<<
>>

Розділ 2.06. Консультанти

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

a) Для надання допомоги в реалізації Проекту Установа, що впроваджує Проект, якщо з Банком не погоджено іншого, у разі необхідності залучає або забезпечує залучення консультантів та користується послугами консультантів, кваліфікація, досвід і компетентність яких є прийнятними для Банку, у тому числі:

1) консультантів для надання допомоги в нагляді за виконанням контрактних робіт, описаних у частинах 1.3 та 2.6 доповнення 1 до Кредитної угоди ( 985_024 ), а також

2) консультантів для надання допомоги в реалізації та нагляді за контрактами на експлуатацію автомобільних доріг за кінцевим результатом, які описано в частині 1.5 доповнення 1 до Кредитної угоди ( 985_024 ).

b) Установа, що впроваджує Проект, безоплатно надає будь-яким консультантам, залученим для надання допомоги в питаннях, пов'язаних з Проектом або діяльністю Установи, що впроваджує Проект, усі засоби та підтримку, необхідні для виконання їхніх функцій, які можуть бути застосовними, у тому числі офісне приміщення, фотокопіювальну техніку та витратні матеріали, секретарські послуги й транспортування, а також усі документи, матеріали та іншу інформацію, які можуть стосуватися їхньої роботи.

<< | >>
Законодавчий акт: Проектна угода (Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на під'їздах до м. Київ (пан'європейські коридори)) між Державною службою автомобільних доріг України (Укравтодором) та Європейським банком реконструкції та розвитку " 26 листопада 2010 року" Офіційний переклад. Європейський банк реконструкції і розвитку. 2010

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Розділ 2.06. Консультанти