Наближай ПЕРЕМОГУ!

Долучайся до збору на авто для виконання бойових завдань!

Звернення та звітність

 <<

РІШЕННЯ від 27.11.2013 № 2295 "Про затвердження Порядку особистого прийому громадян у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення". Нацрада телерадіомовлення. 2013

Документ актуальний на 10.10.2018
завантажити документ, актуальний на поточний час

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

27.11.2013  № 2295

Зареєстровано у Міністерстві

юстиції України

16 грудня 2013 р.

за № 2115/24647

Про затвердження Порядку особистого прийому громадян у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення

Відповідно до статті 22 Закону України “Про звернення громадян” та з метою належної організації особистого прийому громадян у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, керуючись статтями 17, 24 Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок особистого прийому громадян у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, що додається.

2. Управлінню правового забезпечення подати це рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Управлінню інформаційного забезпечення оприлюднити це рішення на офіційному веб-сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

4. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення В. Манжосова.

Голова

В. Манжосов


ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Національної

ради України

з питань телебачення

і радіомовлення

27.11.2013  № 2295

Зареєстровано у Міністерстві

юстиції України

16 грудня 2013 р.

за № 2115/24647

ПОРЯДОК

особистого прийому громадян у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення

І.

Загальні положення

1. Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення (далі - Національна рада) керівництвом та керівниками структурних підрозділів.

2. Основними завданнями керівництва та керівників структурних підрозділів, які здійснюють прийом громадян, є:

реалізація положень Конституції України, Закону України “Про звернення громадян” та інших нормативно-правових актів з питань реалізації громадянами конституційного права на звернення;

сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до Національної ради, відповідно до чинного законодавства.

ІІ. Організація особистого прийому громадян

1. Особистий прийом громадян головою Національної ради, його заступниками, відповідальним секретарем Національної ради, членами Національної ради проводиться в адміністративному будинку Національної ради, що розташований за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 2, лише за попереднім записом у дні та години, визначені графіком особистого прийому громадян, який затверджується наказом голови Національної ради.

2. У разі відсутності голови Національної ради, заступників голови Національної ради, відповідального секретаря Національної ради, членів Національної ради у визначений графіком день і час особистий прийом громадян здійснюють особи, які виконують їхні посадові обов’язки відповідно до Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”.

3. Інформація про порядок особистого прийому громадян і графік прийому громадян керівництвом та керівниками структурних підрозділів Національної ради розміщуються на офіційному веб-сайті Національної ради в спеціальній рубриці “Прийом громадян” та на дошці оголошень у холі Національної ради.

4. У першочерговому порядку здійснюється прийом таких категорій громадян:

жінок, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”;

інвалідів Великої Вітчизняної війни;

Героїв Соціалістичної Праці;

Героїв Радянського Союзу;

Героїв України.

5. Особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.

6. Попередній (не пізніше ніж за сім днів до дня прийому) запис на прийом до керівництва Національної ради здійснюється Сектором забезпечення доступу до публічної інформації управління інформаційного забезпечення (далі - Сектор) за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 2, другий поверх, кімната 208, телефон: 278-48-89.

7. Під час попереднього запису на особистий прийом з’ясовуються прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи органів державної влади він звертався і яке було прийнято рішення, визначається посадова особа чи структурний підрозділ, до компетенції яких належить вирішення питання, вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянином для обґрунтування своєї заяви (клопотання), скарги або пропозиції (зауваження).

Не допускається з’ясування відомостей про особу громадянина, що не стосуються його звернення.

8. Працівники Сектору складають списки громадян, які виявили бажання потрапити на особистий прийом до керівництва Національної ради, та подають матеріали, викладені у зверненнях громадян, що увійшли до цього списку, для вивчення та опрацювання до структурних підрозділів апарату Національної ради відповідно до їх компетенції не пізніше ніж за сім днів до прийому.

Структурні підрозділи апарату Національної ради подають до Сектору службову записку за підписом керівника про результати опрацювання наданих матеріалів за зверненнями громадян не пізніше ніж за три дні до прийому.

За два дні до прийому списки громадян, які виявили бажання потрапити на особистий прийом, подаються посадовій особі, яка здійснюватиме особистий прийом.

9. У записі на особистий прийом може бути відмовлено на таких підставах:

повторне звернення одного й того самого громадянина з питання, що вже надавалося ним Національній раді для розгляду та опрацювання й було вирішено по суті;

звернення з приводу оскарження рішення, що було подане з порушенням строків, визначених статтею 17 Закону України “Про звернення громадян”;

звернення особи, визнаної судом недієздатною (за винятком випадків, коли від імені особи діє законний представник, повноваження якого оформлені в порядку, встановленому чинним законодавством);

письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство.

10. Забороняється відмова громадянинові в записі на особистий прийом з підстав: ознак раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак.

Про відмову в записі та причини відмови громадянинові надаються відповідні роз’яснення.

11. Прийом громадян з питань, що не потребують прийняття рішення керівництвом Національної ради (надання громадянам усних роз’яснень, консультацій тощо), здійснюється керівниками структурних підрозділів за попереднім (не пізніше ніж за два дні до дня прийому) записом у дні та години, визначені графіком особистого прийому громадян, який затверджується наказом голови Національної ради. Організація розгляду зазначених звернень проводиться працівниками Сектору.

12. Прийом громадян представниками Національної ради в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі здійснюється у визначені дні та години згідно з графіком, який затверджується наказом голови Національної ради.

13. Під час особистого прийому громадянин повинен пред’явити документ, що посвідчує його особу.

У прийомі громадян можуть брати участь їхні представники, повноваження яких оформлені в установленому чинним законодавством порядку, та/або особи, які перебувають у родинних стосунках з такими громадянами і мають документи, що підтверджують їх особу та повноваження.

Присутність сторонніх осіб під час особистого прийому не допускається.

14. Посадова особа під час особистого прийому громадян розглядає питання, порушені у зверненні, по суті, надає відповідно до чинного законодавства обґрунтоване роз’яснення та вживає заходів щодо усунення порушень (за їх наявності).

15. Якщо вирішити порушене у зверненні громадянина питання безпосередньо під час особистого прийому неможливо, воно розглядається в тому самому порядку, що й письмове звернення. Про результати такого розгляду громадянинові за його згодою надається усна або письмова відповідь.

16. Для забезпечення кваліфікованого роз’яснення поставлених громадянином питань посадова особа може залучати до їх розгляду працівників відповідних структурних підрозділів апарату Національної ради або одержувати від них необхідну інформацію.

17. Якщо питання, порушені в одержаному зверненні, не належать до компетенції Національної ради, у строк не більше п’яти днів з дня реєстрації воно надсилається за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянин, який подав звернення. У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обґрунтованого рішення, у той самий строк воно повертається громадянину з відповідними роз’ясненнями.

18. Відповідь на звернення, що подане під час особистого прийому голови Національної ради, його заступників, відповідального секретаря Національної ради, членів Національної ради, надається за підписом посадової особи, яка здійснювала цей прийом, у разі відсутності останньої - особою, яка виконує її посадові обов’язки відповідно до Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”.

19. Письмові та усні звернення (пропозиції, заяви і скарги), подані під час особистого прийому, передаються Сектором до загального відділу управління організаційного забезпечення (далі - Відділ) для реєстрації відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348.

20. Під час особистого прийому громадян на кожного заявника заводиться картка особистого прийому заявника за формою згідно з додатком до цього Порядку.

21. На першому аркуші звернення, поданому на особистому прийомі, та на першому аркуші копії цього звернення робиться напис: “Особистий прийом”, вказуються дата, посада особи, проставляється підпис.

22. Облік громадян, яких особисто приймають посадові особи, здійснюється Сектором. Контроль за дотриманням строків розгляду звернень, прийнятих під час особистого прийому, здійснюється Відділом.

Начальник управління

інформаційного забезпечення

О. Ракіна


Додаток

до Порядку особистого прийому громадян

у Національній раді України

з питань телебачення і радіомовлення

(пункт 20 розділу ІІ)

КАРТКА

особистого прийому заявника


Документи та файли

Сигнальний документ — f414040n64.doc

Публікації документа

  • Офіційний вісник України від 31.12.2013 — 2013 р., № 100, стор. 55, стаття 3674, код акта 70809/2013

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =
<< | >>

Нацрада телерадіомовлення:

  1. РІШЕННЯ від 13.01.2022 № 3 "Про внесення зміни до форми заяви про видачу (продовження) ліцензії на мовлення". Нацрада телерадіомовлення. 2022 рікк
  2. РІШЕННЯ від 13.01.2022 № 2 "Про внесення змін до форми ліцензії на мовлення та додатка 3 до ліцензії на мовлення". Нацрада телерадіомовлення. 2022 рікк
  3. РІШЕННЯ від 28.07.2022 № 495 "Про затвердження Порядку проведення перевірки ділової репутації покупця (потенційного покупця) засобу масової інформації". Нацрада телерадіомовлення. 2022 рікк
  4. РІШЕННЯ від 17.06.2022 № 330 "Про внесення змін до рішення Національної ради України ". Нацрада телерадіомовлення. 2022 рікк
  5. РІШЕННЯ від 12.02.2021 № 94 "Про затвердження Змін до Положення про скасування санкції «оголошення попередження», застосованої Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги". Нацрада телерадіомовлення. 2021 рікк
  6. РІШЕННЯ від 12.02.2021 № 95 "Про внесення змін до Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті". Нацрада телерадіомовлення. 2021 рікк
  7. РІШЕННЯ від 10.06.2021 № 737 "Про внесення змін до Інструкції про порядок здійснення моніторингу телерадіопрограм, проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення". Нацрада телерадіомовлення. 2021 рікк
  8. РІШЕННЯ від 20.05.2021 № 616 "Про затвердження Положення щодо впровадження Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення механізмів заохочення та формування культури повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»". Нацрада телерадіомовлення. 2021 рікк
  9. РІШЕННЯ від 18.11.2021 № 1727 "Про затвердження Порядку формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються". Нацрада телерадіомовлення. 2021 рікк
  10. РІШЕННЯ від 08.12.2021 № 2012 "Про затвердження Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору". Нацрада телерадіомовлення. 2021 рікк
  11. фактичних витрат на копіювання або друк копій документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення. Нацрада телерадіомовлення. 2020 рікк
  12. РІШЕННЯ від 20.02.2020 № 240 "Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк копій документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, та Порядку відшкодування цих витрат". Нацрада телерадіомовлення. 2020 рікк
  13. РІШЕННЯ від 20.08.2020 № 956 "Про затвердження Змін до Порядку видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення, умов дозволу та порядку здійснення нагляду за додержанням законодавства про телебачення і радіомовлення телерадіоорганізаціями, що здійснюють тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення на підставі відповідного дозволу". Нацрада телерадіомовлення. 2020 рікк
  14. РІШЕННЯ від 23.12.2020 № 1661 "Про затвердження Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору". Нацрада телерадіомовлення. 2020 рікк
  15. РІШЕННЯ від 23.12.2020 № 1662 "Про затвердження Змін до Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги". Нацрада телерадіомовлення. 2020 рікк
  16. РІШЕННЯ від 11.07.2019 № 693 "Про затвердження Змін до Порядку видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення, умов дозволу та порядку здійснення нагляду за додержанням законодавства про телебачення і радіомовлення телерадіоорганізаціями, що здійснюють тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення на підставі відповідного дозволу". Нацрада телерадіомовлення. 2019 рікк
  17. РІШЕННЯ від 30.10.2019 № 1727 "Про затвердження Змін до Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності". Нацрада телерадіомовлення. 2019 рікк
  18. РІШЕННЯ від 30.10.2019 № 1726 "Про затвердження Змін до Інструкції про порядок здійснення моніторингу телерадіопрограм, проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги". Нацрада телерадіомовлення. 2019 рікк
  19. РІШЕННЯ від 20.12.2019 № 2249 "Про затвердження Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору". Нацрада телерадіомовлення. 2019 рікк
  20. РІШЕННЯ від 01.03.2018 № 288 "Про затвердження Порядку видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення, умов дозволу та порядку здійснення нагляду за додержанням законодавства про телебачення і радіомовлення телерадіоорганізаціями, що здійснюють тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення на підставі відповідного дозволу". Нацрада телерадіомовлення. 2018 рікк
- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -