Допоможи підроздлам ЗС України, задіяним в обороні Кривого Рогу і Дніпропетровської області!
 <<
>>

НАКАЗ від 20.02.2019 № 38/29 "Про затвердження Порядку взаємодії Національного антикорупційного бюро України та Державної архітектурно-будівельної інспекції України". Мінрегіон України. 2019

Документ актуальний на 28.03.2019
завантажити документ, актуальний на поточний час

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ

НАКАЗ

20.02.2019  № 38/29

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

28 лютого 2019 р.

за № 206/33177

Про затвердження Порядку взаємодії Національного антикорупційного бюро України та Державної архітектурно-будівельної інспекції України

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 17 Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України», пункту 8 Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2014 року № 197 (зі змінами), та з метою визначення порядку доступу Національного антикорупційного бюро України до відомостей Єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів, ведення якого здійснює Державна архітектурно-будівельна інспекція України, НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок взаємодії Національного антикорупційного бюро України та Державної архітектурно-будівельної інспекції України, що додається.

2. Департаменту містобудування, архітектури та планування території Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Білоус С.Я.) в установленому законодавством порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Парцхаладзе Л.Р. та на Першого заступника Директора Національного антикорупційного бюро України Углаву Г.Т.

Віце-прем’єр-міністр України -

Міністр регіонального

розвитку, будівництва

та житлово-комунального

господарства України

Г.

Зубко

Директор Національного

антикорупційного бюро

України

А. Ситник

ПОГОДЖЕНО:

Голова Державної архітектурно-будівельної

інспекції України

О. Кудрявцев


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ

Міністерства регіонального

розвитку, будівництва

та житлово-комунального

господарства України,

Національного антикорупційного

бюро України

20 лютого 2019 року № 38/29

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

28 лютого 2019 р.

за № 206/33177

ПОРЯДОК

взаємодії Національного антикорупційного бюро України та Державної архітектурно-будівельної інспекції України

1. Цей Порядок визначає процедуру доступу Національного антикорупційного бюро України (далі - Національне бюро) до відомостей єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів (далі - єдиний реєстр документів), ведення якого здійснює Державна архітектурно-будівельна інспекція України (далі - Держархбудінспекція).

2. Порядок організації і процедури інформаційних відносин між Національним бюро та Держархбудінспекцією визначаються відповідними двосторонніми протоколами, підготовленими відповідно до чинного законодавства.

3. З єдиного реєстру документів надається інформація, визначена пунктом 9 Порядку ведення єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24 червня 2011 року № 92, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 липня 2011 року за № 885/19623.

4. Директор Національного бюро або особа, яка виконує його повноваження, визначає працівників Національного бюро, яким у зв’язку з виконанням службових обов’язків надається доступ до відомостей єдиного реєстру документів (далі - користувачі) відповідно до чинного законодавства.

5. Використання відомостей єдиного реєстру документів здійснюється користувачами виключно для виконання обов’язків та завдань, покладених на Національне бюро відповідно до чинного законодавства.

6. Для надання доступу користувачів до відомостей єдиного реєстру документів Національне бюро надсилає до Держархбудінспекції відповідну заявку за підписом директора Національного бюро чи особи, яка виконує його обов’язки.

У заявці зазначаються посада, прізвище, ім’я та по батькові користувача.

7. Користувач, який отримує доступ до відомостей єдиного реєстру документів вперше, відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» дає зобов’язання щодо нерозголошення у будь-який спосіб персональних даних, які стали йому відомі під час використання цих ресурсів.

Обробка такої інформації здійснюється Національним бюро із дотриманням законодавства про захист персональних даних та забезпеченням таємниці, що охороняється законом.

8. Доступ до відомостей єдиного реєстру документів надається користувачам після проходження процедур електронних ідентифікації, автентифікації та авторизації в єдиному реєстрі документів з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Використання кваліфікованого електронного підпису для доступу до відомостей єдиного реєстру документів здійснюється відповідно до Законів України «Про електронні довірчі послуги», «Про електронні документи та електронний документообіг».

9. Контроль за доступом до відомостей єдиного реєстру документів та їх використанням здійснюється Держархбудінспекцією з фіксуванням та збереженням за допомогою програмних засобів єдиного реєстру документів відомостей про користувача, який отримав доступ, дату й час отримання доступу, обсяг даних, до яких отримано доступ, мету й підстави перегляду або отримання даних.

10. Раз на півроку Держархбудінспекція проводить звірку авторизованих користувачів.

Для проведення звірки Національне бюро до 25 числа останнього місяця півріччя надсилає до Держархбудінспекції актуальний список працівників, які мають доступ до відомостей єдиного реєстру документів.

11. Доступ користувача до відомостей єдиного реєстру документів припиняється у разі:

1) звільнення користувача з посади;

2) зміни посадових обов’язків користувача, виконання яких не потребує доступу до відомостей єдиного реєстру документів.

12. Доступ до відомостей єдиного реєстру документів припиняється Держархбудінспекцією на підставі листа (повідомлення) за підписом Директора Національного бюро або особи, яка виконує його обов’язки, в якому зазначено дату припинення доступу. Лист (повідомлення) надсилається до Держархбудінспекції не пізніше ніж за три робочі дні до дати звільнення користувача з посади, а у разі неможливості - не пізніше дня його звільнення. Доступ користувача до відомостей єдиного реєстру документів не припиняється у разі його звільнення з посади у зв’язку з призначенням за результатами відкритого конкурсу на іншу посаду в Національному бюро за умови, що виконання його службових обов’язків на цій посаді потребує доступу до відомостей єдиного реєстру документів. У разі зміни посадових обов’язків користувача на такі, що не потребують доступу до відомостей єдиного реєстру документів, такий лист (повідомлення) надсилається не пізніше наступного робочого дня після внесення відповідних змін.

13. Доступ користувача до відомостей єдиного реєстру документів блокується у разі:

якщо з часу останнього сеансу роботи користувача минуло більше трьох місяців (автоматично);

проведення службового розслідування за фактом порушення користувачем вимог законодавства щодо обробки та захисту інформації - на підставі відповідного листа (повідомлення) Національного бюро;

відсутності користувача в актуальному списку працівників Національного бюро, які мають доступ до відомостей єдиного реєстру документів, надісланому Національним бюро до Держархбудінспекції для проведення звірки авторизованих користувачів єдиного реєстру документів.

Про блокування доступу користувача до відомостей єдиного реєстру документів (крім автоматичного) Держархбудінспекція повідомляє Директора Національного бюро.

14. Поновлення доступу користувача до відомостей єдиного реєстру документів здійснюється на підставі листа (повідомлення) за підписом Директора Національного бюро або особи, яка виконує його обов’язки.

15. Для забезпечення безпосередньої взаємодії у процесі організації доступу до відомостей єдиного реєстру документів Національне бюро та Держархбудінспекція призначають відповідальних осіб.

Національне бюро та Держархбудінспекція обмінюються інформацією про посаду, прізвище, ім’я, по батькові та контактні дані таких відповідальних осіб.

У разі зміни відповідальної особи чи її контактних даних така інформація надсилається протягом п’яти робочих днів з дати виникнення відповідних змін.

16. Національне бюро та Держархбудінспекція здійснюють заходи щодо захисту інформації, до якої надається доступ відповідно до чинного законодавства.

Керівник

Управління аналітики

та обробки інформації

Національного

антикорупційного бюро

України

Р. Джан

Директор Департаменту

містобудування, архітектури

та планування території

С. Білоус


Публікації документа

 • Офіційний вісник України від 22.03.2019 — 2019 р., № 22, стор. 239, стаття 798, код акта 93759/2019

= завантажити законодавчий акт, актуальний на поточний час =
<< | >>

Мінрегіон України:

 1. НАКАЗ від 22.01.2019 № 3 "Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури будинкової розподільної мережі". Мінрегіон України. 2019 рікк
 2. НАКАЗ від 21.03.2019 № 74 "Про внесення зміни до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 15 травня 2012 року № 240". Мінрегіон України. 2019 рікк
 3. НАКАЗ від 03.04.2019 № 91 "Про внесення змін до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 31 березня 2016 року № 79". Мінрегіон України. 2019 рікк
 4. НАКАЗ від 01.03.2019 № 48 "Про внесення змін до Порядку погодження Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України обґрунтованих відхилень від будівельних норм, що забезпечують дотримання встановлених вимог безпеки до будівель і споруд у спосіб, не передбачений будівельними нормами". Мінрегіон України. 2019 рікк
 5. НАКАЗ від 17.05.2019 № 112 "Про затвердження Змін до Порядку розроблення проектної документації на будівництво об’єктів". Мінрегіон України. 2019 рікк
 6. НАКАЗ від 21.06.2019 № 137 "Про затвердження Переліку об’єктів будівництва та об’єктів нерухомого майна, яким не присвоюється адреса об’єкта будівництва, об’єкта нерухомого майна". Мінрегіон України. 2019 рікк
 7. НАКАЗ від 30.05.2019 № 125 "Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України". Мінрегіон України. 2019 рікк
 8. НАКАЗ від 19.04.2019 № 100 "Про затвердження Технічного регламенту енергетичного маркування водонагрівачів, баків-акумуляторів та комплектів з водонагрівача і сонячного обладнання". Мінрегіон України. 2019 рікк
 9. НАКАЗ від 24.06.2019 № 140 "Про затвердження Типової форми угоди про транскордонне співробітництво". Мінрегіон України. 2019 рікк
 10. НАКАЗ від 15.07.2019 № 157 "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства України у справах будівництва і архітектури від 27 грудня 1993 року № 245". Мінрегіон України. 2019 рікк
 11. НАКАЗ від 27.06.2019 № 145 "Про затвердження Порядку розгляду звернень громадян у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України". Мінрегіон України. 2019 рікк
 12. НАКАЗ від 17.07.2019 № 164 "Про внесення змін до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 18 травня 2017 року № 120". Мінрегіон України. 2019 рікк
 13. НАКАЗ від 17.07.2019 № 163 "Про затвердження Змін до Положення про конкурсну комісію з відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу". Мінрегіон України. 2019 рікк
 14. НАКАЗ від 17.07.2019 № 165 "Про внесення змін до Порядку оцінки проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу". Мінрегіон України. 2019 рікк
 15. НАКАЗ від 12.08.2019 № 183 "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 02 лютого 2009 року № 13". Мінрегіон України. 2019 рікк
 16. НАКАЗ від 01.08.2019 № 170 "Про внесення змін до Порядку відбору проектів, спрямованих на реалізацію завдань і заходів з виконання Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» на 2011-2020 роки". Мінрегіон України. 2019 рікк
 17. НАКАЗ від 26.07.2019 № 169 "Про затвердження Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води". Мінрегіон України. 2019 рікк
 18. НАКАЗ від 26.07.2019 № 169 "Про затвердження Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води". Мінрегіон України. 2019 рікк
 19. НАКАЗ від 01.08.2019 № 171 "Про внесення змін до Порядку розроблення містобудівної документації". Мінрегіон України. 2019 рікк
 20. УГОДА від Партнер "між Урядом України та Європейською Комісією про фінансування заходу «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку - друга фаза»". Мінрегіон України. 2019 рікк
- Антимонопольний комітет - Верховний Суд України - Вищий адміністративний суд України - Вищий господарський суд - Вищий спеціалізований суд - Генеральна прокуратура України - ДА електронного урядування - Державіаслужба України - Державні утворення на території України (1917-1920) - Держатомрегулювання - Держаудитслужба України - Держкомтелерадіо України - Держкордонслужба України - Держнаглядохоронпраці України - Держспецзв’язок - Держспоживстандарт України - Держстат України - Держфінпослуг України - ДКА України - Закони України - Законодавство Української РСР - Кабінет Міністрів України - Кодекси України - Конституційний Суд України - МВС України - МЗС України - Міжнародні документи, ратифіковані Верховною Радою України - Міжнародні угоди України - Мін'юст України - Мінагрополітики України - Мінекономрозвитку України - Міненерговугілля України - Мінінфраструктури України - Мінкультури України - Мінмолодьспорт України - Міноборони України - Мінприроди України - Мінрегіон України - Мінсоцполітики України - Мінфін України - МІП - МНС України - МОЗ України - МОН України - МТОТ - Нацдержслужба України - Національне агентство з питань запобігання корупції - Національне антикорупційне бюро України - Національний банк України - Нацком.енергетики - Нацкомфінпослуг - Нацрада телерадіомовлення - НКРЗІ - НКЦПФР - Основний Закон України - Пенсійний фонд України - Постанови Верховної Ради України - Президент України - РНБО України - Розпорядження Голови ВР України - Розпорядження Кабінета Міністрів України - Служба безпеки України - Служба зовнішньої розвідки - Укрдержархів - Управління державної охорони - Фонд гарант.вкладів фізич.осіб - Фонд державного майна - Фонд соцстраху по безробіттю - Фундаментальне законодавство України - Центрвиборчком України -