<<
>>

Розділ 3.07. Перегляди Проекту

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

До Дати початку Етапу 3 та до Дати початку Етапу 4 Банк має намір здійснювати ретельні перегляди Проекту з метою оцінки прогресу у досягненні цілей Проекту і результатів роботи кожного Банку-учасника (включаючи дотримання всіма Банками-учасниками узгоджених фінансових зобов'язань і порівняння фактичних результатів з плановими показниками та критеріями прийнятності) та визначати доцільність внесення будь-яких змін до Проекту.

Позичальник і ГУП допомагають і беруть участь у проведенні переглядів. Під час кожного перегляду Проекту, робоча група з представників Банку, Позичальника і ГУП, створена для перевірки результатів діяльності, відвідуватиме кожний Банк-учасник з метою: (a) перевірки фактичної інформації і стану невирішених питань стосовного цього Банку-учасника; (b) оцінки результатів роботи Банку-учасника; (c) обговорення з Банком-учасником попередніх висновків групи; та (d) забезпечення дотримання основних положень Проекту шляхом збору додаткових даних і співбесід з відповідальними посадовими особами Банку-учасника.

<< | >>
Законодавчий акт: Кредитна угода (Кредитна лінія для розвитку малих і середніх підприємств) між Європейським банком реконструкції та розвитку та Національним банком України "Змінена та доповнена УГОДА від 16 грудня 1994 року ( 996_033 ) між ЄВРОПЕЙСЬКИМ БАНКОМ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА РОЗВИТКУ ("Банк") та НАЦІОНАЛЬНИМ БАНКОМ УКРАЇНИ ("Позичальник"), із останніми змінами та доповненнями від п'ятого жовтня 1998 року." Преамбула. Європейський банк реконструкції і розвитку. 1998

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Розділ 3.07. Перегляди Проекту