<<
>>

НАКАЗ від 24.10.2016 № 300 "Про пам’ятний нагрудний знак Управління державної охорони України "25 років Управлінню державної охорони України"". Управління державної охорони. 2016

Документ актуальний на 10.10.2018
завантажити документ, актуальний на поточний час

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

24.10.2016  № 300

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

15 листопада 2016 р.

за № 1483/29613

Про пам’ятний нагрудний знак Управління державної охорони України "25 років Управлінню державної охорони України"

Відповідно до Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб", Дисциплінарного статуту Збройних Сил України, затвердженого Законом України від 24 березня 1999 року № 551-ХІV (із змінами), рішення Комісії державних нагород та геральдики від 05 липня 2016 року, з метою підтримання історичних традицій Управління державної охорони України, вшанування доблесті і слави захисників держави, а також патріотичного виховання військовослужбовців Управління державної охорони України НАКАЗУЮ:

1. Установити пам’ятний нагрудний знак Управління державної охорони України "25 років Управлінню державної охорони України".

2. Затвердити такі, що додаються:

Положення про пам’ятний нагрудний знак Управління державної охорони України "25 років Управлінню державної охорони України";

опис пам’ятного нагрудного знака Управління державної охорони України "25 років Управлінню державної охорони України";

ескіз пам’ятного нагрудного знака Управління державної охорони України "25 років Управлінню державної охорони України";

опис посвідчення до пам’ятного нагрудного знака Управління державної охорони України "25 років Управлінню державної охорони України";

ескіз посвідчення до пам’ятного нагрудного знака Управління державної охорони України "25 років Управлінню державної охорони України".

3.

Директору Департаменту матеріально-технічного забезпечення забезпечити придбання, зберігання, облік та підготовку до видачі пам’ятного нагрудного знака Управління державної охорони України "25 років Управлінню державної охорони України", посвідчень, футлярів та списання встановленим порядком.

4. Директору Департаменту роботи з особовим складом подати цей наказ в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та діє до 01.02.2017.

Начальник Управління

генерал-полковник

В. Гелетей

ПОГОДЖЕНО:

Заступник голови Комісії

державних нагород та геральдики

О.Дніпров


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Управління державної

охорони України

24.10.2016  № 300

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

15 листопада 2016 р.

за № 1483/29613

ПОЛОЖЕННЯ

про пам’ятний нагрудний знак Управління державної охорони України "25 років Управлінню державної охорони України"

Пам’ятним нагрудним знаком Управління державної охорони України "25 років Управлінню державної охорони України" (далі - пам’ятний нагрудний знак) нагороджуються військовослужбовці (працівники), які проходять військову службу (працюють) в Управлінні державної охорони України, особи, які звільнені з військової служби у запас або відставку (колишні працівники) з Управління державної охорони України (далі - УДО України).

Нагородження пам’ятним нагрудним знаком проводиться з нагоди 25-ї річниці утворення Управління державної охорони України.

Клопотання про нагородження військовослужбовців (працівників) УДО України пам’ятним нагрудним знаком порушується безпосереднім командиром (начальником) перед відповідним прямим командиром (начальником).

Клопотання про нагородження осіб, які звільнені з військової служби у запас або у відставку, колишніх працівників УДО України пам’ятним нагрудним знаком може порушуватися за відповідним письмовим клопотанням керівників самостійних підрозділів УДО України.

Рапорт про нагородження пам’ятним нагрудним знаком керівник самостійного підрозділу УДО України подає Начальнику УДО України або особі, яка виконує його обов’язки, для прийняття відповідного рішення.

Після прийняття Начальником УДО України або особою, яка виконує його обов’язки, позитивного рішення рапорт про нагородження керівник самостійного підрозділу передає до підрозділу кадрового забезпечення.

Про нагородження пам’ятним нагрудним знаком видається наказ УДО України. Особі, нагородженій пам’ятним нагрудним знаком, видається посвідчення за підписом Начальника УДО України або особи, яка виконує його обов’язки.

Після нагородження пам’ятним нагрудним знаком у відповідних облікових формах військовослужбовця (працівника), якого нагороджено, робиться запис із зазначенням дати і номера наказу про нагородження.

Пам’ятний нагрудний знак носиться з лівого боку грудей парадно-вихідного мундира (кітель повсякденний) та розміщується після державних нагород України (за наявності) та відомчих заохочувальних нагород УДО України. Замість пам’ятного нагрудного знака нагороджений може носити планку до неї, яка розміщується після планок державних нагород України та відомчих заохочувальних нагород УДО України.

Директор Департаменту

роботи з особовим складом

Управління державної

охорони України

полковник

О. Литвиненко


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Управління державної

охорони України

24.10.2016  № 300

ОПИС

пам’ятного нагрудного знака Управління державної охорони України

"25 років Управлінню державної охорони України"

Пам’ятний нагрудний знак Управління державної охорони України "25 років Управлінню державної охорони України" (далі - пам’ятний нагрудний знак) складається з двох основних елементів: колодки та металевого диска.

Колодку виконано у вигляді металевого прямокутника, обтягнутого шовковою муаровою синьою стрічкою з поздовжніми смужками: малиновими завширшки 3 мм по краях та жовтою завширшки 5 мм у центрі. За допомогою кільця колодка кріпиться до металевого диска.

Металевий диск виконується з томпаку жовтого кольору. Виготовляється методом глибокої штамповки, всі зображення рельєфні. На аверсі металевого диска розміщено рельєфне зображення емблеми Управління державної охорони України у вінку з лаврового листя. У нижній частині розміщено цифри «ХХV».

Планку пам’ятного нагрудного знака виконано у вигляді металевої пластинки, обтягнутої відповідною стрічкою.

Розміри металевого диска - 32 х 32 мм, колодки - 28 х 42 мм, планки - 28 х 12 мм.

Кріплення до одягу - застібка.

Директор Департаменту

роботи з особовим складом

Управління державної

охорони України

полковник

О. Литвиненко

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Управління державної

охорони України

24.10.2016  № 300

ЕСКІЗ

пам’ятного нагрудного знака Управління державної охорони України

"25 років Управлінню державної охорони України"

Директор Департаменту

роботи з особовим складом

Управління державної

охорони України

полковник

О. Литвиненко

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Управління державної

охорони України

24.10.2016  № 300

ОПИС

посвідчення до пам’ятного нагрудного знака Управління державної охорони України "25 років Управлінню державної охорони України"

Посвідчення до пам’ятного нагрудного знака Управління державної охорони України "25 років Управлінню державної охорони України" виготовляється із цупкого паперу розміром 105 х 150 мм, який складено навпіл у вигляді книжки.

На лицьовому боці обкладинки темно-синього кольору у верхній частині розміщено напис у три рядки "УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ". Нижче розміщено зображення малого Державного Герба України. У нижній частині розміщено напис "ПОСВІДЧЕННЯ", під ним у три рядки - "до пам’ятного нагрудного знака "25 років Управлінню державної охорони України". Усі написи виконано жовтим кольором.

На лівому боці внутрішньої сторони посвідчення у верхній частині розміщено зображення пам’ятного нагрудного знака. Нижче у три рядки розміщено напис "ПАМ’ЯТНИЙ НАГРУДНИЙ ЗНАК "25 РОКІВ УПРАВЛІННЮ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ".

На правому боці внутрішньої сторони у верхній частині розміщено три лінії з підрядковими написами «(звання)», «(прізвище)», «(ім’я та по батькові)» для зазначення військового звання, прізвища, імені та по батькові особи, яка нагороджується.

Нижче у три рядки розміщено напис "НАГОРОДЖЕНИЙ(А)" пам’ятним нагрудним знаком "25 років Управлінню державної охорони України".

Під цим написом у два рядки розміщено напис «Наказ №___ від "___"_____20__ р.» для зазначення номера і дати наказу, яким нагороджено особу.

У нижній частині посвідчення розміщено написи "Начальник Управління державної охорони України" для підпису Начальника Управління державної охорони України та «М.П.» для розміщення відбитка гербової печатки Управління державної охорони України.

Директор Департаменту

роботи з особовим складом

Управління державної

охорони України

полковник

О. Литвиненко

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Управління державної

охорони України

24.10.2016  № 300

ЕСКІЗ

посвідчення до пам’ятного нагрудного знака Управління державної охорони України

"25 років Управлінню державної охорони України"

Директор Департаменту

роботи з особовим складом

Управління державної

охорони України

полковник

О. Литвиненко


Публікації документа

 • Офіційний вісник України від 16.12.2016 — 2016 р., № 97, стор. 117, стаття 3172, код акта 84069/2016

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =
<< | >>

Управління державної охорони:

 1. НАКАЗ від 16.02.2021 № 115 "Про відомчі заохочувальні відзнаки Управління державної охорони України «Вогнепальна зброя» і «Холодна зброя» та затвердження Положення про них". Управління державної охорони. 2021 рікк
 2. НАКАЗ від 09.02.2021 № 95 "Про затвердження Порядку проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа в Управлінні державної охорони України". Управління державної охорони. 2021 рікк
 3. НАКАЗ від 24.03.2021 № 215/206 "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Управління державної охорони України, Міністерства внутрішніх справ України від 09 квітня 2003 року № 001/004". Управління державної охорони. 2021 рікк
 4. НАКАЗ від 09.03.2021 № 176 "Про внесення змін до Переліку військових посад в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які в мирний час можуть бути заміщені цивільними особами на умовах строкового трудового договору". Управління державної охорони. 2021 рікк
 5. НАКАЗ від 20.04.2021 № 306 "Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в Управлінні державної охорони України". Управління державної охорони. 2021 рікк
 6. НАКАЗ від 21.01.2020 № 50 "Про затвердження Інструкції про порядок заміщення на конкурсній основі вакантних посад науково-педагогічних працівників в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка". Управління державної охорони. 2020 рікк
 7. НАКАЗ від 15.09.2020 № 800 "Про затвердження Положення про Комісію Управління державної охорони України з питань призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності". Управління державної охорони. 2020 рікк
 8. НАКАЗ від 03.12.2020 № 990 "Про внесення змін до Переліку посад, що підлягають заміщенню військовослужбовцями Управління держаної охорони України, та граничних військових звань за цими посадами". Управління державної охорони. 2020 рікк
 9. НАКАЗ від 16.11.2020 № 946 "Про затвердження Інструкції про порядок атестування військовослужбовців Управління державної охорони України". Управління державної охорони. 2020 рікк
 10. НАКАЗ від 07.02.2019 № 40 "Про затвердження Інструкції із забезпечення доступу до публічної інформації в Управлінні державної охорони України". Управління державної охорони. 2019 рікк
 11. НАКАЗ від 12.08.2019 № 426 "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Управління державної охорони України від 07 грудня 2010 року № 515/дск". Управління державної охорони. 2019 рікк
 12. НАКАЗ від 23.10.2019 № 713 "Про внесення змін до наказу Управління державної охорони України від 25 березня 2016 року № 90/ДСК". Управління державної охорони. 2019 рікк
 13. НАКАЗ від 21.10.2019 № 704 "Про затвердження Порядку виплати підйомної допомоги військовослужбовцям Управління державної охорони України". Управління державної охорони. 2019 рікк
 14. НАКАЗ від 26.12.2019 № 940 "Про внесення змін до наказу Управління державної охорони України від 11 липня 2016 року № 201". Управління державної охорони. 2019 рікк
 15. НАКАЗ від 17.04.2018 № 161 "Про затвердження Особливостей прийому на навчання військовослужбовців Управління державної охорони України до Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка в умовах особливого періоду". Управління державної охорони. 2018 рікк
 16. НАКАЗ від 16.05.2018 № 199 "Про затвердження Положення про речове забезпечення військовослужбовців Управління державної охорони України". Управління державної охорони. 2018 рікк
 17. НАКАЗ від 31.05.2018 № 222 "Про затвердження Порядку проведення державної експертизи в сфері технічного захисту інформації в Управлінні державної охорони України". Управління державної охорони. 2018 рікк
 18. НАКАЗ 27.11.2013 N 743 "Про затвердження Змін до Інструкції про порядок застосування Положення про проходження військової служби за контрактом військовослужбовцями Управління державної охорони України". Управління державної охорони. 2018 рікк
 19. НАКАЗ від 13.07.2018 № 278 "Про внесення змін до Переліку військових посад в Управлінні державної охорони України, які в мирний час можуть бути заміщені цивільними особами на умовах строкового трудового договору". Управління державної охорони. 2018 рікк
 20. НАКАЗ від 14.09.2018 № 359 "Про затвердження Інструкції про особливості направлення у відрядження військовослужбовців Управління державної охорони України". Управління державної охорони. 2018 рікк
- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -