Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!
 <<
>>

Розділ 6.01 Умови, що передують набранню чинності

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

Перераховані нижче умови є додатковими умовами набрання чинності Кредитною угодою в цілях Розділу 9.02 (c) Стандартних умов ( 985_001 ):

(а) Резервний рахунок обслуговування боргу у Доларах та Резервний рахунок обслуговування боргу у ЄВРО були відкриті у спосіб, задовільний для Банку і він має, коли доцільно, мінімальний баланс, визначений у Розділі 4.03 (б) цієї Кредитної угоди.

(б) Тарифи на водопостачання та каналізацію повинні бути встановлені для Позичальника на такому рівні (без урахування податку на додану вартість):

(i) для побутових споживачів (категорія IA) в розмірі щонайменше 0,20 та 0,10 Гривень за куб.м відповідно на водопостачання та каналізацію, та

(ii) для всіх інших споживачів в розмірі щонайменше 0,75 та 0,69 Гривень за куб.м відповідно на водопостачання та каналізацію.

(в) Всі Проектні Угоди були укладені уповноваженими представниками та оформлені від імені відповідних сторін, за винятком Банку, та є юридично зобов'язуючими для таких сторін та запроваджені згідно з їх відповідними умовами, крім чинності Кредитної угоди.

(г) Була створена Група виконання проекту, а її штат був укомплектований відповідно до Розділу 3.02 цієї Кредитної угоди.

(ґ) Банк одержав достатні підтвердження того, що всі ліцензії, погодження та згоди, які вважаються Банком необхідними або рекомендованими в зв'язку з підготовкою, здійсненням та реалізацією Проекту, були отримані Позичальником.

<< | >>
Законодавчий акт: Кредитна угода (Програма інвестицій та розвитку системи водопостачання та очищення води в м. Запоріжжі) між Європейським банком реконструкції та розвитку та Державним комунальним підприємством "Водоканал"м. Запоріжжя "Дата підписання: 21.05.99 р."Дата набуття чинності: 20.12.99 р.. Європейський банк реконструкції і розвитку. 1999

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Розділ 6.01 Умови, що передують набранню чинності