>>

ПОСТАНОВА від 3 червня 2021 року № 217 "Про Порядок утворення спеціальних дільниць з всеукраїнського референдуму на тимчасовій основі". Центрвиборчком України. 2021

Документ актуальний на 09.06.2021
завантажити документ, актуальний на поточний час

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 3 червня 2021 року № 217

Про Порядок утворення спеціальних дільниць з всеукраїнського референдуму на тимчасовій основі

Відповідно до статей 28, 30 Виборчого кодексу України, частин першої, третьої статті 38 Закону України "Про всеукраїнський референдум", керуючись статтями 11 - 13, пунктами 1, 4, 8 статті 20 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Затвердити:

Порядок утворення спеціальних дільниць з всеукраїнського референдуму на тимчасовій основі (додаток 1);

форми подань щодо утворення спеціальної дільниці з всеукраїнського референдуму на тимчасовій основі (додатки 2, 3);

форми подань щодо утворення спеціальної дільниці з всеукраїнського референдуму у винятковому випадку (додатки 4 - 6).

2. Копію цієї постанови надіслати Міністерству оборони України, а також обласним, Київській міській державним адміністраціям для доведення до відома відповідних районних, районних у місті Києві державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Голова

Центральної виборчої комісії

О.ДІДЕНКО

Додаток 1

до постанови Центральної виборчої комісії

від 3 червня 2021 року № 217

ПОРЯДОК

утворення спеціальних дільниць з всеукраїнського референдуму на тимчасовій основі

1.

Загальні положення

1.1. Цей Порядок визначає процедуру утворення спеціальних дільниць з всеукраїнського референдуму на тимчасовій основі, в тому числі у винятковому випадку, відповідно до положень Виборчого кодексу України та Закону України "Про всеукраїнський референдум".

1.2. Для підготовки організації і проведення голосування та підрахунку голосів виборців на всеукраїнському референдумі спеціальні дільниці з всеукраїнського референдуму на тимчасовій основі можуть утворюватися у стаціонарних закладах охорони здоров’я, в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, де не утворено виборчих дільниць на постійній основі згідно з Виборчим кодексом України, а також на території військової частини (формування), на суднах, які в день голосування перебуватимуть у плаванні під Державним Прапором України, та в інших місцях тимчасового перебування виборців з обмеженими можливостями пересування.

Спеціальні дільниці з всеукраїнського референдуму утворюються таким чином, щоб виборці могли проголосувати, не порушуючи режиму перебування в закладі (установі).

Не допускається утворення однієї спеціальної дільниці з всеукраїнського референдуму для двох і більше закладів чи установ.

1.3. Спеціальна дільниця з всеукраїнського референдуму визначається закладом, установою, судном, військовою частиною (формуванням), в яких вона утворена, а також має порядковий номер, адресу (місцезнаходження) закладу, установи, місце дислокації військової частини (формування) або характеризується назвою та портом приписки судна.

Спеціальна дільниця з всеукраїнського референдуму повинна мати адресу приміщення для голосування та місцезнаходження (адресу приміщення) дільничної комісії з всеукраїнського референдуму. Приміщення для голосування та приміщення дільничної комісії з всеукраїнського референдуму можуть мати однакову адресу.

1.4. Спеціальні дільниці з всеукраїнського референдуму на тимчасовій основі утворюються окружними комісіями з всеукраїнського референдуму (далі - окружні комісії), а у винятковому випадку - Центральною виборчою комісією.

2. Порядок утворення окружною комісією спеціальних дільниць з всеукраїнського референдуму на тимчасовій основі

2.1. Окружні комісії утворюють спеціальні дільниці з всеукраїнського референдуму, що існують на тимчасовій основі, не пізніш як за 32 дні до дня голосування.

2.2. Спеціальні дільниці з всеукраїнського референдуму, що існують на тимчасовій основі, утворюються на підставі подань районних, районних у містах державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного (республіканського в Автономній Республіці Крим) значення, які вносяться за формою, затвердженою Центральною виборчою комісією (додатки 2, 3 до постанови Центральної виборчої комісії від 3 червня 2021 року № 217).

Зазначені подання повинні надійти до відповідної окружної комісії не пізніш як за 37 днів до дня голосування на всеукраїнському референдумі.

2.3. У рішенні окружної комісії про утворення спеціальних дільниць з всеукраїнського референдуму на тимчасовій основі зазначаються порядкові номери спеціальних дільниць з всеукраїнського референдуму, які існують на тимчасовій основі, назва закладу, установи, адреси (місцезнаходження) відповідних дільничних комісій з всеукраїнського референдуму та приміщень для голосування (назва та порт приписки судна), орієнтовна кількість виборців, які перебуватимуть у закладі (установі) на день голосування (на судні).

Порядковий номер спеціальної дільниці з всеукраїнського референдуму, що існує на тимчасовій основі, визначається окружною комісією і складається з шести арабських цифр, починаючи з 000001 (наприклад, 000001, 000002, …, 000005).

3. Порядок утворення Центральною виборчою комісією спеціальних дільниць з всеукраїнського референдуму у винятковому випадку

3.1. Спеціальна дільниця з всеукраїнського референдуму може утворюватися у винятковому випадку в разі утворення нового стаціонарного закладу охорони здоров’я, установи виконання покарань, слідчого ізолятора чи іншого закладу (установи) з тимчасовим перебуванням виборців з обмеженими можливостями пересування, непередбаченого виходу у плавання судна під Державним Прапором України, на території військової частини (формування).

3.2. Спеціальні дільниці з всеукраїнського референдуму у винятковому випадку утворюються Центральною виборчою комісією не пізніш як за 10 днів до дня голосування за поданнями окружної комісії чи Міністерства оборони України, які вносяться за формами, затвердженими Центральною виборчою комісією (додатки 4 - 6 до постанови Центральної виборчої комісії від 3 червня 2021 року № 217).

Одночасно з поданням щодо утворення спеціальної дільниці з всеукраїнського референдуму у винятковому випадку до Центральної виборчої комісії вноситься подання щодо кандидатур до складу відповідної дільничної комісії з всеукраїнського референдуму.

3.3. Порядковий номер спеціальної дільниці з всеукраїнського референдуму, що утворюється у винятковому випадку, визначається Центральною виборчою комісією з урахуванням нумерації спеціальних дільниць з всеукраїнського референдуму, утворених на тимчасовій основі відповідною окружною комісією.

Секретар

Центральної виборчої комісії

О.ГАТАУЛЛІНА

Додаток 2

до постанови Центральної виборчої комісії

від 3 червня 2021 року № 217

ПОДАННЯ

щодо утворення спеціальної дільниці з всеукраїнського референдуму на тимчасовій основі

Додаток 3

до постанови Центральної виборчої комісії

від 3 червня 2021 року № 217

ПОДАННЯ

щодо утворення спеціальної дільниці з всеукраїнського референдуму на тимчасовій основі (на судні, що перебуває в день голосування у плаванні під Державним Прапором України)

Додаток 4

до постанови Центральної виборчої комісії

від 3 червня 2021 року № 217

ПОДАННЯ

щодо утворення спеціальної дільниці з всеукраїнського референдуму у винятковому випадку (у разі утворення нового стаціонарного закладу охорони здоров’я, установи виконання покарань, слідчого ізолятора чи іншого закладу (установи) з тимчасовим перебуванням виборців з обмеженими можливостями пересування)

Додаток 5

до постанови Центральної виборчої комісії

від 3 червня 2021 року № 217

ПОДАННЯ

щодо утворення спеціальної дільниці з всеукраїнського референдуму у винятковому випадку (у разі непередбаченого виходу у плавання судна під Державним Прапором України)

Додаток 6

до постанови Центральної виборчої комісії

від 3 червня 2021 року № 217

ПОДАННЯ

щодо утворення спеціальної дільниці з всеукраїнського референдуму у винятковому випадку на території військової частини (формування)


Документи та файли

Сигнальний документ — f506270n47.docx
Сигнальний документ — f506270n48.docx
Сигнальний документ — f506270n49.docx
Сигнальний документ — f506270n50.docx
Сигнальний документ — f506270n51.docx

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =
| >>

Центрвиборчком України:

 1. ПОСТАНОВА від 11 січня 2021 року № 9 "Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів". Центрвиборчком України. 2021 рікк
 2. ПОСТАНОВА від 11 січня 2021 року № 8 "Про затвердження Кошторису Центральної виборчої комісії за бюджетною програмою 6731050 "Функціонування Державного реєстру виборців"на 2021 рік". Центрвиборчком України. 2021 рікк
 3. ПОСТАНОВА від 11 січня 2021 року № 7 "Про затвердження Кошторису Центральної виборчої комісії за бюджетною програмою 6731020 "Проведення виборів народних депутатів України"на 2021 рік". Центрвиборчком України. 2021 рікк
 4. ПОСТАНОВА від 15 січня 2021 року № 10 "Про окремі питання діяльності Андрушівської міської територіальної виборчої комісії Бердичівського району Житомирської області". Центрвиборчком України. 2021 рікк
 5. ПОСТАНОВА від 5 січня 2021 року № 6 "Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів". Центрвиборчком України. 2021 рікк
 6. ПОСТАНОВА від 5 січня 2021 року № 5 "Про розмір грошової застави на повторних виборах депутатів сільських, селищних, міських рад (територіальних громад з кількістю виборців до 10 тисяч), сільських, селищних, міських голів (міста з кількістю виборців до 75 тисяч), виборчий процес яких розпочинається у 2021 році". Центрвиборчком України. 2021 рікк
 7. ПОСТАНОВА від 5 січня 2021 року № 4 "Про звернення до Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій - обласних військово-цивільних адміністрацій стосовно надання висновку щодо можливості організації підготовки та проведення відповідно до Виборчого кодексу України перших місцевих виборів 28 березня 2021 року на окремих територіях Донецької та Луганської областей". Центрвиборчком України. 2021 рікк
 8. ПОСТАНОВА від 3 січня 2021 року № 3 "Про визнання Городянко В.І. обраною Пришибським сільським головою Кременчуцького району Полтавської області". Центрвиборчком України. 2021 рікк
 9. ПОСТАНОВА від 3 січня 2021 року № 2 "Про визнання Прилипка Ю.І. обраним Гостомельським селищним головою Бучанського району Київської області". Центрвиборчком України. 2021 рікк
 10. ПОСТАНОВА від 3 січня 2021 року № 1 "Про скаргу Печеніна А.А. та Кучера І.Ю., зареєстровану в Центральній виборчій комісії 31 грудня 2020 року за № 21-36/1-32381". Центрвиборчком України. 2021 рікк
 11. ПОСТАНОВА від 16 січня 2021 року № 15 "Про зміни в складі Броварської міської територіальної виборчої комісії Броварського району Київської області". Центрвиборчком України. 2021 рікк
 12. ПОСТАНОВА від 15 січня 2021 року № 14 "Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів". Центрвиборчком України. 2021 рікк
 13. ПОСТАНОВА від 15 січня 2021 року № 13 "Про скаргу кандидата на посаду Уланівського сільського голови Хмільницького району Вінницької області Загребельного О.Д., зареєстровану в Центральній виборчій комісії 13 січня 2021 року за № 21-36/1-403". Центрвиборчком України. 2021 рікк
 14. ПОСТАНОВА від 15 січня 2021 року № 12 "Про скаргу Чередниченка Ю.А., Кісенка В.П., Бачурського В.Б., Бєлграда С.М., Задир А.В., Громика О.О., Сирбула А.М., Кучера І.Ю., Діденко Н.Д., Печеніна А.А., зареєстровану в Центральній виборчій комісії 12 січня 2021 року за № 21-36/1-400". Центрвиборчком України. 2021 рікк
 15. ПОСТАНОВА від 15 січня 2021 року № 11 "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 28 жовтня 2020 року № 433". Центрвиборчком України. 2021 рікк
 16. ПОСТАНОВА від 22 січня 2021 року № 19 "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 28 квітня 2012 року № 82". Центрвиборчком України. 2021 рікк
 17. ПОСТАНОВА від 18 січня 2021 року № 17 "Про новий склад Андрушівської міської територіальної виборчої комісії Бердичівського району Житомирської області". Центрвиборчком України. 2021 рікк
 18. ПОСТАНОВА від 18 січня 2021 року № 16 "Про скаргу Вітренка О.Г., довіреної особи кандидата на посаду Конотопського міського голови Конотопського району Сумської області Семеніхіна А.Ю., зареєстровану в Центральній виборчій комісії 15 січня 2021 року за № 21-36/1-650". Центрвиборчком України. 2021 рікк
 19. ПОСТАНОВА від 22 січня 2021 року № 21 "Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів". Центрвиборчком України. 2021 рікк
 20. ПОСТАНОВА від 22 січня 2021 року № 20 "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 19 грудня 2018 року № 246". Центрвиборчком України. 2021 рікк
- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -