НАКАЗ від 22.02.2021 № 238 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557". МОН України. 2021
Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2021 року № 29 «Деякі питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» та з метою упорядкування умов оплати праці працівників закладів, установ освіти та наукових установ НАКАЗУЮ:
Внести до наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410 (із змінами), таку зміну:доповнити примітку 1 до додатка 1 після абзацу другого новим абзацом такого змісту:
«Посадові оклади (тарифні ставки, ставки заробітної плати) з 1 січня 2021 року розраховуються виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду - 2 670 гривень, з 1 грудня 2021 року - 2 893 гривні.».
У зв’язку з цим абзац третій вважати абзацом четвертим.
Керівникам закладів, установ освіти та наукових установ з 1 січня 2021 року:забезпечити встановлення в штатному розписі нових розмірів посадових окладів (тарифних ставок, ставок заробітної плати), визначених виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки;
забезпечити диференціацію заробітної плати працівників, які отримують заробітну плату на рівні мінімальної у межах фонду оплати праці, шляхом встановлення доплат, надбавок, премій з урахуванням складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його роботи.
3. Департаменту фінансування державних і загальнодержавних видатків (Ткаченко О.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.
4. Департаменту забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій (Єрко І.) в установленому порядку зробити відмітку у справах архіву.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Даниленко С.
6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
|
ПОГОДЖЕНО: Керівник Секретаріату Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні Перший заступник Голови Спільного представницького органу об’єднань профспілок Голова Профспілки працівників освіти і науки України Голова Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Міністр фінансів України |
Р. Іллічов О.О. Шубін Г.Ф. Труханов О.К. Колежук І. Петрашко С. Марченко |
Публікації документа
- Офіційний вісник України від 30.03.2021 — 2021 р., № 24, стор. 112, стаття 1143, код акта 103592/2021
