<<
>>

Стаття 9

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

Прикінцеві положення

1. Держави-Члени повинні надати чинності законам, правилам та адміністративним постановам, що є необхідними для виконання цієї Директиви, до 1-го січня 1993 р. Про це вони повинні негайно повідомити Комісію.

Коли держави-Члени ухвалюють згадані вище заходи, ці заходи повинні містити посилання на цю Директиву або супроводжуватися таким посиланням під час їх офіційної публікації. Держави-Члени повинні вирішити, як саме робиться таке посилання.

2.

Незважаючи на умови Статті 3 (5) і до надання чинності майбутній Директиві про капітальну адекватність щодо покриття ринкових ризиків, компетентні органи повинні включати до консолідованого нагляду фінансові установи, які здійснюють переважно ризиковану з точки зору ринку діяльність, згідно з методами, які ці органи мають визначити у світлі специфічної природи кожного конкретного ризику.

3. Держави-Члени повинні передавати Комісії тексти основних національних законів, що стосуються сфери застосування цієї Директиви.

<< | >>
Законодавчий акт: Директива Ради 92/30/ЄЕС "Про нагляд за кредитними установами на консолідованій основі"" Люксембург, 6 квітня 1992 року"( Щодо втрати чинності Директиви див. Директиву 2000/12/ЄС ( 994_277 ) від 20.03.2000 ). Європейське економічне співтовариство (ЄЕС). 1992

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 9