<<
>>

Розділ 3.03. Перерозподіл

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

a) Якщо Банк вважає суму Кредиту, виділену на будь-яку Категорію, недостатньою для фінансування погодженого відсотка витрат за цією Категорією, Банк може, повідомленням Позичальнику:

i) перерозподілити до цієї Категорії, в межах, необхідних для покриття дефіциту, що має місце за оцінкою надходження коштів Кредиту, які раніше, до такого перерозподілу, були виділені на іншу Категорію та які, на думку Банку, не є необхідними для покриття інших витрат; та

ii) якщо такий перерозподіл не може повністю покрити дефіцит, що має місце за оцінкою - зменшити відсоток витрат, що підлягають фінансуванню, для того, щоб подальші Вибірки коштів за цією Категорією могли продовжуватися, доки не будуть здійснені всі витрати за нею.

b) У випадку, коли перерозподіл має місце відповідно до згаданого вище підпункту "i" пункту "a", Позичальник може звернутися до Банку з проханням зробити додатковий перерозподіл еквівалентної суми надходжень коштів Кредиту для іншої Категорії, взаємно погодженої Позичальником і Банком.

<< | >>
Законодавчий акт: Стандартні положення та умови Європейського банку реконструкції та розвитку " 1 травня 2006 року" Офіційний переклад. Європейський банк реконструкції і розвитку. 2006

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Розділ 3.03. Перерозподіл