<<
>>

Розділ 2.03. Вибірки Кредиту та Спеціальний рахунок

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

(a) Наявна сума може вибиратися час від часу у відповідності з умовами Додатка 2 до цієї Угоди з метою: (i) сплати одноразової комісії, та (ii) фінансування Переуступлених кредитів Банкам-учасникам відповідно до Угод про Переуступлені кредити, та (iii) фінансування консультаційних послуг стосовно Частини B Проекту.

(b) Для цілей Проекту Позичальник відкриває і веде у прийнятному для Банку комерційному банку Спеціальний доларовий депозитний рахунок на задовільних для Банку умовах, включаючи відповідне положення щодо захисту рахунку від використання для взаємозарахування платежів, накладання стягнень і конфіскації.

Якщо Позичальник бажає здійснити вибірку коштів для внесення їх на Спеціальний рахунок або здійснення платежів з цього рахунку (замість здійснення вибірок відповідно до Розділу 2.03(a)), такі вибірки мають здійснюватися згідно з положеннями Додатка 3.

<< | >>
Законодавчий акт: Кредитна угода (Кредитна лінія для розвитку малих і середніх підприємств) між Європейським банком реконструкції та розвитку та Національним банком України "Змінена та доповнена УГОДА від 16 грудня 1994 року ( 996_033 ) між ЄВРОПЕЙСЬКИМ БАНКОМ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА РОЗВИТКУ ("Банк") та НАЦІОНАЛЬНИМ БАНКОМ УКРАЇНИ ("Позичальник"), із останніми змінами та доповненнями від п'ятого жовтня 1998 року." Преамбула. Європейський банк реконструкції і розвитку. 1998

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Розділ 2.03. Вибірки Кредиту та Спеціальний рахунок