком особистого прийому працівник структурного підрозділу з питань звернень громадян на підставі документа, що посвідчує особу, заводить ЕРКК звернення, в якій зазначаються:

1) прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) громадянина;

2) адреса проживання громадянина (для внутрішньо переміщеної особи - адреса, за якою особі може бути вручена офіційна кореспонденція);

3) дата та час проведення особистого прийому;

4) прізвище, власне ім’я, по батькові працівника структурного підрозділу з питань звернень громадян, який проводить особистий прийом.

47. Громадянин під час особистого прийому може подати працівнику структурного підрозділу з питань звернень громадян усне або письмове звернення.

Таке письмове звернення оформлюється відповідно до вимог статті 5 Закону України "Про звернення громадян".

48. Усне звернення громадянина під час проведення особистого прийому реєструється в ЄАС працівником структурного підрозділу з питань звернень громадян шляхом внесення до ЕРКК:

1) стислого змісту звернення;

2) інших відомостей, визначених Положенням про порядок роботи з документами.

49. Письмове звернення, передбачене пунктом 47 цього Порядку, реєструється в ЄАС після його попереднього опрацювання, що здійснюється працівником структурного підрозділу з питань звернень громадян у порядку, визначеному Положенням про порядок роботи з документами, після закінчення особистого прийому.

50. У разі якщо громадянин під час проведення особистого прийому не вимагає надання письмової відповіді, така відповідь не надається, про що робиться відповідний запис в ЕРКК звернення.

51. У разі якщо порушене громадянином питання розглянути безпосередньо на особистому прийомі неможливо, розгляд його звернення здійснюється в загальному порядку, визначеному Положенням про порядок роботи з документами.

52. На вимогу громадянина, який подав письмове звернення, після реєстрації його звернення в ЄАС на першому аркуші поданої ним копії звернення працівник структурного підрозділу з питань звернень громадян проставляє штрих-код або штамп із зазначенням дати та реєстраційного номера звернення.

53. У разі подання громадянином на особистому прийомі посадовій особі, передбаченій цим Порядком, листа, що за своїм змістом є запитом на публічну інформацію, працівник структурного підрозділу з питань звернень громадян без реєстрації в ЄАС передає його за окремим реєстром через структурний підрозділ з документального забезпечення до структурного підрозділу з інформаційного забезпечення Апарату Верховної Ради України для опрацювання відповідно до Положення про порядок роботи з документами. Штамп на оригіналі або копії запиту на публічну інформацію працівник структурного підрозділу з питань звернень громадян не проставляє.

Розділ V. МОНІТОРИНГ, ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ЗВЕРНЕНЬ, ОТРИМАНИХ НА ОСОБИСТОМУ ПРИЙОМІ

54. За результатами особистого прийому громадян голови комітетів Верховної Ради України, голови депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, народні депутати України, працівники структурного підрозділу з питань звернень громадян у межах своєї компетенції можуть готувати відповідні доручення, направляти звернення до органів державної влади (в тому числі правоохоронних органів), органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій.

55. Облік звернень, отриманих на особистому прийомі у приймальні Верховної Ради України, та моніторинг їх розгляду здійснюється структурним підрозділом з питань звернень громадян у ЄАС у порядку, визначеному Положенням про порядок роботи з документами.

56. Структурний підрозділ з питань звернень громадян систематично аналізує та узагальнює інформацію про особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, народними депутатами України та інформує керівництво Верховної Ради України:

1) після закінчення особистого прийому громадян головою комітету Верховної Ради України, головою депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України, народним депутатом України;

2) до кожного засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України;

3) після закінчення чергової сесії Верховної Ради України;

4) після закінчення діяльності Верховної Ради України чергового скликання.

57. Форми статистичних звітів про особистий прийом громадян розробляються структурним підрозділом з питань звернень громадян за погодженням з керівництвом Апарату Верховної Ради України та мають бути доступними для формування звітів у ЄАС.

58. Інформація про результати проведення особистого прийому громадян головою комітету Верховної Ради України, головою депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України, народним депутатом України після закінчення такого прийому оприлюднюється на офіційному веб-сайті Верховної Ради України та на веб-сайті структурного підрозділу з питань звернень громадян.

59. Результати моніторингу особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, народними депутатами України:

1) направляються керівництву Верховної Ради України, керівництву Апарату Верховної Ради України, органам Верховної Ради України для врахування в роботі;

2) публікуються в офіційному виданні Верховної Ради України;

3) оприлюднюються на офіційному веб-сайті Верховної Ради України та веб-сайті структурного підрозділу з питань звернень громадян.

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =
| >>

Розпорядження Голови ВР України:

 1. Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про деякі питання забезпечення документообігу у Верховній Раді України в електронній та паперовій формах". Голова ВР України. 2021 рікк
 2. Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев'ятого скликання". Голова ВР України. 2021 рікк
 3. Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про забезпечення реалізації положень Закону України «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України»". Голова ВР України. 2020 рікк
 4. Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання". Голова ВР України. 2020 рікк
 5. Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання". Голова ВР України. 2020 рікк
 6. Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання". Голова ВР України. 2020 рікк
 7. Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про внесення зміни до розпорядження Голови Верховної Ради України від 29 березня 2020 року № 171 «Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання»". Голова ВР України. 2020 рікк
 8. Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання". Голова ВР України. 2020 рікк
 9. Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання". Голова ВР України. 2020 рікк
 10. Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання". Голова ВР України. 2020 рікк
 11. Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання". Голова ВР України. 2020 рікк
 12. Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання". Голова ВР України. 2020 рікк
 13. Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання". Голова ВР України. 2020 рікк
 14. Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання". Голова ВР України. 2020 рікк
 15. Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання". Голова ВР України. 2020 рікк
 16. Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання". Голова ВР України. 2020 рікк
 17. Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про розподіл обов'язків між Керівником Апарату Верховної Ради України та заступниками Керівника Апарату Верховної Ради України". Голова ВР України. 2020 рікк
 18. Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про внесення зміни до Положення про депутатські групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з іноземними державами". Голова ВР України. 2020 рікк
 19. Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про відзнаку Верховної Ради України «30 років Декларації про державний суверенітет України»". Голова ВР України. 2020 рікк
 20. Голови Верховної Ради України від м. Київ "Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання". Голова ВР України. 2020 рікк
- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -