<<
>>

Стаття 17

Інформація актуальна на 20.09.2016
завантажити документ, актуальний на поточний час

Інструкції

1. При виконанні своїх обов'язків і з рівними інтервалами, згодом всі особи, що є службовцями Співтовариства чи держав-членів і всі, охоплені дією статті 196 Договору ( 994_027 ), посади яких дають їм право доступу до КІЄ, одержують інструкції від Співробітника Служби Безпеки, відповідно до статті 8 стосовно правил безпеки та як потрібно їх виконувати.

2.

При наданні цих інструкцій наголошується, що будь-яке порушення зобов'язань щодо збереження безпеки КІЄ може розглядатися як порушення карного права, що застосовується по відношенню дій, що наносять шкоду державі.

3. Особи, що одержали ці інструкції підписують декларацію, підтверджуючи, що вони одержали необхідні інструкції, а також підтверджуючи, що вони мають намір їх дотримувати.

<< | >>
Законодавчий акт: Регламент (ЄВРАТОМ) N 3, забезпечуючий виконання статті 24 Договору, "що засновує Європейське Співтовариство з Атомної Енергії"РАДА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СПІВТОВАРИСТВА З АТОМНОЇ ЕНЕРГІЇ,. Європейське співтовариство з атомної енергії. 1958

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =

Стаття 17