<<
>>

Розділ 2.05. Дотримання екологічних та соціальних зобов'язань

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

Без обмеження універсальності пункту "a" розділу 4.02, підпункту "iii" пункту "a" розділу 4.04 та підпункту "iii" пункту "c" розділу 5.02 "Стандартних положень та умов" та якщо з Банком не погоджено іншого:

a) Якщо іншого не зазначено в Плані екологічних та соціальних заходів, Установа, що впроваджує Проект, виконує Проект і розпоряджається, щоб будь-який підрядник виконував Проект, згідно з Визначеними вимогами до реалізації проектів.

b) Запропонований план екологічних та соціальних заходів пом'якшення та покращення, який визначає екологічні та соціальні критерії, стандарти, політику, процедури, практики, капіталовкладення та виконання графіків, у тому числі заходи для досягнення та дотримання відповідності до Визначених вимог до реалізації проектів, становить План екологічних та соціальних заходів для цілей цієї Угоди.

c) Без обмеження викладеного вище Установа, що впроваджує Проект, повинна сумлінно виконувати й дотримуватися Плану екологічних та соціальних заходів і контролювати реалізацію такого плану відповідно до положень про контроль, що містяться в такому плані.

d) До 31 березня 2012 року й 31 березня 2015 року чи будь-якої іншої дати, яка може бути визнана відповідною й підтверджена Банком у письмовій формі, Установа, що впроваджує Проект, за власний рахунок забезпечує 1) здійснення екологічної та соціальної перевірки Проекту, а також перевірки гігієни та безпеки праці незалежним консультантом з екологічних та соціальних питань, а 2) результати такої перевірки надає Банкові.

e) Установа, що впроваджує Проект, може час від часу домовлятися з Банком про внесення змін до Плану екологічних та соціальних заходів у відповідь на зміни в умовах Проекту або Установи, що впроваджує Проект, непередбачені обставини, а також результати моніторингу, у тому числі результати будь-якої перевірки, проведеної відповідно до пункту "d" розділу 2.05. Без обмеження універсальності викладеного вище

1) якщо існує будь-який несприятливий екологічний чи соціальний наслідок або проблема, які не передбачені або не зазначені в Плані екологічних та соціальних заходів або цілком, або стосовно його чіткості чи

2) якщо будь-який захід пом'якшення наслідків, викладений у Плані екологічних та соціальних заходів, не є достатнім для усунення або зменшення будь-якого екологічного чи соціального наслідку до рівня, передбаченого відповідними Визначеними вимогами до реалізації проектів у строки, зазначені в Плані екологічних та соціальних заходів,

Установа, що впроваджує Проект як тільки це буде практично можливим і за умови згоди Банку розробляє та включає в План екологічних та соціальних заходів такі додаткові або переглянуті заходи пом'якшення наслідків, які можуть бути необхідними для забезпечення дотримання Визначених вимог до реалізації проектів, у всіх випадках у спосіб, прийнятний для Банку.

<< | >>
Законодавчий акт: Проектна угода (Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на під'їздах до м. Київ (пан'європейські коридори)) між Державною службою автомобільних доріг України (Укравтодором) та Європейським банком реконструкції та розвитку " 26 листопада 2010 року" Офіційний переклад. Європейський банк реконструкції і розвитку. 2010

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Розділ 2.05. Дотримання екологічних та соціальних зобов'язань