<<
>>

РОЗДІЛ 1 ВИМОГИ ДО ОРГАНІЗАЦІЙ, ЩО ЕКСПЛУАТУЮТЬ FSTD

Інформація актуальна на 22.09.2017
завантажити документ, актуальний на поточний час

ORA.FSTD.100 Загальні положення

(a) Претендент на отримання сертифіката відповідності FSTD повинен продемонструвати уповноваженому органу факт того, що він створив систему управління відповідно до розділу 2 ORA.GEN.

У ході такої демонстрації має бути підтверджено, що претендент має свої власні або забезпечені договором підряду можливості забезпечувати належні параметри роботи, функції та інші характеристики, визначені в документі про сертифікацію відповідного рівня, а також контролювати монтаж FSTD.

(b) У разі якщо претендент є власником сертифіката відповідності FSTD, виданого відповідно до цього розділу, специфікації FSTD мають бути викладені:

(1) для власника сертифіката АТО - в умовах чинності сертифіката; або

(2) для власника сертифіката АОС - у керівництві щодо підготовки.

ORA.FSTD.105 Чинність сертифіката відповідності FSTD

(a) Для того, щоб сертифікат відповідності FSTD не втрачав своєї чинності, власник сертифіката відповідності FSTD зобов’язаний поступово проводити повний комплекс випробувань, передбачених Контрольною настановою щодо атестаційних тестів (MQTG), а також функціональні та суб’єктивні випробування протягом періоду тривалістю 12 місяців.

(b) Результати таких випробувань повинні фіксуватися із зазначенням дати їх проведення, відмітками про їх аналіз та оцінку і зберігатися відповідно до ORA.FSTD.240 на підтвердження дотримання стандартів FSTD.

(c) Для забезпечення постійної працездатності апаратного та програмного забезпечення сертифікованого FSTD має бути створена система контролю конфігурації.

ORA.FSTD.110 Модифікації

(a) Власник сертифіката відповідності FSTD зобов’язаний створити та підтримувати систему визначення, оцінки та запровадження всіх важливих модифікацій FSTD, який перебуває в його експлуатації, зокрема:

(1) модифікації ПС, які мають вирішальне значення з точки зору підготовки, випробувань та перевірок, незалежно від того, вимагає або ні їх обов’язкового запровадження директива про льотну придатність; а також

(2) усі модифікації FSTD, включаючи системи руху та візуалізації, якщо вони мають вирішальне значення з точки зору підготовки, випробувань та перевірок, як, наприклад, у випадку перегляду даних.

(b) Модифікації, які вносяться до апаратного та програмного забезпечення та мають наслідки для порядку роботи, параметрів роботи та експлуатації системи, або ж усі значні модифікації системи руху або візуалізації повинні оцінюватися для визначення впливу на початкові критерії сертифікації. Організація зобов’язана готувати поправки за результатами всіх випробувань для продовження чинності сертифікації.

Організація зобов’язана випробувати FSTD за новими критеріями.

(c) Організація зобов’язана заздалегідь повідомляти уповноважений орган про всі значні зміни, для того щоб переконатися в задовільному рівні проведення випробувань. Уповноважений орган зобов’язаний прийняти рішення про необхідність проведення спеціальної оцінки FSTD перед його використанням для підготовки після внесення модифікацій.

ORA.FSTD.115 Приміщення

(a) Власник сертифіката відповідності FSTD повинен переконуватись у тому, що:

(1) FSTD змонтований у придатному приміщенні, де забезпечується його безпечна та надійна експлуатація;

(2) усі особи, що проходять навчання на FSTD та здійснюють його технічне обслуговування, проходять інструктаж з питань безпеки з метою забезпечення обізнаності з усім обладнанням та процедурами техніки безпеки, пов’язаними з FSTD, на випадок аварійної ситуації; а також

(3) FSTD та його приміщення відповідають вимогам санітарних норм та правил з охорони праці.

(b) Прилади безпеки FSTD, такі як аварійні вимикачі та аварійне освітлення, перевіряються не рідше ніж один раз на рік з фіксацією результатів такої перевірки.

ORA.FSTD.120 Додаткове обладнання

У разі встановлення на FSTD додаткового обладнання, уповноважений орган проводить його оцінку для визначення можливих негативних наслідків для якості підготовки персоналу.

<< | >>
Законодавчий акт: НАКАЗ від 20.07.2017 № 565 "Про затвердження Авіаційних правил України "Технічні вимоги та адміністративні процедури для льотних екіпажів цивільної авіації""Набрання чинності відбудеться 01.01.2018. Державіаслужба України. 2017

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

РОЗДІЛ 1 ВИМОГИ ДО ОРГАНІЗАЦІЙ, ЩО ЕКСПЛУАТУЮТЬ FSTD

- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -