Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!
 <<
>>

Розділ 6.02 Юридичний висновок

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

(а) В цілях Розділу 9.03 (a) Стандартних умов ( 985_001 ), є необхідним надання Банкові головою юридичного відділу Позичальника від імені Позичальника висновку чи висновків.

(б) Наступні висновки мають бути частиною даних, які повинні бути надані Банку у відповідності з Розділом 9.02 Стандартних умов ( 985_001 ):

(i) висновок, наданий головою юридичного відділу "Міста Запоріжжя" від імені "Міста Запоріжжя", де обумовлюється, що Угода про проектні фонди та гарантії була належним чином підписана й укладена від імені "Міста Запоріжжя" та становить чинне та юридично зобов'язуюче зобов'язання "Міста Запоріжжя" відповідно до її умов; та

(ii) висновок, наданий головою юридичного відділу "Запорізької області" від імені "Запорізької області", де обумовлюється, що Угода про підтримку проекту була належним чином підписана й укладена від імені "Запорізької області" та становить чинне та юридично зобов'язуюче зобов'язання "Запорізької області" відповідно до її умов.

(в) В цілях Розділу 9.03 (b) Стандартних умов ( 985_001 ), є необхідним надання Міністром юстиції від імені Гаранта висновку чи висновків.

<< | >>
Законодавчий акт: Кредитна угода (Програма інвестицій та розвитку системи водопостачання та очищення води в м. Запоріжжі) між Європейським банком реконструкції та розвитку та Державним комунальним підприємством "Водоканал"м. Запоріжжя "Дата підписання: 21.05.99 р."Дата набуття чинності: 20.12.99 р.. Європейський банк реконструкції і розвитку. 1999

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Розділ 6.02 Юридичний висновок